فرض بر این است که گزینه های ذخیره سازی و رنگ سری آیفون 13 به پایان رسیده است

آیفون 13 مینی کانسپت
اخبار اپلبه نظر می رسد خرده فروش اوکراینی به طور ناخواسته گزینه های ذخیره سازی و رنگ برای سری آیفون 13 را فاش کرده است. تعیین اینکه آیا تبلیغات خرده فروش دقیق است یا خیر ، دشوار است ، بنابراین بهتر است اخبار را با کمی نمک بپذیرید.

اگر اطلاعات صحیح باشد ، نشتی تغییرات عمده ای را در تنظیمات ذخیره سازی برای سری iPhone 13 نشان می دهد. این لیست گزینه های ذخیره سازی و رنگ زیر را برای هر دو مدل آیفون 13 نشان می دهد:

  • آیفون 13 مینی: فضای ذخیره سازی – 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت رنگها: مشکی ، آبی ، بنفش ، صورتی ، سفید ، محصول (قرمز)
  • آیفون 13: فضای ذخیره سازی – 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت رنگها: مشکی ، آبی ، بنفش ، صورتی ، سفید ، محصول (قرمز)

در مورد سری آیفون 13 پرو ، اپل قصد دارد آنها را در چهار رنگ با پایه ذخیره سازی بالاتر نسبت به مدل های غیر پرو ارائه دهد.

  • آیفون 13 پرو: فضای ذخیره سازی – 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت رنگها: نقره ای مشکی ، طلایی ، برنز
  • آیفون 13 پرو مکس: فضای ذخیره سازی – 256 گیگابایت ، 512 گیگابایت رنگها: مشکی ، نقره ای ، طلایی ، برنز

اپل معمولاً یک iPhone با حداقل سه گزینه ذخیره سازی متفاوت ارائه می دهد. این بار اما به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد تنها دو SKU ذخیره سازی برای هر مدل منتشر کند. فقدان گزینه ذخیره سازی 512 گیگابایتی در آیفون 13 پرو انتخاب عجیبی خواهد بود ، به ویژه اینکه بسیاری از مشتریان مایل به خرید دستگاه با حداکثر فضای ذخیره سازی هستند.

از سوی دیگر ، ظرفیت ذخیره سازی بیشتر آیفون 13 و آیفون 13 پرو مکس به این معنی است که مشتریان باید هزینه بیشتری برای آنها بپردازند ، که برای اپل ، به ویژه با افزایش قیمت تراشه ها ، سودمند است. دانیل آیوز ، تحلیلگر Wedbush بارها مدعی شده است که ممکن است اپل سری آیفون 13 را با حداکثر 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ارائه دهد ، اما این نشت چیز دیگری را نشان می دهد.

[Via 91Mobiles]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …