فروش آیفون در چین قبل از عرضه آیفون 13 کند شد


به نظر می رسد که آیفون 12 نمی تواند در ماه آگوست به پیروزی برسد.

Samik Chatterjee ، تحلیلگر JP Morgan در یادداشتی برای سرمایه گذاران که توسط AppleInsider مشاهده شد ، متوجه شد که فروش آیفون در ماه اوت کند شده است. به گفته چاترجی ، به نظر می رسد بسیاری از مشتریان در چین از خرید گوشی جدید با وعده محدوده آیفون 13 در طول مسیر خودداری کرده اند.

داده های جمع آوری شده توسط آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین (CAICT) نشان می دهد که 1.5 میلیون دستگاه تلفن هوشمند در این ماه عرضه شده است ، در حالی که متوسط ​​متوسط ​​2.5 میلیون دستگاه بود. این 46 درصد کاهش دارد ، اما تحلیلگر می گوید بیشتر به مشتریان منتظر آیفون های جدید مربوط می شود تا نگران.

چاترجی می نویسد: “ما معتقدیم که تاخیر در ماه آگوست نشان می دهد که مصرف کنندگان خریدهای خود را تا زمان عرضه آیفون 13 به تعویق انداخته اند ، که این امر با تعداد سفارشات قوی گزارش شده در چین تأیید می شود.”

چاترجی در ادامه می گوید که اگر کاهش در ماه آگوست به دلیل تأخیر در خرید مشتریان باشد ، اپل هنگام عرضه این جمعه باید تقاضای زیادی برای خط آیفون 13 داشته باشد.

چاترجی می نویسد: “در حالی که به نظر می رسد فروش در ماه اوت در انتظار عرضه در ماه سپتامبر ضعیف است ، اما انتظار داریم تعویق خریدهای آیفون جدید با تقاضای اولیه اولیه در منطقه برطرف شود ، که تا حدودی ناشی از قیمت بهتر اپل است.”

سری آیفون 13 جمعه 24 سپتامبر به صورت آنلاین به صورت آنلاین و در فروشگاه ها عرضه می شود. نسل نهم آیپد و نسل ششم آیپد مینی نیز همراه با آیفون های جدید عرضه خواهند شد.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …