فروش فلاش: یک کلید مادام العمر دریافت کنید تا ویندوز 10 پرو را سریع و فقط با 14 دلار فعال کنید

اخبار اپل


این نشریه برای فروش کلید فعال سازی نرم افزار توسط CDKeylord.com ارائه شده است.

فرقه مک خوانندگان اکنون می توانند 35٪ تخفیف ویژه برای Genuine Lifetime Windows 10 Pro و بسیاری دیگر از کلیدهای فعال سازی محصولات نرم افزاری موجود در CDKeylord.com دریافت کنند. پس اندازها همچنان ادامه دارد. تخفیف های قبلی 20 now اکنون به تخفیف فوق العاده 35 discount افزایش یافته است!

فروش CDKeylord.com: کلیدهای نصب شده برای Windows 10 Pro و دیگران

فرقه مک فقط با وارد کردن کد تخفیف ، خوانندگان می توانند 35 درصد تخفیف بگیرند CULT وارسی. لیست زیر را برای انتخاب چند پیشنهاد عالی برای کلیدهای فعالسازی سیستم عامل و نرم افزارهای عملکردی بررسی کنید.

از 35٪ کد فوق العاده تخفیف CULT در CDKeylord.com استفاده کنید:

آیا ارزش به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت را دارد؟

فرایند سفارش در CDKeylord ساده و سریع است.
تصویر صفحه: CDKeylord

در مورد سیستم عامل و نرم افزار عملکرد مایکروسافت ، شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا باید به روزرسانی را به زحمت بیندازید. خوب ، با چنین قیمت هایی به سختی می توانید هزینه کنید نه به. دلایل بسیار خوب دیگری نیز برای به روز بودن محصولات وجود دارد.

در شرکت هایی مانند مایکروسافت ، نرم افزار معمولاً با گذشت زمان قدرتمندتر و ایمن تر می شود. وقتی آخرین نسخه سیستم عامل و نرم افزار عملکردی را دریافت می کنید ، مطمئن می شوید که می توانید از همه ویژگی های جدید داغ استفاده کنید. تقریباً همیشه می توانید با نسخه های جدید بیشتر از نسخه های قدیمی کار کنید. و چه کسی خوشحال نیست از آخرین قابلیت ها استفاده کند؟

به روز رسانی امنیتی

علاوه بر این ، نسخه های جدیدتر نرم افزار معمولاً از امنیت بیشتری برخوردار هستند. اینها اغلب شامل وصله ها و ارتقا هایی هستند که مسائل امنیتی را در نسخه های قدیمی تر روان می کنند.

علاوه بر این ، هنگام تعویق به روزرسانی نرم افزار ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. مایکروسافت در نهایت پشتیبانی از نسخه های قدیمی را متوقف می کند. در صورت ارتقاء به نسخه های جدید ، در صورت بروز مشکل ، نگران دسترسی نداشتن به پشتیبانی فنی نباشید. احتمالاً این را ترجیح می دهید داشتن فقط پس از مواجه شدن با مشکلات ارتقا دهید.

ارزان به Windows 10 Pro ارتقا دهید: فعال کردن محصول جدید مایکروسافت پس از خرید کلید نرم افزاری فعال سازی CDKeylord آسان است.
فعال کردن محصول جدید مایکروسافت پس از خرید کلید نرم افزاری فعال سازی CDKeylord آسان است.
تصویر صفحه: CDKeylord

چاپ خوب را بخوانید

لطفاً توجه داشته باشید که مجوزهای CDKeylord قابل انتقال نیستند. کلیدهای نرم افزاری برای فعال سازی یکبار یک رایانه معتبر هستند ، مگر زمانی که دو کامپیوتر علامت گذاری شده باشند. اگر در کمتر از یک سال از رایانه دیگری استفاده می کنید ، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با توجه به تخفیف های فوق العاده عمیقی که در حال حاضر می توانید از قیمت های پایین CDKeylord دریافت کنید ، محدودیت های فوق نباید معاملات را مختل کند.

برای دریافت تخفیف 35 درصدی خود ، از CDKeylord.com خرید کنید و کد تخفیف را وارد کنید CULT وارسی.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …