فقط با 49 دلار نام خود را از لیست تماس های هرزنامه ها حذف کنید


بخواهید یا نخواهید ، اطلاعات شخصی شما در جایی در اینترنت قرار دارد. اگر برای اشتراک وب سایت ثبت نام کرده اید ، تاریخ تولد خود را در یک سرویس پخش جریانی وارد کرده اید یا ایمیل خود را به یک خواربار فروشی داده اید ، پس کسی اطلاعات شما را دارد. ناگفته نماند که در رسانه های اجتماعی چه چیزی وجود دارد.

همچنین شانس خوبی وجود دارد که آنها داده های شما را بفروشند. تقریباً غیرممکن است که از اینترنت حذف شود ، اما با افزایش نگرانی های حریم خصوصی ، فناوری امنیتی موجود نیز افزایش می یابد. حذف Broker Data Broker بهترین راه برای حذف اطلاعات شخصی حساس شما از اینترنت است. اکنون می توانید یک طرح جامع یک ساله Optery با 49 دلار یا یک طرح نهایی با 199 دلار دریافت کنید.

اطلاعات خود را از اینترنت حذف کنید

Optery بیش از 80 کارگزار داده را تحت پوشش قرار می دهد و اطلاعات شما را از همه آنها حذف می کند. اینها شرکت هایی هستند که مسئول ایمیل های مزاحم در صندوق ورودی شما ، هرزنامه در صندوق ورودی شما و تبلیغات عجیب و غریب خاص روی صفحه شما هستند.

با انصراف ، می توانید آدرس خانه ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و سایر اطلاعات شخصی خود را از سایتهایی که در وهله اول نباید داشته باشند حذف کنید.

هنگام ثبت نام در Optery Data Broker Removal ، یک گزارش قرار گرفتن در معرض شخصی دریافت خواهید کرد که تصاویری از اطلاعات شما را در حداکثر 60 سایت مختلف نمایش می دهد. مکان هایی مانند MyLife ، WhitePages و FreePhoneTracer برخی از متداول ترین مجرمانی هستند که Optery از آنها در برابر آنها محافظت می کند. (در صورت جستجو در حال حاضر احتمالاً نام خود و سایر اطلاعات شخصی را در آنجا خواهید یافت.)

با برنامه نهایی Optery می توانید اطلاعات خود را از بیش از 150 سایت (در مقابل 80 از Core Plan) پاک کنید. کرکره یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از سرقت هویت و کلاهبرداری است. این می تواند تماس های تلفنی آزاردهنده تبلیغ کنندگان را کاهش دهد. این حتی پیشرفت واقعی را در پاک کردن هویت شما به شما نشان می دهد.

در حذف کارگزار داده Optery صرفه جویی کنید

اگر می خواهید نام ، ایمیل ، شماره تلفن و بسیاری اطلاعات دیگر را از سایت هایی که از آن سوءاستفاده می کنند حذف کنید ، سپس Remove Data Broker Optery: اشتراک 1 ساله با برنامه اصلی 49 دلار یا برنامه نهایی 199 دلار دریافت کنید. اطلاعات از شبکه حذف می شوند ، چرا آن را با یک VPN فوق العاده خاموش نکنید که مسیرهای جدیدی را نیز به صورت آنلاین باز می کند؟

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …