مایکروسافت می گوید راه اندازی ویندوز 11 در Mac M1 “اسکریپت پشتیبانی نشده”

اخبار اپلدر حالی که مک های M1 پول زیادی ارائه می دهند ، آنها از BootCamp پشتیبانی نمی کنند ، به این معنی که امکان اجرای ویندوز روی آنها وجود ندارد. انتظار می رفت مایکروسافت از طریق مجازی سازی یا غیره از مک M1 Mac در ویندوز 11 پشتیبانی کند. با این حال ، این اتفاق نخواهد افتاد.

سخنگوی مایکروسافت تایید کرد ثبت نام این شرکت از بوت شدن ویندوز 11 یا از طریق مجازی سازی M1 Mac پشتیبانی نمی کند.

بسیاری از دارندگان مک M1 از Parallels برای راه اندازی نسخه های مجازی ویندوز 10 و 11 استفاده کرده اند. با این حال ، به نظر می رسد مایکروسافت ممکن است به زودی این مسیر را پایان دهد. بسیاری از کاربران در حال اجرای خطاهای سازگاری سخت افزاری هنگام اجرای نسخه داخلی ویندوز 11 در Parallels 17 هستند. به نظر می رسد به روز رسانی Parallels v17.0.1 برای اشکال زدایی مشکل را برطرف می کند ، اما مشخص نیست این روش تا چه زمانی کار خواهد کرد.

پاراللز به شدت امکان راه اندازی ویندوز 10 را در M1 Mac در سال گذشته اعلام کرد. با توجه به سناریوی فعلی ، به نظر می رسد که مایکروسافت به زودی این قابلیت را خاموش کند.

سال گذشته ، کریگ فدری ، نایب رئیس اپل گفت که “واقعاً به عهده مایکروسافت است” ویندوز را به M1 Mac بیاورد. برخلاف مک های مبتنی بر اینتل ، مک های M1 از تراشه بازوی مخصوص اپل استفاده می کنند. بنابراین ، آنها با نسخه معمولی x86 ویندوز سازگار نیستند. به همین دلیل است که اپل از پشتیبانی BootCamp در M1 Mac خودداری کرد.

در حال حاضر ، به نظر می رسد اگر می خواهید ویندوز را بر روی مک خود اجرا کنید ، بهتر است فقط یک مک مبتنی بر اینتل یا یک لپ تاپ قدیمی ویندوزی بخرید.

[Via The Register]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …