مدیرعامل ارشد اپل از سطح شیب دار خارج شد و در عوض عازم دیترویت شد

اخبار اپل


گزارش شده است که مسئول توسعه خودروهای اپل بیرون آمده است.
تصویرسازی تصویر: Cult of Mac / Wikipedia CC

توسعه خودروی اپل به تازگی به سرعت دیگری رسیده است. داگ فیلد ، که گفته می شود این پروژه را مدیریت کرده است ، به تازگی به کمپانی فورد موتور رفته است.

این مطمئناً ضربه ای به تلاش های مخفی اپل در زمینه خودرو است. طبق اطلاعات فاش شده اخیر ، شرکت چند سالی از داشتن چیزی برای گذاشتن در نمایشگاه نداشت.

داگ فیلد در اپل است. حالا او بیرون آمد. ج بیرون.

وقتی فیلد در سال 2018 در اپل کار کرد ، این یک معامله بزرگ بود. او چند سالی را صرف تماشای توسعه خودروهای برقی جدید برای تسلا کرده بود. گفته می شود اپل فیلد را مسئول عملیات توسعه روزمره خودروها کرده است-گروهی که شایعه می شود Project Titan نامیده می شوند.

اما قبل از کار در تسلا ، فیلد در اپل کار می کرد. او پنج سال به عنوان رئیس مهندسی سخت افزار Mac مشغول به کار بود تا اینکه در سال 2013 ترک کرد.

بسیاری بازگشت او به سازنده آیفون را سرعت بخشیدن به توسعه خودروی سریع اپل می دانستند. اما این طور پیش نرفت. گفته می شود این خودرو هفت ساله است.

واضح است که توسعه هموار پیش نمی رود. اخراج شد. هنرمندان دیگر رفتند. و در اواخر سال 2020 ، سازماندهی مجدد اپل توسعه را به بخش هوش مصنوعی جان جاناندریا منتقل کرد.

کوین لینچ ، معاون فناوری اپل ، یکی از چهره های کلیدی در راه اندازی اپل واچ ، اخیراً به پروژه تایتان منتقل شد. این احتمال وجود دارد که او جای فیلد را بگیرد.

فورد درباره پیروزی خود می خواند

بسیاری از اتفاقاتی که در تلاش های اپل برای ایجاد یک اتومبیل خودران رخ می دهد مخفی نگه داشته می شود. اطلاعات به صورت قطره ای نشت می کند. اما روز سه شنبه این اتفاق نیفتاد. صداهای فورد به گوش می رسد برانگیخته در مورد زمینه شکار غیرقانونی اپل – و دریغ نکنید در مورد استخدام جدیدش به همه بگویید.

رئیس و مدیرعامل فورد جیم فارلی در بیانیه ای گفت: “داگ یکی از معتبرترین رهبران جهان در زمینه مهندسی و طراحی محصول است و یک نیروی محرکه در جهت پیشرفت در خودرو ، فناوری و تحرک ، از جمله اپل ، تسلا و سگ وی است.” “استعداد و تعهد وی نسبت به نوآوری هایی که زندگی مشتریان را بهبود می بخشد ، بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما برنامه Ford + خود را برای ارائه محصولات عالی ، روابط مستمر با مشتریان و تجربه مصرف کننده در حال بهبود هرچه بیشتر ایجاد می کنیم. داگ هیجان زده تصمیم گرفت به فورد بپیوندد و به نوشتن فصل شگفت انگیز بعدی این شرکت بزرگ کمک کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …