مدیر نرم افزار Apple Watch برای مدیریت پروژه Apple Car استخدام شده است


پس از خروج داگ فیلد ، نایب رئیس اپل ، به عنوان سرپرست پروژه Apple Car برای ایفای نقش در فورد ، کوپرتینو ، کوین لینچ ، مدیر قدیمی اپل واچ را به عنوان مدیرعامل جدید خود در پروژه تایتان معرفی کرد. این نام رمز تلاش های این شرکت برای اتومبیل های برقی خودران است.

لینچ ، با اپل از سال 2013 و کمک به تایتان از ژوئیه ، اکنون مسئول تلاش های توسعه Apple Car خواهد بود. بلومبرگ پنجشنبه اعلام شد

این امر پس از انتشار اخباری مبنی بر تمرکز مجدد اپل بر پروژه Apple Car ، بازگشایی آزمایشگاه توسعه خودروهای خود و انجام فرآیند انتخاب برای تامین کنندگان قطعات رخ می دهد.

پروژه تایتان: جاده ناهموار

بلومبرگ پیشنهاد می شود که ترک فیلد ممکن است نشانه این باشد که توسعه محصول هنوز در مراحل اولیه است. این بدان معناست که به زودی هیچ Apple Car واقعی در افق دیده نمی شود.

با توجه به سابقه راک پروژه تایتان ، بر هیچ کس پوشیده نیست. در حالی که شکست اخیر منجر به خروج فیلد شد ، این پروژه همچنین دچار کاهش کارکنان ، تغییرات مدیریتی دیگر و تلاش های مشارکتی شد که تسریع نشد.

کوین لینچ کیست؟

لینچ در سال 2013 پس از یک تجربه طولانی با Adobe به اپل پیوست ، جایی که نقش کلیدی در توسعه Flash داشت. لینچ به عنوان معاون فناوری اپل ، به شدت در توسعه اپل واچ مشارکت داشت ، از جمله ویژگی های مربوط به سلامتی.

گفته می شود که فیلد قبل از خروج عملیات “روزانه” را روی پروژه Apple Car انجام داده است. لینچ افزودن مسئولیت های نرم افزار Apple Car به لیست کارها در ماه جولای آغاز شد. اما گزارش امروز نشان می دهد که نقش او البته به نقش رهبر رسیده است.

از جانب بلومبرگ:

[Lynch] کار بر روی این پروژه برای اولین بار در اوایل سال جاری آغاز شد و تیم هایی را با نرم افزار اصلی کار کرد. وی در حال حاضر بر کل گروه ، که شامل مهندسی سخت افزار و کار بر روی سنسورهای اتومبیل های خودران است ، نظارت می کند ، گفت افرادی که به دلیل علنی نبودن این حرکت خواستند نامشان فاش نشود.

انتخاب لینچ برای هدایت پروژه خودرو نشان می دهد که تمرکز بیشتر شرکت هنوز بر نرم افزار و فناوری برای خود مدیریتی است تا مکانیک فیزیکی خودرو. لینچ چندین دهه پیمانکار نرم افزار بوده است ، نه کسی که تیم های سخت افزاری را زیر نظر دارد. او همچنین هرگز در یک شرکت خودروسازی کار نکرده است.

بدون تجربه در صنعت خودرو

بنابراین لینچ هیچ تجربه ای در صنعت خودرو ندارد. با این حال، بلومبرگ اشاره کرد که اپل “چندین مدیر ارشد که هنوز در حال کار روی پروژه هستند و از دنیای خودرو هستند” ، از جمله مدیران سابق بی ام و تسلا.

اما پیام اصلی همچنان باقی است. اگر یک فرد نرم افزاری را مسئول این کار کند ، به نظر می رسد که اپل از هر مرحله تولید دور است. تحلیلگران پیش بینی می کنند که تولید بین سالهای 2024 تا 2027 آغاز خواهد شد. این هنوز فاصله زیادی دارد.

انتظار می رود لینچ علاوه بر رهبری پروژه تایتان ، مشارکت خود را با اپل واچ و ابتکارات مربوط به سلامت ادامه دهد.

منبع: بلومبرگمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …