مشکل در صفحه نمایش ترک خورده در مک بوک M1 می تواند منجر به دعاوی حقوقی در کلاس شود

اخبار اپلاپل می تواند از طریق چندین کاربر M1 MacBook Air و MacBook Pro که مدعی هستند صفحه لپ تاپ در حین استفاده معمولی دچار ترک خوردگی شده است ، در یک دعوای حقوقی طبقاتی شکایت کند. تا کنون ، اپل ادعا می کند که ترک ها ناشی از آسیب های تصادفی هستند. موضوعات Reddit و انجمن های پشتیبانی اپل دارای پست هایی از کاربران ناراضی هستند که هنگام باز یا بسته شدن درب ، ترک های صفحه را گزارش می دهند. برخی از کاربران همچنین ادعا می کنند که در دفعات بعدی که از لپ تاپ خود استفاده کردند ، ترک ها به سادگی وجود داشت.

در برخی موارد ، اپل به صورت رایگان دستگاه ها را تعمیر یا تعویض می کند. اکثر کاربران مجبور به پرداخت هزینه اپل برای رفع این مشکل شدند. این شرکت مسئولیت خود را رد کرد و گفت که آوارهای کوچک مقصر هستند. این شرکت حقوقی ، که در حال حاضر در حال بررسی این گزارش های گسترده است ، ادعا می کند که خدمات مشتریان اپل به شکایات مصرف کنندگان توجه نکرده است. اپل ادعا می کند که هنگام بستن لپ تاپ یک عنصر یا ذره کوچک بین صفحه کلید و صفحه گیر کرده است ، اگرچه توضیح “کاملاً با تجربه کاربر در تضاد است”.

صفحه نمایش شکسته در MacBook Pro

وکلای Migliaccio & Rathod LLP در کنار صاحبان دستگاه های آسیب دیده به دنبال اطلاعات تماس برای دارندگان MacBook M1 هستند که به طور تصادفی صفحه نمایش آنها را خراب کرده اند. وکلا ادعا می کنند که چندین کاربر ادعا می کنند وقتی دستگاه های خود را از حالت بسته و بدون فشار بیجا باز کردند ، “شکاف های چشمگیری در صفحه نمایش شبکیه چشم” مشاهده کردند که اغلب با نوارهای سیاه روی صفحه نمایش همراه بود. اینها علائم سیگنال برای یک صفحه مرده روی صفحه نمایش هستند.

قربانیان دیگر ادعا می کنند که ترک فقط با تنظیم زاویه دید صفحه شروع شده است که عملکرد لپ تاپ را مختل می کند. وکلا گفتند که چندین کاربر مشکوک هستند که صفحه نمایش به اندازه کافی قوی نیست تا هنگام باز کردن ، بستن یا تنظیم موقعیت آن ، فشار معمولی را تحمل کند. گفته می شود که مصرف کنندگان چاره ای ندارند مگر اینکه 600 دلار در شمال برای تعمیر صفحه نمایش خود هزینه کنند.

علاوه بر این ، به قربانیان هیچ اطمینان یا تضمینی داده نمی شود که ترک در نمایشگرهای تعمیر شده دوباره ظاهر نشود. در حال حاضر ، این شرکت حقوقی فقط “به بررسی دعاوی احتمالی حقوقی علیه اپل می پردازد” و تعداد افراد تحت تأثیر را تخمین می زند. این مراحل اولیه برنامه ریزی و تشکیل پرونده است.

اگر به طور تصادفی قربانی مشکل ترک خوردن صفحه نمایش شدید ، می توانید در دادخواست نیز شرکت کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …