موزیکال Apple TV + 9/11 از دو شر کوچک تر است

اخبار اپل


یک شگفتی در برادوی شکست از راه دور بیا فیلمبرداری شد و به Apple TV +ارسال شد. این موزیکال از 11 سپتامبر به سختی دنبال می شود همیلتون فیلم کنسرت دیزنی +.

س isال این است ، اراده خواهد شد از راه دور بیا به موفقیت قبلی خود نزدیک می شود؟

از راه دور بیا مرور

بر اساس حسابهای واقعی ، از راه دور بیا داستان شهر کوچک نیوفاندلند گاندر ، تقریبا آخرین نقطه شرقی در آمریکای شمالی است. در پی حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 ، تقریبا 40 هواپیما به گندر منحرف شدند ، زیرا برج های کنترل ترافیک هوایی نمی توانند چیزی دورتر از جاده اختراع کنند و در نتیجه ایمن تر باشند.

از راه دور بیا این یک نمایش در مورد شهروندانی است که گرد هم آمده اند تا گندر را مهمان پذیر هزاران پناهنده ای کنند که ناگهان در آستانه شهر و مردم در آن هواپیماها سقوط کرده و از افشاگری رویدادهای هولناک آن روز عرق کرده اند.

این موسیقی دارای شیب نئو ایرلندی است ، جایی بین Mumford & Sons و Celtic Thunder. این به اندازه کافی جدید است ، اما چیزی برای ارائه یک ساعت و 45 دقیقه گیتار آکوستیک مداوم و آواز خواندن با گام به گام ندارد.

نوشتن عمدتا بسیار هوشمندانه است (برای برادوی) اگر هرگز با صدای بلند خنده دار نخندید. و اجراها بیشتر سودآور هستند. این فیلم به سادگی یک ضبط نمایش با اتکا به رسانه ها و رسانه ها برای نمایش مجریان (که قسمت اعظم نمایش را روی صندلی می گذرانند) است. اما نمی توان انکار کرد که تماشای ضبط یک نمایش برادوی و حضور در بین تماشاگران دو تجربه کاملاً متفاوت است.

یک تعطیلات موسیقی

همیلتون خالق لین مانوئل میراندا بیمه ناگفته حدود 40 درصد محتوایی است که Apple TV + خریداری یا تولید می کند. او در ظاهر شد عزیز…. و پارک مرکزی مملو از همیلتون بازیگران و آهنگهای مشابه ژنتیکی. و سپس کل پرستش میراندا وجود داشت صدایی کوچکبه

همه کارهایی که اپل تی وی + انجام می دهد حتی با کمی موسیقیایی در سایه آن وجود دارد. از راه دور بیا چیزی شبیه یک مورد مرزی است (منظورم این نیست که واقعاً – اپل بدیهی است که این را خریداری کرده است همیلتون فیلم کنسرت اعداد فوق العاده ای برای دیزنی +انجام داد).

این نمایش در سال 2013 به عنوان بخشی از رنسانس نئو برادوی نوشته شد (مراقب باشید ایوان هنسن عزیز فیلم) با این حال ، او تا سال 2017 به برادوی نرسید ، زمانی که تبدیل به یک احساس شد. (این طولانی ترین تولید کانادایی در برادوی است.)

بهتر از همیلتون

از تمام پخش های این جنبش ، از راه دور بیا خودنمایی می کند این کمتر از آن آزاردهنده است همیلتونتصویر صورتی صاحبان برده ، اما هنوز چیزی وجود دارد که در آن بسیار چسبنده است خوب موزیکال برای 11 سپتامبر و چگونگی شیفتگی مردم توسط مردم شهر کوچک گندر. (همه آنها مشترکات زیادی دارند!)

در عبارت “یک موزیکال سارتونیک سلتیک کانادایی از 11 سپتامبر” چیزهای زیادی نمی توانید تصور کنید – به عنوان واقعی “اوه … مطمئنی؟” همانطور که به نظر می رسد. بیزار بودم همیلتون مانند یک احمق از دانش آموز دبیرستانی متنفر است و بالعکس. این خوبه.

دلیل دیگر اینکه Apple TV + این برنامه را بدست آورد بدیهی است که ما به بیستمین سالگرد 11 سپتامبر نزدیک می شویم. برای تعادل شر واقعی 11 سپتامبر: داخل اتاق نظامی رئیس جمهور نزدیک ترین فیلم مستند تأیید شده توسط فاکس نیوز که تا به حال پیدا کرده اید – اپل این دستگاه را برای بالا بردن روحیه خریداری کرده است.

از راه دور بیا به عنوان یک یادآوری ملایم برای افرادی که برای نجات از این فاجعه متحد می شوند ، عمل می کند. 11 سپتامبر: داخل اتاق نظامی رئیس جمهوراز سوی دیگر ، این یادآوری است که اگر قدرتمند باشید ، آنقدر عمر خواهید کرد تا در مورد شکست شگفت انگیز سیاست خارجی که منجر به مرگ نسل کشی شد ، افسانه ای در مورد شجاعت خود بچرخانید. حداقل می توانید پای خود را به آن لمس کنید.

همه جور آدمی اینجا زندگی می کنند

نقد از راه دور بیایید: موزیکال از مجموعه های مینیمالیستی برای بیان داستان امید خود استفاده می کند.
این موزیکال از مجموعه های مینیمالیستی برای بیان داستان امید خود استفاده می کند.
عکس: Apple TV +

مشکلی که من با نسل جدید موسیقی های تئاتری دارم این است که هیچ شگفتی وجود ندارد. من در عصر طلایی متفاوتی رشد کردم ، دوره تقلیدهای تئاتر موسیقی. از بتی فورد و سیاره میمون ها موزیکال های سیمپسونها به یک موزیکال در پشت منتقد، جوک کثیف موزیکال از آقای شاو و البته منتظر گوفمن – شاید حذف نهایی شخصیت تئاتر موسیقی – همه جا موزیکال های جعلی زیبا وجود داشت.

و فراتر از صرف نمایش برای جوانان سازندگان (گربه ها،، فانتوم اپرا،، عیسی مسیح یک فوق ستاره است) آنها نوع موسیقی گسترده ای را که در آنها ظاهر می شد ، کامل کردند. آنها موزیکال های جعلی بودند ، اما کار موزیکال های واقعی را نیز انجام می دادند.

مشکلی که من دارم این است که از آنجایی که نویسندگان هنر موزیکال جعلی را در دهه 90 کامل کردند … هیچ کاری انجام نشد تا این واقعیت را در نظر بگیریم که هنگامی که چیزی توسط یک طنز شکسته می شود ، شما نمی توانید آن را بگیرید و به بازی ادامه دهید با آن انگار که کاملاً کار می کند

من اعتراف می کنم که این گفته بدیهی است که صحت ندارد ، زیرا همه این موزیکال ها بعد از آناجاره موج های فرهنگی بزرگی ایجاد کرد و میلیون ها و میلیون ها طرفدار در سراسر جهان به دست آورد. اما برای من مانند یک موزیکال بسازم از راه دور بیا (که دارای صحنه قلبی است که در آن یک زوج همجنسگرا متوجه می شوند که همه در پادگان یک خویشاوند همجنسگرا دارند) پس از منتظر گوفمن فقط به اندازه کافی خوب نیست ویرانه های تئاتر موسیقی هنوز از دهه 90 قرن گذشته ویران است. تجارت معمولی جالب نیست.

دارم تماشا میکنم از راه دور بیا در Apple TV +

از راه دور بیا Apple TV + در 10 سپتامبر پخش می شود.

دارای رتبه: تلویزیون 14

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=Af77C4zUkjs

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …