نادرترین و گرانترین کارتها برای عبور حیوانات amiibo

اخبار اپل


بازیکنان می توانند حداکثر 10 روستایی در جزیره Animal Crossing: New Horizons داشته باشند. با این حال ، آنها نمی توانند به طور کامل انتخاب کنند که این روستاییان چه کسانی خواهند بود مگر اینکه یکی از 400 نقشه عبور حیوانات amiibo را اسکن کنند. این کارت ها در ابتدا در بسته های 6 تایی به فروش می رسیدند ، اما در شرایط فعلی ، معمولاً اگر بخواهید مجبورید آنها را به صورت جداگانه از eBay خریداری کنید. محبوب ترین دهقانان ارزان نیستند. در اینجا کارت های آمیبو رسمی Animal Crossing با بالاترین قیمت آمده است.

6 روستایی با تزئینات Sanrio:
سلام کیتی و دوستان

انتخاب کارکنان

کارت های animio Crossing Sanrio amiibo برای اولین بار در مارس 2021 در ایالات متحده راه اندازی شد. با این حال ، بسته های کافی برای رفت و آمد وجود نداشت. قیمت اعلام شده آنها باید فقط 6 دلار باشد ، اما کمبود قیمت را افزایش داد. این بسته به شما شش کارت می دهد که هر کدام توسط یک روستایی منحصر به فرد به همراه تزئینات Sanrio باز می شوند.

17 دلار در آمازون

عبور حیوانات از نقشه های Amiibo Merengue

اوه چقدر نازه:
مرنگ

Merengue یکی از بی نظیرترین روستاییان است ، زیرا کرگدن با شاخ توت فرنگی و خامه فرم گرفته است. علاوه بر این ، او از لباس سرآشپز جذابی استفاده می کند که رنگ صورتی او را ستایش می کند و شخصیتی معمولی دارد. بازیکنان باید یک پنی بپردازند تا کارت رسمی amiibo آن را بدست آورند.

7 دلار در آمازون

حیوانات نقشه های Amiibo مارشال

پسر سنجابی:
مارشال

اینترنت عاشق مارشال است ، یک سنجاب سفید با ظاهری تلخ و شخصیتی خودخواه. او بسیار به خود فکر می کند و اغلب هنگام برقراری ارتباط با سایر روستاییان چیزهای شاد می گوید. او با مدل مو و حالت آشفته اش چیزی شبیه کودک روی پوستر همه روستاییان ایمو است.

از 50 دلار در eBay

کارت عبور حیوانات Amiibo Cards Pietro

دلقک شهر:
پیترو

پیترو با سبک دلقک و لبخند نقاشی شده خود از جمعیت روستاییان متمایز می شود. گردآورندگان آماده گرفتن کارت amiibo او هستند. این به این دلیل است که آنها ظاهر او را خجالت آور می دانند یا به ظاهر منحصر به فرد و شخصیت خودخواه خود علاقه دارند ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

از 16 دلار در eBay

عبور حیوانات از نقشه های Amiibo Marina

دختر کلیمری:
مارینا

مارینا نه تنها فوق العاده زیبا است ، بلکه یک دهقان بسیار نادر است. او دارای یک شخصیت عادی است ، به این معنی که او با اکثر روستائیان خوب ارتباط دارد. تنها سه روستایی هشت پا در New Horizons وجود دارد و او تنها زن گروه است. این باعث می شود که برای بسیاری از کلکسیونرها یک کارت ارزشمند باشد.

از 10 دلار در eBay

عبور حیوانات از کارت های آمیبیو زاکر

کمی تند و زننده:
زوکر

به یاد داشته باشید که چگونه ذکر کردم که تنها سه ساکن هشت پا در همه چهارراه های حیوانات وجود دارد: افق های جدید؟ این مرد کوچک یکی از آنهاست. او مرد تنبلی است که عاشق دسر است و شبیه یک شیرینی است. نادر بودن گونه های آن و ظاهر منحصر به فرد آن باعث می شود نقشه Amiibo مطلوب باشد.

از 17 دلار در eBay

کارت عبور حیوانات Amiibo Lolly

رحمت گربه:
کارت Lolly amiibo

جای تعجب نیست که این بچه گربه کوچک شایان ستایش یکی از محبوب ترین کارت های amiibo موجود است. لولی شخصیتی معمولی دارد و برای همه افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کند فوق العاده شیرین است. بنابراین ، نام آن به یک آبنبات چوبی اشاره دارد.

از 18 دلار در eBay

انیمیشن عبور از کارت های Amiibo نیش

فراخوان به حیات وحش:
دندان

این دهقان ممکن است یک نام شرور داشته باشد ، اما در واقع او فقط یک گرگ دمدمی مزاج است. نیش یک انتخاب مطلوب است ، خواه امیدوار باشید جزیره ای پر از گرگ داشته باشید و خواه می خواهید حداقل یکی در گروه خود داشته باشید.

از 15 دلار در eBay

کارت عبور حیوانات Amiibo خوش شانس

تو مامان منی؟:
خوش شانس

ظاهرا لاکی شبیه هر چیزی است اما نام بانوی او نشان نمی دهد ، با بانداژ بیشتر بدن او را پوشانده و یک چشم زرد درخشان دارد. او مرد تنبلی است که عاشق غذا و خواب است. این که آیا ظاهر مومیایی مانند او را دوست دارید یا فقط برای او متاسف هستید ، لاکی جایگاه ویژه ای در قلب بازیکنان دارد.

از 30 دلار در eBay

Animing Crossing Amiibo Maps Tangy

رنگ نارنجی نارنجی:
تیز

ظاهر این تابی نارنجی قطعاً بازی روی کلمات و همچنین یک کلمه بصری است. تانگی اغلب لبخند بزرگی بر لبان خود دارد و شخصیت تند او باعث می شود که به روستای شما اضافه شود. فقط از او درباره زمانی که با فضانوردان گذرانده نپرسید.

از 15 دلار در eBay

کارتهای عبور حیوانات Amiibo Wolfgang

آمادئوس:
نقشه ولفگانگ amiibo

ولفگانگ یکی از گرگهای زیادی است که می توانید در جزیره خود داشته باشید. او با موتسارت آهنگساز کلاسیک نام قوی دارد و پوستی آبی دارد. او دارای شخصیتی دمدمی مزاج است ، بنابراین می تواند کاملاً تیره و تار باشد و با همه خوب برخورد نکند.

از 16 دلار در eBay

کارت های آپولو Amiibo عبور حیوانات

مثل عقاب پرواز می کند:
آپولو

اگرچه چندین عقاب در Animal Crossing وجود دارد ، کارت amiibo آپولو ارزشمندترین کارت تاریخ است. او یک دهقان دمدمی مزاج است ، به این معنی که می تواند کمی سخت تر از پس آن برآید. اگر از این شخص خوشتان می آید ، ممکن است حرف های او برای شما خنده دار باشد.

از 12 دلار در eBay

کارتهای عبور حیوانات Amiibo Whitney

گرگ:
ویتنی

چندین گرگ مختلف در Animal Crossing وجود دارد ، اما ویتنی تنها زن در این لیست است. او دارای شخصیتی متورم است ، بنابراین وسواس زیادی به مد و آرایش دارد. همچنین به عنوان یک دکمه زیبا است ، بنابراین می توانیم ببینیم چرا مردم مشتاق هستند کارت آمییبو آن را بگیرند.

از 14 دلار در eBay

عبور حیوانات Amiibo Cards Coco

صورت نارگیل:
کوکو

بازیکنان واکنش بسیار متفاوتی به کوکو دارند. نیمی از آنها از شکاف چشم و دهان او وحشت زده می شوند – من حتی دیده ام که برخی بازیکنان به او ماسک یا عینک می دهند تا کمتر ترسناک به نظر برسد. اما کسانی که با او معاشرت می کنند می دانند که او یکی از شیرین ترین روستاییانی است که می توانید به او دست پیدا کنید. او دارای شخصیت عادی است و درک آن آسان است.

از 15 دلار در eBay

Beau Crossing Amiibo Cards Beau

خوش نمک:
بیو

Beau اگرچه بیشتر شبیه غزال است ، اما یکی از زیباترین گوزن هایی است که می توانید در Animal Crossing بدست آورید. او شخصیت تنبلی دارد ، به این معنی که او همیشه به دو چیز فکر می کند: خواب و غذا. من قطعاً می توانم بگویم و می فهمم که چرا گرفتن کارت وی یکی از سخت ترین کارت ها است.

از 7 دلار در eBay

نقشه جانوران Amiibo عبور از حیوانات

کاملا غنی از گوزن!:
جانوران

جانوران یکی از شیرین ترین و شیرین ترین روستاییانی است که می توانید داشته باشید. او دارای شخصیت عادی است ، به این معنی که او با همه فوق العاده خوب است. من عاشق گونه های صورتی و گوش های جذاب او هستم. جای تعجب نیست که همه کارت amiibo او را می خواهند.

از 12 دلار در eBay

حیوانات نقشه های Amiibo عبور Julian

جادوی تک شاخ:
جولیان

بدیهی است که جولیان در آن لیست خواهد بود. او به خاطر خدا یک اسب شاخدار است همه یکی از آنها را می خواهند. و با شخصیت خودخواه ، می داند که او یک دهقان محبوب است. بعلاوه ، عبارت او “درخشش” است. شما واقعاً نمی توانید جادویی تر از این شوید.

از 8 دلار در eBay

عبور حیوانات از نقشه های Amiibo آنخا

ملکه مصر:
آنکا

کلاه زیبا و لباس باشکوه آنخا واقعاً او را شبیه ملکه نیل می کند. جای تعجب نیست که او شبیه یک شخص سلطنتی است ، زیرا با توجه به این که توسط یک زن دهقان مورد حمله قرار گرفته بود و مصری های قدیم گربه ها را می پرستیدند. به نظر می رسد بازیکنان مدرن Animal Crossing نیز او را دوست دارند. بنابراین قیمت بالای کارت amiibo او.

از 18 دلار در eBay

کارت عبور حیوانات Amiibo کارت باب

بچه گربه خواب آلود:
کارت باب آمییبو

وضعیت این بچه گربه بنفش ممکن است او را شبیه یک فرد راضی جلوه دهد ، اما او در واقع یک دهقان تنبل است. او دوست دارد در مورد چیزهایی که خورده یا چرت هایی که می خواهد بکشد صحبت کند ، که باعث می شود شبیه یک گربه واقعی باشد.

از 8 دلار در eBay

کارتهای عبور حیوانات Amiibo Kabuki

گربه تئاتری:
کابوکی

مشخص نیست که کابوکی آرایش دارد ، ماسک دارد یا فقط برای همیشه یبوست به نظر می رسد. در هر صورت ، او یک بچه گربه دراماتیک با شخصیتی دمدمی مزاج است. اگر او را به جزیره خود بیاورید ، مطمئناً او سناریوهای جالبی را با دیگر روستاییان شما پیش خواهد برد.

از 11 دلار در eBay

کارت عبور حیوانات Amiibo کارت دیانا

اوه ، آهو:
دیانا

دیانا یکی از گوزن های مختلفی است که می توانید در Animal Crossing ملاقات کنید. خز سفید ، سرخ صورتی و گردبادی بنفش روی سر دارد. او فردی اسنوتی است ، به این معنی که او به شدت به آرایش و مد اهمیت می دهد. علاوه بر این ، او کاملاً ناز است.

از 8 دلار در eBay

کارت عبور حیوانات Amiibo Cards Molly

اردک تنگ:
کارت مولی amiibo

مولی یک روستایی کوچک جذاب با شخصیتی معمولی است. رنگ زرد او ظاهری اردکی به او می دهد و آن چشم های بزرگ آنقدر زیبا هستند که نمی توان آنها را نادیده گرفت. او با اکثر روستاییان دیگر کنار می آید ، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا بسیاری از مردم کارت آمیبو را می خواهند.

8 دلار در eBay

مردم روستا

صدها کارت amiibo Animal Crossing وجود دارد ، اما پیدا کردن برخی از آنها فوق العاده دشوار است و هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. لازم به ذکر است که برخی از جدیدترین روستاییان ، مانند ریموند ، هنوز کارت amiibo ندارند. اگر به خرید هر یک از این کارت های کمیاب فکر می کنید ، ما مورد علاقه شخصی خود ، Merengue را ارائه می دهیم. او کاملاً شیرین است ، از شخصیتش تا شاخ توت فرنگی روی سرش.

اگر کرگدن دسر واقعاً در سبک شما نیست ، باید کارت آمیبی مارشال را بگیرید. این سنجاب مورد علاقه طرفداران است و دارای شخصیت شارژ مورد علاقه است. او در مقایسه با برخی دیگر از روستاییان واقعا قد کوتاهی دارد ، اما شخصیت خودپسند او طعم خاصی به روستای شما می بخشد.

در نهایت ، اگر شما فردی هستید که شخصیت های بزرگ را دوست دارد ، باید کارت آمیبو آنخا را بگیرید. این بچه گربه دارای شخصیت شگفت انگیزی است ، مانند ملکه مصری لباس می پوشد و از نظر شخصیت شخصیت دارد.

فراموش نکنید که همه مجسمه های amiibo را از Animal Crossing بررسی کنید!

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …