نحوه استفاده از مخفی کردن ایمیل من در مک

اخبار اپل


پنهان کردن ایمیل من یک ابزار جدید در iCloud +است. این به شما امکان می دهد از آدرس های ایمیل تصادفی استفاده کنید ، که سپس به صندوق پستی شخصی شما ارسال می شوند. به این ترتیب ، هنگام پر کردن فرم آنلاین یا ثبت نام در خبرنامه ، می توانید داده های واقعی خود را پنهان کنید. مخفی کردن ایمیل من در iPhone ، iPad و Mac در دسترس است. در اینجا نحوه کار از طریق macOS Monterey و بهترین Mac ها آمده است.

گاهی اوقات اپل به روزرسانی هایی را برای iOS ، iPadOS ، watchOS ، tvOS و macOS ارائه می دهد ، مانند پیش نمایش بسته برای توسعه دهندگان یا بتا عمومی. در حالی که نسخه های بتا دارای ویژگی های جدیدی هستند ، همچنین دارای اشکالات پیش از انتشار هستند که ممکن است در استفاده عادی از iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Apple TV یا Mac شما اختلال ایجاد کند و برای استفاده روزمره در واحد اصلی در نظر گرفته نشده است. بنابراین ، ما اکیداً توصیه می کنیم که از تصاویر برنامه نویس دور بمانید ، مگر اینکه برای توسعه نرم افزار به آنها نیاز دارید ، و با احتیاط از بتا عمومی استفاده کنید. اگر به دستگاه های خود وابسته هستید ، منتظر نسخه نهایی باشید.

iCloud + چیست؟

iCloud + که در ماه ژوئن در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی (WWDC) اعلام شد ، ترکیبی از تغییر نام سرویس پولی موجود iCloud به علاوه ویژگی های جدید است. مانند iCloud ، iCloud + در iPhone ، iPad و Mac در دسترس است.

علاوه بر پنهان کردن ایمیل من ، iCloud + برای اولین بار به جدول iCloud Mail Relay ، دامنه های ایمیل سفارشی برای iCloud Mail معرفی می کند. و پشتیبانی گسترده از HomeKit Secure Video.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

تنظیم کنید که ایمیل من در Mac پنهان شود

برای فعال کردن پنهان کردن ایمیل خود در macOS Monterey:

 1. انتخاب کنید تنظیمات سیستم از مک داک
 2. انتخاب کنید شناسه اپلبه

  منبع: iMore

 3. کلیک iCloudبه
 4. انتخاب کنید تنظیمات … دکمه سمت راست مخفی کردن ایمیل من

  برای تنظیم Hide my email on Mac ، روی iCloud کلیک کنید ، سپس دکمه Options ... را در سمت راست Hide my email (پنهان کردن ایمیل من) انتخاب کنید.

  منبع: iMore

 5. انتخاب کنید + برای ایجاد یک آدرس ایمیل تصادفی جدید
 6. کلیک ادامه هیدبه

  برای راه اندازی Hide My Email در Mac ، +را انتخاب کنید ، برای ایجاد یک آدرس ایمیل تصادفی جدید ، روی ادامه کلیک کنید.

  منبع: iMore

 7. برچسب آدرس ایمیل جدید و در صورت لزوم یک یادداشت اضافه کنید. هر دو مفید هستند ، بنابراین می دانید در کجا از ایمیل های تصادفی استفاده می کنید.
 8. کلیک ادامه هیدبه
 9. انتخاب کنید کپی آدرس بنابراین شما آماده رفتن هستید
 10. انتخاب کنید انجام شدهبه

  برای راه اندازی Hide My Email در Mac ، آدرس ایمیل جدید را برجسته کرده و در صورت لزوم یک یادداشت اضافه کنید. روی ادامه کلیک کنید. Copy Address و سپس Done را انتخاب کنید.

  منبع: iMore

این است! آدرس ایمیل جدید تصادفی شما آماده استفاده است.

از مخفی کردن ایمیل من استفاده کنید

شما می توانید از این ایمیل در هر دستگاه Apple ، از جمله iPhone ، iPad و Mac ، درست مانند هر آدرس ایمیل دیگری استفاده کنید. اگر آدرس ایمیل خود را کپی یا فراموش نکرده اید ، می توانید این دستورالعمل ها را برای بازیابی آن دنبال کنید:

 1. انتخاب کنید تنظیمات سیستم از مک داک
 2. انتخاب کنید شناسه اپلبه

  برای استفاده از پنهان کردن ایمیل من در Mac ، System Preferences و سپس Apple ID را انتخاب کنید.

  منبع: iMore

 3. کلیک iCloudبه
 4. انتخاب کنید تنظیمات … دکمه سمت راست مخفی کردن ایمیل من

  برای استفاده از Hide My Email در Mac ، روی iCloud کلیک کنید ، سپس دکمه Options ... را در سمت راست Hide My Email مخفی کنید.

  منبع: iMore

 5. انتخاب کنید ایمیل مناسب زیر پنهان کردن ایمیل من
 6. کلیک یک کپی ایمیل را برای استفاده در جاهای دیگر کپی کنید.
 7. انتخاب کنید ویرایش برای ویرایش برچسبی که قبلاً ایجاد کرده اید.
 8. انتخاب کنید تنظیمات برای تغییر ایمیل بازارسال ، سپس انجام شد را انتخاب کنید. فقط می توانید از ایمیل های تولید شده توسط Apple استفاده کنید.

  برای استفاده از Hide My Email در Mac ، ایمیل مناسب را انتخاب کنید ، روی Copy کلیک کنید تا رایانامه برای استفاده در جاهای دیگر کپی شود. همچنین می توانید ویرایش را برای تغییر برچسب یا گزینه ها را برای تغییر ایمیل بازارسال انتخاب کنید.

  منبع: iMore

سوالات؟

س aboutالاتی درباره پنهان کردن ایمیل من یا macOS Monterey دارید؟ در نظرات زیر به ما بگویید و ممنون که خواندید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …