نحوه تنظیم شناسه تماس گیرنده برای FaceTime در iPhone و iPad

اخبار اپل


FaceTime یکی از بهترین برنامه های iPhone است که به شما امکان می دهد با دوستان و خانواده در سراسر جهان در ارتباط باشید. با این حال ، برای استفاده از آن ، برنامه باید از شماره تلفن یا آدرس ایمیل شما به عنوان شناسه تماس گیرنده خود در FaceTime استفاده کند.

می توانید آدرس های جدید – به عنوان مثال ، تجارت یا مدرسه – اضافه کنید و آنها را در هر زمان حذف کنید و هر شماره یا آدرس فعال را به عنوان شناسه تماس گیرنده تنظیم کنید. به این ترتیب ، صرف نظر از دستگاه اپلی که برای برقراری تماس FaceTime استفاده می کنید ، هیچ کس در مورد افرادی که با آنها تماس می گیرند گیج نمی شود.

نحوه فعال یا غیرفعال کردن شماره تلفن و آدرس ایمیل برای FaceTime در iPhone و iPad

ممکن است نخواهید که هر شماره یا نشانی FaceTime در هیچ یک از دستگاه های Apple شما زنگ بخورد. به عنوان مثال ، شما ممکن است مایل نباشید که شماره iPhone محل کار شما در iPad خانواده شما زنگ بخورد. به همین دلیل می توانید هر شماره یا نشانی را روشن یا خاموش کنید هر iPhone ، iPad ، iPod touch یا Mac را انتخاب کنید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

 1. شروع کنید برنامه تنظیمات از صفحه اصلی iPhone ، iPad یا iPod touch خود استفاده کنید.
 2. به پایین بروید و ضربه بزنید زمان رویاروییبه
 3. ضربه زدن علامت در سمت چپ هر شماره یا نشانی ایمیلی که می خواهید خاموش کنید (از تماس FaceTime در این دستگاه جلوگیری کنید).

  منبع: iMore

برای فعال سازی مجدد یک شماره یا آدرس ، کافی است این روند را معکوس کرده و روی شماره یا آدرس ضربه بزنید تا کادر دوباره علامت زده شود.

نحوه تغییر شناسه تماس گیرنده برای FaceTime

اگر تعداد یا آدرس های متعددی برای FaceTime تنظیم کرده اید ، می توانید انتخاب کنید که هنگام تماس با دوستان ، خانواده یا همکاران خود چه کسی را نشان دهد. به این ترتیب ، آنها همیشه همان تماس را برای شما می بینند و همیشه می دانند که این شما هستید.

این همچنین بدان معناست که اگر iPhone برای کار و iPad در خانه دارید ، مخاطبین iPhone شما آدرس محل کار و iPad شما را با آدرس منزل شما مشاهده می کنند. همه اش به تو بستگی دارد.

 1. شروع کنید برنامه تنظیمات از صفحه اصلی iPhone ، iPod touch یا iPad خود استفاده کنید.
 2. مطبوعات زمان رویاروییبه
 3. ضربه زدن آدرس ایمیل یا شماره تلفن می خواهید به عنوان شناسه تماس گیرنده تنظیم کنید. گزینه های شما در قسمت شناسه تماس گیرنده در پایین ذکر شده است. کادر تأیید آدرس ایمیل یا شماره تلفن فعلی را نشان می دهد.

  نحوه تغییر شناسه تماس گیرنده برای FaceTime: تنظیمات را راه اندازی کنید ، پایین بروید و روی FaceTime ضربه بزنید ، روی آدرس ایمیل یا شماره تلفن موردنظر خود ضربه بزنید

  منبع: iMore

سوالات؟

در مورد شناسه تماس گیرنده در FaceTime سionsال دارید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

به روز شده در سپتامبر 2021: برای iOS 14 به روز شد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …