نحوه دریافت تخفیف در فروشگاه Apple 2021

اخبار اپل


منبع: اپل

بسیاری از ما با خرید بزرگتر اپل مستقیماً از فروشگاه اپل ، به صورت حضوری یا آنلاین ، راحت تر هستیم. البته ، اپل مانند سایر خرده فروشان جریان ثابتی از فروش و تخفیف ندارد. با این حال ، ما می دانیم که چگونه می توان از تخفیف در فروشگاه Apple یا در وب سایت Apple استفاده کرد. پس از خواندن این مقاله ، شما نیز همین کار را خواهید کرد. نکته 1: از Apple Card یا سایر کارت های اعتباری ذکر شده در زیر استفاده کنید قسمت بالایی هر یک از این روش های دیگر برای تنظیم پس انداز خود.

معاملات جمعه سیاه

کارت هدیه اپل

منبع: اپل

اگرچه جمعه سیاه به اندازه سایر خرده فروشان در اپل معامله بزرگی نیست ، اما اپل اغلب در بزرگترین روز خرده فروشی سال پیشنهادی دارد. اپل معمولاً با خرید اقلام خاصی با بلیط های بزرگ تا 200 دلار کارت هدیه اپل را به شما تحویل می دهد. اگر قصد خرید عمده اپل را دارید ، منتظر بمانید تا آن زمان. ما راهنمای کامل معاملات جمعه سیاه اپل را برای شما داریم.

گیفت کارت های اپل

در مورد کارت های هدیه ، برخی از فروشگاه ها کارت های هدیه را با تخفیف می فروشند یا جایی که می توانید برای خرید کارت هدیه در فروشگاه جایزه بگیرید. به عنوان مثال ، عقاب غول پیکر کارت های هدیه اپل را می فروشد و پس از خرید جایزه های بنزین رایگان را در پمپ بنزین های GetGo آنها به شما می دهد. شاید برای شما سخت تر از ارزشش باشد ، اما راهی برای صرفه جویی در هزینه است. من این کار را قبل از خرید مک بوک پرو و ​​بیرون آوردن مخزن گاز رایگان انجام دادم.

تجارت اپل در

اگر دستگاه قدیمی Apple دارید که گرد و غبار را جمع آوری می کند ، چرا از برنامه Apple Trade In استفاده نمی کنید؟ همین حالا پیش بینی کنید تا بدانید هزینه دستگاه قدیمی شما چقدر است. آن را ایمیل کنید یا به اپل وارد کنید تا از خرید خود تخفیف فوری دریافت کنید. یا اگر ترجیح می دهید ، می توانید یک کارت هدیه اپل تهیه کنید که می توانید برای خرید بعدی از آن استفاده کنید.

دانشجو

iPad برای کارهای مدرسه

منبع: اپل

دانش آموزان در تمام طول سال از رایانه ، iPad Pro ، Apple Music و Apple Pensils تخفیف می گیرند. اگر دانشجو هستید ، می توانید در فروشگاه یا به صورت آنلاین از طریق پورتال Shop for College ، که در پایین وب سایت اپل قرار دارد ، خرید کنید.

لوگوی Apple Black.svg

قیمت آموزشی و تخفیف دانشجویی

دانش آموزان و معلمان در هر مقطع حق تعیین قیمت در آموزش و پرورش را دارند. هنگامی که از طریق این پورتال خرید می کنید ، قیمت کاهش یافته را مشاهده خواهید کرد.

تخفیف بر اساس درصد نیست ؛ بلکه برای هر عنصر متفاوت خواهد بود. خرید از طریق این پورتال به طور خودکار اقلام را رها می کند. قیمت های اصلی را نشان نمی دهد هنگام خرید از فروشگاه آجر و ملات ، به شماره شناسایی دانشگاه یا مدرک دیگر حضور و همچنین گواهینامه رانندگی معتبر نیاز دارید.

توجه: در فصل بازگشت به مدرسه ، اپل به طور سنتی تبلیغات بیشتری انجام می دهد. امسال ، اپل با خرید رایانه ، آیپد پرو یا آیپد ایر ، ایرپاد رایگان ، به علاوه 20 درصد تخفیف از AppleCare + علاوه بر تخفیف آموزشی ارائه کرد.

معلمان و مربیان

همه معلمان و مربیان در هر سطحی از پیش دبستانی تا آموزش عالی از تخفیف ها و پیشنهادات یکسانی برای محصولات اپل به عنوان دانش آموزان برخوردار هستند ، همانطور که در بالا توضیح داده شد. با این حال ، معلمان مانند دانش آموزان کالج برای Apple Music تخفیف نمی گیرند.

شما باید مدرک اشتغال خود را ارائه دهید ، مانند نشان شماره معلم یا پرداخت. مدرسه شما نیز باید در سیستم Apple گنجانده شود تا متخصص تخفیف شما را اعمال کند. علاوه بر این ، اگر محصولات اپل را برای مدرسه خود خریداری می کنید ، ممکن است معافیت مالیاتی دریافت کنید.

معافیت مالیاتی

مک بوک پرو

منبع: اپل

اگر در مدرسه ، موسسه خیریه ، عبادتگاه یا سایر موسسات معاف از مالیات کار می کنید و محصولات Apple را برای محل کار خود خریداری می کنید ، ممکن است از پرداخت مالیات فروش معاف شوید. شما باید کلیه مدارک را از محل کار خود ارائه دهید که وضعیت معاف از مالیات شما را اثبات می کند. این علاوه بر هرگونه تخفیفی است که دریافت می کنید.

تخفیف های شرکت

بسیاری از شرکت ها با اپل رابطه دارند و کارمندان آنها می توانند هنگام خرید اقلام شخصی ، از فروشگاه اپل تخفیف بگیرند. اگر در یک شرکت نسبتاً بزرگ کار می کنید ، از منابع انسانی خود بپرسید که آیا واجد شرایط تخفیف در فروشگاه Apple هستید. در این صورت ، فقط باید مدارکی مانند نشان سند تجاری یا کارت ویزیت همراه داشته باشید و از متخصص خود بخواهید که تخفیف را اعمال کند. محل کار شما همچنین می تواند یک پورتال آنلاین در اختیار شما قرار دهد که می توانید از آن با تخفیف از اپل سفارش دهید.

کارمندان دولت

اگر برای دولت کار می کنید ، می توانید از محصولات اپل منتخب در فروشگاه Apple تخفیف بگیرید. مانند تخفیف آموزش ، می توانید از وب سایت دولتی Apple.com خرید کنید تا به قیمت های تخفیف یافته دسترسی پیدا کنید. بسته به اینکه برای سازمان دولتی خود خرید می کنید یا برای استفاده شخصی ، می توانید پورتال های مختلفی پیدا کنید که در آن می توانید تخفیف بگیرید. همچنین می توانید در فروشگاه آجر و ملات خرید کنید. حتماً سند دولتی خود را برای نشان دادن کارمند اپل همراه داشته باشید تا بتواند تخفیف مناسب را به شما ارائه دهد.

نظامی و جانباز

اگر در حال حاضر در ارتش خدمت می کنید ، جانباز هستید یا از اعضای خانواده یک خانواده هستید ، از 10٪ تخفیف نظامی برای برخی خدمات و محصولات اپل برخوردار می شوید. از طریق وب سایت نظامی اپل یا فروشگاه Apple به تخفیف دسترسی پیدا کنید. در صورت خرید آنلاین ، باید وضعیت خود را از طریق ID.me تأیید کنید. همچنین برای دسترسی حضوری به تخفیف به شناسنامه نظامی خود نیاز خواهید داشت. حتماً قبل از خرید در فروشگاه آجر و ملات ، قیمت آنلاین را بررسی کنید ، زیرا برخی از مصرف کنندگان گزارش می دهند که فقط 6٪ تخفیف دریافت می کنند.

صاحبان تجارت

تجارت اپل

منبع: اپل

اگر صاحب یک کسب و کار (بزرگ یا کوچک) هستید ، می خواهید با تیم تجاری اپل ملاقات کنید.

می توانید از هر کسی در فروشگاه بخواهید شما را معرفی کند یا روی پیوند “فروشگاه تجاری” در پایین وب سایت Apple کلیک کنید.

لوگوی Apple Black.svg

مشاغل کوچک و متوسط

صاحبان مشاغل از تخفیف ویژه ، تامین مالی و اجاره از طریق این پورتال برخوردارند.

به عنوان یک صاحب مشاغل ، هنگامی که به آستانه هزینه خاصی رسیدید ، از تخفیف برخوردار خواهید شد. همچنین می توانید تامین مالی و لیزینگ را از طریق تیم تجاری ترتیب دهید. اگر محصولات اپل را برای کل شرکت خریداری کنید ، پس انداز شما می تواند قابل توجه باشد. ارتباط با تیم تجاری اپل مزایای بسیار دیگری نیز دارد ، بنابراین اگر صاحب شرکتی هستید قطعا باید این کار را انجام دهید.

تبلیغات تصادفی

هر از گاهی اپل فروش برخی از لوازم جانبی مانند هدفون Beats را در اختیار خواهد داشت. اگرچه این قیمت های ویژه در وب سایت اپل وجود دارد ، اما در غیر این صورت تبلیغ نمی شود و هیچ برچسبی در فروشگاه اپل وجود نخواهد داشت. گاهی اوقات شما فقط خوش شانس هستید ؛ هنگام تماس تخفیف ظاهر می شود ما این نوع تخفیف ها را در اینجا در iMore پوشش می دهیم ، بنابراین مطمئن شوید که اغلب با ما ثبت نام کرده و ما را دنبال کنید توییتر و / یا فیس بوک ، بنابراین شما آن را از دست ندهید!

کارت اعتباری مناسب

با استفاده از کارت Apple در فروشگاه Apple ، 3٪ پول نقد خرید شما به شما بازگردانده می شود. این ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما جمع می شود. با این حال ، این تنها گزینه شما نیست. شما می توانید با استفاده از American Express® Cash Magnet اظهارنامه اعتباری 150 دلاری و 1.5 درصد ، که یکی از بهترین کارت های اعتباری برای خرید محصولات اپل است ، ترتیب دهید. این کارت همچنین در برابر آسیب های تصادفی و 15 ماه بودجه رایگان محافظت می کند. صاحبان مشاغل می توانند با کارت American Express® Business Gold پاداش های نقدی بیشتری دریافت کنند.

دارای مجوز تعمیر

اگر به جدیدترین و بزرگترین آنها نیاز ندارید ، می توانید از فروشگاه آنلاین بازسازی شده تأیید شده اپل تا 15 off تخفیف قیمت خرده فروشی خرید کنید. به خاطر داشته باشید که این دستگاه فقط به صورت آنلاین در دسترس است ، نه در فروشگاه های خرده فروشی اپل. خرید از تعمیرکار معتبر مستقیم از اپل مانند خریدن یک دستگاه دست دوم نیست. در صورت تعویض برخی قطعات ، قطعات اصلی اپل خواهند بود. دستگاه تمیز و بررسی شده است و دارای باتری و پوسته کاملا جدید است. این دستگاه به صورت رایگان تحویل داده می شود و در جعبه ای جدید با تمام لوازم جانبی معمولی عرضه می شود. شما یک سال ضمانت و فرصت خرید AppleCare را دریافت می کنید. یکی دیگر از مزایای خرید مدل بازسازی شده این است که می توانید یک مدل قدیمی تر تهیه کنید که ممکن است بخواهید اپل دیگر مدلهای جدید را ارائه ندهد.

لوگوی Apple Black.svg

به روز شده ، دارای تاییدیه اپل

شما می توانید تا 15 off تخفیف قیمت خرده فروشی را برای مجموعه ای زیبا از محصولات اپل دریافت کنید. در حین تعمیر ، احساس می کنند جدید هستند و دارای گارانتی اپل هستند.

چگونه می توانید در اپل معاملات انجام دهید؟

در صورت داشتن هرگونه س orال یا دریافت تخفیف های بزرگ در محصولات اپل در فروشگاه Apple ، در نظرات زیر به ما بگویید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …