نحوه رفع مشکلات Verizon 5G در iPhone 13


مشتریان Verizon با iPhone 13 جدید ممکن است متوجه شوند که چیزی کم است: 5G. این ویژگی بارز تلفن است و هیچ کس نمی خواهد بدون آن زندگی کند. خوشبختانه ، پاسخ بسیار ساده است. اما این چیزی نیست که خودتان بتوانید آن را اصلاح کنید.

در اینجا چکار باید کرد.

iPhone 13 Verizon احتمالاً به سیم کارت جدید نیاز دارد

گاهی اوقات عیب یابی iPhone می تواند مشکل باشد. بار دیگر به روز رسانی نرم افزار نیاز است. الآن نه. اگر آیفون 13 جدید شما به شبکه 5G Verizon متصل نمی شود – یا اصلاً اتصال تلفن همراه بی سیم دریافت نمی کند – تقریباً به یک سیم کارت جدید احتیاج دارید.

ساشا بی میلی از PCMag مشکل را ردیابی کنید “اپراتورهای GSM مانند AT&T و T-Mobile فرهنگ دیرینه ای دارند که می دانند سیم کارت آنها را می توان در هر دستگاهی قرار داد. وگانز از فرهنگ متفاوتی ناشی می شود ، جایی که به معنای ارتباط نزدیکتر بین دستگاه و سیم کارت است. ” “بنابراین گاهی اوقات تعویض مستقیم سیم کارت ها بین تلفن های Verizon کار نمی کند.”

به زبان ساده ، شما نمی توانید سیم کارت را از گوشی قبلی خود بردارید و آن را در هیچ یک از سری های iPhone 13 قرار دهید و کارکرد آن را تضمین کنید. اگر در اتصال به دستگاه جدید مشکل دارید ، ممکن است به سیم کارت جایگزین نیاز داشته باشید.

اگر گوشی شما سیم کارت جدیدی دارد ، از Verizon بخواهید آن را فعال کند. دستگاه قدیمی را به دستگاه جدید خود منتقل نکنید.

اگر آیفون 13 شما اصلاً متصل نشد چه باید کرد

من می توانم تأیید کنم که سیم کارت برای مشکلاتی جدی تر از نبود 5G کار می کند. من همچنین یک کاربر آیفون 13 هستم و دستگاه جدید من به هیچ وجه از سیم کارت آیفون 12 من به هیچ عنوان به Verizon متصل نشد.

یک ساعت + در تلفن فنی نمی تواند مشکل را برطرف کند. اما سفر به یک فروشگاه Verizon و یک سیم کارت جدید بلافاصله به من ارتباط داد.

نحوه دریافت سیم کارت جایگزین Verizon

برای بسیاری از مردم ، ساده ترین راه حل برای تعویض سیم کارت این است که کاری را که من انجام دادم انجام دهم: از یک فروشگاه Verizon دیدن کنید. آنها از همه چیز مراقبت می کنند ، از جمله درج و فعال سازی کارت. و هیچ هزینه ای ندارد. اما به تعیین وقت قبلی کمک می کند.

متناوبا ، می توانید سیم کارت را از مخابرات سفارش دهید. امکان تحویل روز بعد وجود دارد. باید آن را وارد کرده و سپس فعال کنید.

اگر س moreال بیشتری دارید ، از س .الات متداول سیم کارت Verizon دیدن کنید.

یک راه حل جایگزین

بحث در مورد Reddit می تواند جایگزینی برای افرادی باشد که مشکلات Verizon 5G دارند و نمی توانند به راحتی سیم کارت خود را تغییر دهند. سگان می گوید: “برخی از افراد در تاپیک سرویس را کار کرده اند ، با پشتیبانی Verizon همه ویژگی های موجود در حساب کاربری خود در سیم کارت قدیمی حذف شده و سپس همه ویژگی ها را یکی یکی به سیم کارت جدید اضافه می کند.”

با این حال ، تصور نکنید که این ساده ترین راه حل برای همه است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، من بیش از یک ساعت با پشتیبانی فنی صحبت کردم ، اما مشکل من هنوز برطرف نشد تا اینکه به فروشگاه Verizon رفتم. اما درخواست پشتیبانی فنی ممکن است راه حل بهتری برای کسانی باشد که از کمک عملی دور هستند.

اپل را سرزنش نکنید

در مدتی که گوشی جدیدم قابل اتصال نبود ، من همچنان نیمه طنز زمزمه می کردم که اپل با اختصاص یک “13” تاسف بار به آخرین مدل خود ، سرنوشت را وسوسه می کند. اما معلوم می شود که مشکل از کوپرتینو نیست. سگان اشاره می کند که این توسط Verizon ایجاد شده است. گزارش شده است که این امر در مورد بسیاری از اندرویدها نیز اتفاق می افتد.

و بیش از آیفون در سال 2021 از اتصال به Verizon 5G جلوگیری می شود. این اتفاق در مورد مدل 2020 نیز ممکن است رخ دهد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …