نحوه فروش Mac 2021 خود

اخبار اپل


حتی بهترین مکینتاش ها دیگر در خانه شما استقبال نمی شوند. شاید دستگاه دیگر آن مک مک را نداشته باشد که شما مانند آی مک 24 اینچی بالا میل دارید. شاید فقط قدیمی و خراب است. مهم نیست که دلیل آن چیست ، زمان جدایی فرا رسیده است. در اینجا نحوه فروش مک شما آمده است!

چگونه Mac خود را برای فروش آماده کنیم

فروش مک قدیمی شما بیشتر از قرار دادن آن در یک جعبه و حمل آن است.

آن را از نظر فیزیکی تمیز کنید

قبل از فروش مک خود ، باید مطمئن شوید که برای فروش آماده است. از نظر فیزیکی اطمینان حاصل کنید که از نظر ظاهری خوب است و وضعیت قابل فروش دارد. سپس صفحه را تمیز کنید و کیف ، صفحه کلید و صفحه ترک از پارچه میکروفیبر و مواد شوینده غیر الکلی استفاده کنید.

بایگانی کنید!

گام بعدی این است که از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر به مک جدید مهاجرت می کنید ، اکنون زمان مناسبی است تا مطمئن شوید که از همه چیزهایی که برای انتقال نیاز دارید پشتیبان تهیه کرده اید ، بنابراین از Time Machine استفاده کنید یا هارد دیسک Mac خود را کلون کنید. به این ترتیب ، پس از فروش مک خود ، اطلاعات خود را از دست نخواهید داد.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

خروج از موسیقی

گذاشتن Apple ID خود در مک که می فروشید (یا هر دستگاه دیگری در این زمینه) زمان بدی خواهد داشت. بنابراین مطمئن شوید که از سیستم خارج شده اید!

 1. راه افتادن موسیقی از Dock یا Finder شما.
 2. کلیک حساب در نوار منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه.
 3. کلیک مجوزهابه

  برای خروج از سیستم موسیقی ، برنامه Music را در Mac خود راه اندازی کنید ، سپس روی Account کلیک کنید ، و سپس مجوزها را دنبال کنید

  منبع: iMore

 4. کلیک این رایانه را غیر مجاز کنیدبه
 5. وارد کن شناسه اپل و کلمه عبوربه
 6. کلیک بدون مجوزبه

  برای خروج از موسیقی ، روی Deauthorize this computer کلیک کنید. Apple ID و رمز عبور خود را وارد کنید ، سپس Deauthorize را انتخاب کنید.

  منبع: iMore

از iMessage خارج شوید

بله ، Mac خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید ، اما هرگز نمی توانید خیلی مراقب باشید. قبل از فروش مک خود به شخصی ، از پیام ها خارج شوید.

 1. راه افتادن پیام ها از Dock یا Finder شما.
 2. کلیک پیام ها در نوار منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه.
 3. کلیک اولویت هابه

  برای خروج از iMessage ، برنامه Messages را راه اندازی کنید ، سپس از نوار منو روی Messages کلیک کنید. سپس Preferences را انتخاب کنید.

  منبع: iMore

 4. کلیک iMessageبه
 5. خود را انتخاب کنید حساب به سمت چپ.
 6. انتخاب کنید لغو اشتراکبه
 7. کلیک لغو اشتراک دوباره در سریع

  برای خروج از iMessage ، روی iMessage ، سپس حساب خود و سپس خروج از سیستم کلیک کنید. برای تکمیل فرآیند ، مجدداً Exit را انتخاب کنید.

  منبع: iMore

از حساب iCloud خود خارج شوید

این مرحله خیلی مهمی استبه باید از حساب iCloud خود خارج شوید.

 1. راه رفتن به تنظیمات سیستمبه
 2. کلیک شناسه اپلبه

  برای خروج از حساب iCloud خود ، به System Preferences بروید و سپس روی Apple ID کلیک کنید.

  منبع: iMore

 3. انتخاب کنید بررسی اجمالی در سمت چپ
 4. کلیک لغو اشتراکبه
 5. انتخاب کنید یک نسخه را ذخیره کنید و دستورالعمل های اضافی را دنبال کنید.

  برای خروج از حساب iCloud خود ، Overview را انتخاب کرده و سپس روی Sign Out کلیک کنید. Keep Copy را انتخاب کرده و دستورالعمل های اضافی را دنبال کنید.

  منبع: iMore

آن را به تنظیمات کارخانه بازگردانید

سپس باید Mac خود را به حالت کارخانه بازگردانید. بسته به سن شما ، ممکن است دارای دیسک بوت باشد. اگر آن را دارید ، برای برخی از خریداران پاداش است ، بنابراین حتماً آن را نگه دارید. همچنین می توانید این درایو را بوت کرده ، هارد دیسک Mac خود را مجدداً قالب بندی کرده و مجدداً نصب کنید.

اگر از شیر یا نسخه های بالاتر استفاده می کنید ، Mac شما دارای پارتیشن بازیابی است که به شما امکان می دهد سیستم عامل خود را بازیابی کنید.

آن را به دوست یا بستگان خود بفروشید

با دوستان ، اقوام و آشنایان خود مشورت کنید تا بدانید آیا کسی علاقه ای به خرید مک قدیمی شما دارد یا خیر. از رسانه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک استفاده کنید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی به شما ضربه می زند.

کسی که شما را می شناسد کمتر احتمال دارد شما را از بین ببرد و احتمالاً به اندازه یک فرد غریبه با شما چانه نمی زند. کافی است با چشمان باز وارد معامله شوید و مطمئن شوید که برای پشتیبانی پس از فروش آماده هستید ، به خصوص اگر آنها یک کاربر جدید Mac هستند که با نحوه کار همه چیز آشنا نیستند.

همچنین مطمئن شوید که هستید زیاد با آنها در مورد وضعیت کار مک خود صادق باشید. اگر اصلاً ویژگی خاصی وجود دارد ، می خواهید از آنها آگاه باشید تا بعداً از احساسات آسیب دیده و پشیمانی خریدار جلوگیری کنید.

آن را با کارت هدیه اپل عوض کنید

اگر در ایالات متحده هستید ، اپل برنامه تمدید و بازیافت خود را دارد که ممکن است برای شما جالب باشد. اپل آن را پس می گیرد همه نوع Mac ، PC ، iPhone یا iPad برای استفاده مجدد یا بازیافت. و اگر مک شما هنوز ارزش دارد ، می توانید یک کارت هدیه اپل با مبلغ روی آن تهیه کنید.

این سرویس از طریق شرکتی به نام PowerON هماهنگ می شود. PowerON مواد بسته بندی را با ارسال رایگان برای شما ارسال می کند.

می توانید اطلاعات مربوط به Mac خود را در سایت قرار دهید و به شما می گوید که چقدر به عنوان کارت هدیه پس می گیرید. مانند فروش خودروی فرسوده در نمایندگی ، احتمالاً به میزان قابل توجهی کمتر از آنچه که آن را به کسی بفروشید ، باز می گردانید.

با این حال ، مزیت این است که تا آنجا که می توانید به صورت آنلاین یک معامله آهنی داشته باشید. شما با شخص ثالثی برخورد دارید که Apple_ _ مجوز آن را می دهد و یک کارت هدیه اپل دریافت می کنید که مقداری پول از خرید بعدی Mac شما دور می اندازد. همانطور که می گویند پرنده ای در دست است.

از نمایندگی فروش مک محلی یا فروشنده جعبه بزرگ استفاده کنید

فروشگاه های خرده فروشی اپل زباله ها را برای بازیافت می پذیرند ، اما اگر محله ای دوستانه در منطقه شما وجود داشته باشد که توسط توزیع کننده شخص ثالث اپل مجاز است ، ممکن است ارزش تماس یا تماس را داشته باشد تا بدانید آیا با تجهیزات زباله استفاده شده سروکار دارند.

معمولاً ، فروشنده فقط در صورتی به Mac علاقه مند می شود که هنوز نسبتاً جدید است و بدون مشکلات زیاد قابل فروش مجدد است. اگر آینده نگری داشته باشید تا AppleCare را برای آن تهیه کنید (و هنوز فعال است) یک امتیاز محسوب می شود.

همیشه انتظار نداشته باشید که پول در دست داشته باشید. فروشنده ممکن است بخواهد آن را به صورت محموله به شما بفروشد – آنها در فروش واسطه می شوند و برای تلاش های خود تخفیف می گیرند. می توانید حرکت کنید و کمی با آنها کار کنید تا ببینید آیا آنها قابلمه را برای شما شیرین می کنند یا در صورت خرید آن از مک ، به شما تخفیف در لوازم جانبی یا خدمات مک بعدی خود می دهند. با این حال ، برای مک بعدی خود روی تخفیف بزرگ حساب نکنید – اپل قیمت را برای آنها تعیین می کند و فروشندگان معمولاً نمی توانند بدون از دست دادن پول یا حق فروش محصولات اپل ، بیش از حد پیش روند.

به عنوان مثال ، Best Buy برنامه ای برای جایگزینی قطعات الکترونیکی استفاده شده ارائه می دهد – بسیاری از Mac ها شرایط را دارند (من نبودم). شما معمولاً در قالب یک کارت هدیه برای استفاده در این خرده فروش پاداش دریافت خواهید کرد (Best Buy یک مورد خاص است).

مانند بسیاری از این برنامه های سازمانی ، سربار و حاشیه سود برای شرکت وجود دارد ، بنابراین ارزش سیستم شما به احتمال زیاد مسیر کمتر از سایر خدمات ذکر شده با این حال ، این یک راه راحت برای خلاص شدن از شر چیزی است که ترجیح می دهید با آن مشکلی نداشته باشید.

شرکت هایی مانند SellYourMac.com ، Gazelle ، CashForYourMac.com و سایرین وجود دارند که مک کارکرده شما را برای شما خریداری کرده و آن را به فروشنده رایانه دست دوم فروخته یا عمده فروشی می کنند. فکر نمی کنم آنها باشند عالی راه حلی برای فروش مک شما فقط به این دلیل که چیز زیادی به شما ارائه نمی دهد.

دوچرخه آزاد

در پایان ، ممکن است تصمیم بگیرید که مک شما ارزش فروش ندارد. شاید خراب شده یا خیلی قدیمی است و هزینه بسیار کمی دارد. اگر چنین است ، آن را در شبکه Freecycle قرار دهید.

شعار اصلی Freecycle این است که “زباله های یک نفر گنجینه شخص دیگر است”. البته هیچ پولی مبادله نمی شود ، اما این راه خوبی برای پاکسازی این قفسه از چیزهای ناخواسته است که ممکن است دیگران دوست داشته باشند.

آیا ایده دیگری در مورد نحوه فروش مک دارید؟

آیا به فروش مک خود فکر می کنید؟ آیا اخیراً فروخته اید؟ چطور انجامش دادی؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

به روز شده در سپتامبر 2021: به روز شده تا آخرین Mac را منعکس کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …