نحوه کاهش آیفون از iOS 15 به iOS 14.8

اخبار اپل


iOS 15 را بر روی iPhone خود نصب کرده اید ، اما تجربه فعلی را دوست ندارید؟ یا با اشتباهی روبرو شدید که نمایش را متوقف کرد؟ خوب ، اپل هنوز iOS 14.8 را امضا می کند ، بنابراین در صورت تمایل می توانید iPhone خود را به iOS 14 بازگردانید. راهنمای ما را دنبال کنید تا بدانید چگونه.

اگر تا به حال iPhone خود را به نسخه قدیمی iOS کاهش داده اید ، روش کاهش درجه iPhone به iOS 14.8 یکسان باقی می ماند. با این حال ، قبل از شروع فرآیند ، باید چند نکته را بدانید. مهمتر از همه ، به خاطر داشته باشید که اپل فقط iOS 14.8 را امضا می کند ، بنابراین نمی توانید iPhone خود را به نسخه iOS پایین تر از آن تنزل دهید.

اپل احتمالاً یک هفته دیگر به امضای iOS 14.8 ادامه می دهد. یکبار که بگذرد

آنچه باید قبل از حذف iOS 15 از iPhone خود بدانید

  • شما می توانید iPhone خود را به iOS 14.8 کاهش دهید ، زیرا این نسخه سیستم عاملی است که اپل در حال امضای آن است.
  • تنها پس از این که آن را به iOS 14.8 کاهش داده اید ، می توانید پشتیبان گیری iOS 14 را به iPhone خود بازگردانید. شما نمی توانید پشتیبان گیری iOS 15 را به iPhone خود بازگردانید.
  • همیشه توصیه می شود از تمام فایل ها و اسناد مهم دستگاه خود پشتیبان تهیه کنید.
  • اگر اپل واچ را با iPhone خود جفت می کنید که با watchOS 8 کار می کند ، حتماً آن را به watchOS 7 کاهش دهید ، زیرا بعد از آن دیگر نمی توانید این کار را انجام دهید.

نحوه کاهش آیفون از iOS 15 به iOS 14.8

برای حذف iOS 15 از iPhone ، دستورالعمل های مرحله به مرحله را دنبال کنید:

خاموشش کن آیفون من را پیدا کنید از طریق برنامه تنظیمات (تنظیمات> iCloud> Find My iPhone).

فایل سیستم عامل iOS 14.8 دستگاه خود را از صفحه بارگیری سیستم عامل iOS برای iPhone خود بارگیری کنید.

اگر فایل سیستم عامل را با استفاده از Safari بارگیری می کنید ، مطمئن شوید که قابلیت unzip خودکار غیرفعال است یا از Chrome یا Firefox استفاده کنید. از طرف دیگر ، تغییر نام فایل .zip به عنوان .ipsw نیز باید کار کند.

مرحله ی 1: دستگاه iOS خود را با iOS 15 به رایانه خود وصل کنید.

گام 2: یک پنجره Finder جدید باز کنید و دستگاه iOS را از نوار کناری انتخاب کنید. در Windows ، iTunes را باز کنید. اگر برای اولین بار آیفون یا آیپد را به مک خود متصل می کنید ، باید برای اطمینان از رایانه دستگاه ، درخواست را بپذیرید.

خلاصه ای از iPhone Finder

مرحله 3: کلید Alt / Option را در Mac یا Shift را در Windows روی صفحه کلید خود نگه دارید و روی آن کلیک کنید بازیابی آیفون … دکمه.

مرحله 4: فایل iOS 14.8 IPSW را که قبلاً بارگیری کرده اید انتخاب کنید. سپس بر روی آن کلیک کنید بازیابی و به روز رسانی دکمه ادامه

مرحله 5: در صفحه بعدی ، اطلاعاتی در مورد به روز رسانی iOS 14.8 به شما می دهد. بر روی کلیک کنید بعدی دکمه به دنبال آن موافق دکمه ادامه

مرحله 6: iTunes یا Finder اکنون نرم افزار را بررسی کرده و آن را بر روی iPhone شما نصب می کند. کل فرایند باید حدود 10-15 دقیقه طول بکشد.

مرحله 7: پس از اتمام مراحل ، iPhone شما به iOS 14.8 راه اندازی مجدد می شود و باید یک صفحه تنظیم سفید “Hello” مشاهده کنید. اکنون مراحل راه اندازی را دنبال کنید و اگر از بایگانی iOS 14.8 نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، در حین مراحل راه اندازی آن را بازیابی کنید.


اگر در حین اجرای iOS 14.8 از iPhone خود پشتیبان تهیه کرده اید ، پس از کاهش iOS 15 می توانید از آن استفاده کنید. با این حال ، اگر به دلایلی پشتیبان گیری یا بازیابی آن را فراموش کرده اید ، باید iPhone خود را از ابتدا تنظیم کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …