نشت آیفون 14 می تواند خشم کامل کوپرتینو را برانگیزد

اخبار اپل


انقضای آیفون 14 جان پروسر رویای هر طرفدار اپل است – و بزرگترین کابوس تیم کوک.

افشاگری جسورانه ، صبح چهارشنبه از طریق کانال YouTube Prosser منتشر شد ، فناوری صفحه اول ، نشان داد که سال آینده iPhone 14 Pro Max چگونه خواهد بود.

رندر منحصر به فرد آیفون 14 آنقدر زیبا به نظر می رسد که می تواند به هر کسی که قصد خرید آیفون 13 در اواخر این ماه را دارد ، استراحت دهد. این قسمت کابوس این معادله است – و احتمالاً بخشی که پروسر را عصبی می کند. مدیران عصبانی اپل می توانند تمام منابع قانونی قانونی این شرکت را برای جلوگیری از آن آزاد کنند. و شاید حتی انتقام دقیق.

جان پروسر: عامل هرج و مرج

و پسر ، این رندرهای آیفون 14 زیبا به نظر می رسند. طراحی ضخیم تر در واقع دوربین مزاحم را از بین می برد. دوربین با “سوراخ کلید” شکاف ناشیانه را از بین می برد. شاسی تیتانیومی با دکمه های گرد صدا به مدل ها حس یک آیفون 4 را می دهد. لوگوی اپل از زیر شیشه نیمه براق پشت دستگاه می درخشد.

به نظر می رسد جدید است … هنوز آشنا … و به عنوان یک گام بزرگ به جلو در طراحی آیفون 12 ، که احتمالاً عملاً برای آیفون 13 بدون تغییر باقی می ماند.

صبح امروز در یک ویدیوی زنده در یوتیوب ، پروسر گفت که عمداً به محض برنامه ریزی اپل برای رویداد بزرگ بعدی پخش ، انقضای آیفون 14 خود را تعیین کرده است.

پروسر در ویدئوی چهارشنبه گفت: “گوش کنید ، من می دانم که این کمی دیوانه کننده است.” “شما در آستانه دیدن iPhone 14 قبل از دریافت رسمی iPhone 13 هستید ، اما ما اینگونه برنامه ریزی کردیم. ما قصد داشتیم این کار را به محض این که اپل دعوت های خود را برای رویدادها رد کرد ، انجام دهیم ، زیرا ، هرج و مرج. من عاشق هرج و مرج هستم. “

آیا این محدوده آیفون 14 است؟

برخی از گزینه های رنگ در iPhone که ممکن است ظاهر شود.
تصویر: فناوری صفحه اول / RendersbyIan

ما باید اولین نگاه مشروع خود را به iPhone امسال در 14 سپتامبر در جریان رویداد Apple Streaming اپل که سه شنبه اعلام شد نگاه کنیم. ما به دلیل همه شایعاتی که قبلاً شنیده ایم ، تصور بسیار خوبی از آنچه که با پایک می گذرد داریم. اما تا سه شنبه آینده ، احتمالاً همه در مورد رندرهای آیفون 14 که رعد و برق اپل را به سرقت برده اند ، سر و صدا خواهیم داشت.

این تصاویر که بر اساس نشتی از منابع Prosser اپل تهیه شده و توسط همکارش Ian Zelbo تهیه شده است ، نشان می دهد که یک طراحی مجدد بزرگ به نظر می رسد. نه تنها چند تغییر تدریجی – شما می دانید ، تغییراتی که احتمالاً هفته آینده به آنها خواهیم رسید.

با این حال ، پروسر اعتراف می کند که هیچ چیز در مورد داخل آیفون 14 نمی داند. آیا او دوربین را با یک پریسکوپ برای شایعات بسته بندی می کند؟ از باتری بزرگتر بسیار استقبال می کنید؟ شناسه لمسی زیر صفحه نمایش؟ کی میدونه.

پروسر می گوید: “مانند بسیاری از نشت های طراحی ما ، فقط طراحی فیزیکی گوشی به ما نشان داده شد.” و از آنجا که رنگها نهایی نشده اند ، او و خدمه اش فقط رندرهای رنگی را که دوست دارند می سازند.

به علاوه ، از آنجایی که آیفون 14 بیش از یک سال از عمر خود می گذرد ، چه کسی دقیقاً می داند که مدت انقضای این هفته چقدر خواهد بود.

پروسر گفت: “منابع موجود در این مورد تقریباً در تمام نشت های طراحی ما در سال جاری کمک کرده اند و کمک آنها در این پروژه بسیار بسیار قدردانی شده است.” “آنها واضح بودند ، اما این یک واحد بسیار اولیه است که آنها به ما نشان می دهند. برخی از اندازه ها ممکن است تغییر کنند ، رنگ ها ممکن است تغییر کنند ، اما آنها معتقدند که طرح کلی تا تولید انبوه در سال آینده باقی می ماند. “

افشای جنگ اپل

مخالفان پروسر توجه خواهند کرد که هشدار مناسب به او فرصت زیادی می دهد تا در صورت پیش بینی هایش از نقطه عطف باز بماند. تأثیر منفی احتمالی نشت بر فروش آیفون 13 باید واقعی باشد.

در حقیقت ، ترس از این نوع بمب ها دلیل جنگ اپل با نشت اطلاعات است ، همانطور که در نامه ای که وکلای این شرکت اخیراً برای یک شهروند چینی ارسال کرده اند و ظاهراً تصاویری از نمونه های اولیه را در iPhone منتشر کرده است ، فاش شده است.

در نامه آمده است: “بدیهی است ، وقتی اطلاعات منتشر نشده در مورد طراحی و عملکرد محصولات اپل مخفی می ماند ، ارزش تجاری واقعی و بالقوه ای دارد.” مادربرد اوایل امسال

نشت می تواند فروش را متوقف کند. اما آنها همچنین باد را از بادبان اپل در جبهه “تعجب و لذت” می برند.

در این نامه آمده است: “اپل تمام تلاش خود را برای حفظ محرمانه بودن اطلاعات مربوط به محصولات اپل قبل از عرضه رسمی آنها انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که هر زمان که اپل محصول جدیدی را عرضه می کند ، ممکن است عموم مردم را شگفت زده کند.” “راز جدیدترین نوآوری تکنولوژیکی اپل بخش مهمی از DNA این شرکت است.”

لحظه ای دیوانه کننده برای چنین نشتی بزرگ آیفون

آخرین نشت جان پروسر می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.
آخرین نشت جان پروسر می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.
تصویر: فناوری در صفحه اول

با این حساب ، نشت روز چهارشنبه باید برای هنرمندان و تیم های کوپرتینویی منزجر کننده باشد که روی هر دستگاه جدید اپل بسیار تلاش می کنند. این نوع موارد توجه اپل را به خود جلب می کند درست زمانی که این شرکت دستگاه آیفون 13 خود را تبلیغ می کند.

و با افزایش سرعت آیفون در سال جاری ، رندرهای آیفون 14 می تواند فروش گوشی های هوشمند را در طول سال کند کند.

پس از همه ، اگر آیفون 13 بسیار شبیه به آیفون 12 است – همانطور که شایعات اخیر نشان می دهد – اگر مدل سال گذشته را پوشیده اید ، چرا ارتقا دهید؟ و اگر از چیزی قدیمی تر از آن استفاده می کنید و قطعاً نیاز به ارتقا دارید ، چرا با گرفتن iPhone 12 به جای 13 در حالی که منتظر سال 2022 هستید ، چند دلار پس انداز نکنید. واقعا بزرگ به روز رسانی؟

به جایی حتی مهم نیست اگر نشت پروسر دقیق باشد. بلافاصله پس از انقضا ، اصطلاح “iPhone 14” در توییتر رایج است، تحریک دهها هزار توییت.

یک مطالعه جدید می گوید تنها 10 درصد از مشتریان آیفون قصد دارند امسال ارتقا دهند. و برای تعداد زیادی از طرفداران اپل ، دیدن چنین تصاویر درخشان از یک طرح به طور بالقوه بسیار سردتر از مدل امسال می تواند حتی بیشتر تردید ایجاد کند.

جان پروسر در چشم انداز اپل؟

آیا این آخرین نشت Prosser بسته اجرایی اپل را عصبانی می کند؟ پس از انتشار ویدئو در روز چهارشنبه ، پروسر توئیت کرد که “من هیچ وقت تا این حد از یک داستان عصبی نبوده ام، چند وقت. “

اپل تهدید به شکایت علیه فروشگاه های خرده فروشی کرده است که قبلاً شایعاتی منتشر کرده اند ، از جمله اپل اینسایدر و صفحه قدرتمند اوگریدیبه یادم هست راز فکر کنید، یک سایت شایعه پرطرفدار که بود تکنولوژی صفحه اول از روز او؟ اپل از این نشریه شکایت کرد و آن را با یک توافق هنوز مخفی با صاحب آن نیک کیارلی فسخ کرد.

مدیرعامل اپل ، تیم کوک شخصاً قول داد که این راز را “دو برابر” کند. در سال 2018 ، این شرکت یک یادداشت قوی برای کارکنان ارسال کرد و در مورد مجازات های شدید برای انقضا هشدار داد.

و با این حال نشت ها همچنان ادامه دارد. و پروزر و تیمش با این آخرین گزارش به وضوح به سمت حصار می روند. فراتر تکنولوژی صفحه اول ویدئویی که رندرهای Zelbo را نشان می دهد ، Prosser همچنین نسخه جالب آیفون 14 را با واقعیت افزوده منتشر کرد ، بنابراین می توانید نسخه سه بعدی دستگاه را در خانه خود مشاهده کنید. او حتی بارگیری رایگان تصاویر پس زمینه مورد استفاده در رندرهای Zelbo را منتشر کرد.

آیا همه اینها برای جلوگیری از کشیدن ماشه توسط خریداران احتمالی آیفون 13 کافی خواهد بود؟ اگر در برنامه ارتقاء آیفون که به دلایل حرفه ای در آن شرکت می کنم ثبت نام نکرده بودم ، می دانستم که فکر می کنم ، “این iPhone 12 Pro Max هنوز بسیار خوب کار می کند. آیا واقعاً امسال به ارتقاء 1000 دلاری نیاز دارم؟ یا باید تا سال آینده منتظر بمانم تا به دستم برسد واقعا چیز جدید شگفت انگیز؟ ”

باید اعتراف کنیم که ما هنوز به طور دقیق نمی دانیم که آیفون 13 چگونه خواهد بود.

اما برای طرفداران اپل – و برای تیم کوک – هفته بسیار طولانی خواهد بود. و شاید یک سال بسیار طولانی.

https://www.youtube.com/watch؟v=42Ot6Y0gBzsمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …