نمایش نور جدید Philips Hue و همکاری با Spotify را بررسی کنید

اخبار اپل


هفته گذشته ، شرکت مادر Philips Hue ، Signify ، اعلام کرد که محصولات جدید روشنایی بد بو در راه است. برخی از آنها در حال حاضر بیرون هستند و برخی دیگر بعدا روشن می شوند. همکاری جدیدی با پلتفرم موسیقی Spotify نیز راه اندازی شده است.

چندین مورد فناوری گرادیان را ارائه می دهند که فیلیپس هوی سال گذشته به Play Lightstrip آن اضافه کرده است.

Gradient Light Tube Philips Hue Play

لوله جدید Philips Hue Play Gradient Light Tube که برای نشستن در بالای تلویزیون یا در زیر آن و ترکیب رنگهای ناشی از آن طراحی شده است ، گزینه های نور و رنگ زیادی را به یک بدنه اضافه می کند. در رنگ های مشکی یا سفید موجود است تا با تنظیمات سینمای خانگی مطابقت داشته باشد. این شرکت می گوید Tube باید در اوایل سال 2022 منتشر شود.

نسخه های پیشرفته لامپ های کف و رومیزی Philips Hue Signe و Philips Hue Ambiance Gradient Lightstrip همچنین عملکرد نورپردازی گرادیان را انجام می دهند و همزمان چندین رنگ را نمایش می دهند.

در 1 اکتبر ، می توانید Hue Ambiance Gradient Lightstrip را با قیمت 169.99 دلار و با پسوند 69.99 دلار دریافت کنید. چراغ های کف و رومیزی Philips Hue Gradient Signe از 12 اکتبر با قیمت 200 دلار (میز) و 300 دلار (کف) شروع می شود.

گزینه های موضوع جدید Hue

برای سایر به روز رسانی های روشنایی ، فیلیپس یک لامپ شمع E14 جدید با رشته سفید E14 ارائه می دهد. و لامپ های Hue Filament عموماً در محیط سفید موجود هستند و به مصرف کنندگان اجازه می دهند هر سایه ای از نور را از گرم تا سرد انتخاب کنند. قبلا ، آنها به نور زرد گرم محدود می شدند.

لامپهای سفید و رنگی محیطی در گزینه های جدید و روشن تر با قدرت 75 وات (1100 لومن) و 100 وات (1600 لومن) در دسترس هستند. لامپهای سفید ، سفید و رنگی 100 وات در 12 اکتبر به ترتیب با قیمت 19.99 دلار ، 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه می شود.

برنامه به روز شده ، مشارکت Spotify

آخرین به روزرسانی Signify به برنامه Philips Hue صحنه های پویایی را اضافه می کند که در آن نورهای اتاق به آرامی با توجه به صحنه از رنگ های مختلف عبور می کنند.

به روز رسانی همچنین شامل ادغام جدید Philips Hue Spotify است. این اجازه می دهد تا چراغ های Philips Hue بر اساس آهنگ های Spotify هنگام پخش رنگ و روشنایی را تغییر دهند. Philips Hue از شما دعوت می کند تا قبل از نسخه وسیع تر ، ادغام جدید را آزمایش کنید.

لوله گرادیان Philips Hue Play با رنگ تلویزیون شما ترکیب می شود.
عکس: Signify / Philips Hue

در پاییز 2021 می آید.

از پاییز امسال شروع می شود ، برنامه Philips Hue گالری جدیدی از صحنه های Hue دریافت می کند. مراحل آن طوری طراحی شده است که 24 ساعت کار می کند. آنها با گذشت زمان تغییر می کنند و روشنایی را در طول روز مانند خورشید تغییر می دهند.

Signify همچنین قصد دارد نرم افزار Philips Hue Play HDMI Sync Box را به روز کند و سازگاری با نرخ تازه سازی 120 هرتز را برای جدیدترین کنسول های بازی اضافه کند. Sync Box می تواند 120 هرتز با 1080 پیکسل و رزولوشن 1440 پیکسل را پشتیبانی کند ، در حالی که 4K محدود به 60 هرتز باقی می ماند.

در سال 2022 می آید

همراه با لامپ جدید ، چراغ های سقفی جدید Philips Hue در سال 2022 برای راه اندازی برنامه ریزی شده است. آنها نور سفید و رنگی با نور سقف غیر مستقیم ارائه می دهند.

الان چه چیزی موجود است؟

برخی از محصولات جدید در حال حاضر در دسترس هستند. لامپ های White، White Ambiance و White and Color Ambiance 75W (1100 لومن) به ترتیب 14.99 دلار ، 24.99 دلار و 49.99 دلار برای هر لامپ قیمت دارند.

لامپ های رشته ای White Ambiance Hue و شمع رشته ای بین 29.99 دلار تا 49.99 دلار قیمت دارند.

از کجا بخریم: فیلیپس رنگمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …