هشدار اپل به کاربران آیفون که موتور سوار هستند

Iphone 12 Pro Pacific Blue Iphone 11 Midnight Green Blue
اخبار اپل


منبع: کریستین رومرو-چان / iMore

اپل می گوید ارتعاشات ناشی از موتورهای موتورسیکلت های قدرتمند می تواند به دوربین دستگاه هایی مانند آیفون 12 آسیب برساند.

اپل که در روز جمعه منتشر شد ، می گوید:

قرار دادن آیفون در معرض ارتعاشات دامنه بالا در محدوده فرکانسی خاص ، به ویژه آنهایی که توسط موتورهای موتور سیکلت قدرتمند ایجاد می شوند ، می تواند عملکرد دوربین را مختل کند.

اپل می گوید این مشکل ناشی از نرم افزار Optical Image Stabilization (OIS) است که از بهترین آیفون های خود برای تار شدن تصاویر استفاده می کند و حرکات دست را در حین عکس گرفتن جبران می کند. ویژگی دیگر ، فوکوس خودکار با حلقه بسته ، که در برابر گرانش و ارتعاش مقاومت می کند تا تمرکز واضح را حفظ کند ، نیز در قلب این مشکل قرار دارد.

اپل می گوید این سیستم ها با دوام طراحی شده اند ، اما ممکن است در اثر قرار گرفتن طولانی مدت و مستقیم در معرض ارتعاشات دامنه بالا آسیب ببینند:

فوکوس خودکار OIS و سیستم های مدار بسته در iPhone برای دوام طراحی شده اند. با این حال ، همانطور که در مورد بسیاری از لوازم الکترونیکی مصرفی که شامل سیستم هایی مانند OIS می شود ، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض ارتعاشات دامنه بالا در باندهای فرکانسی خاص می تواند عملکرد این سیستم ها را کاهش داده و منجر به کاهش کیفیت تصویر برای عکس ها و فیلم ها شود. توصیه می شود از قرار دادن آیفون در معرض ارتعاشات دامنه زیاد خودداری کنید.

به طور خاص ، اپل می گوید موتورهای موتورسیکلت های پرقدرت یا حجم بالا “ارتعاشات شدید و دامنه ای بالا ایجاد می کنند که از طریق شاسی و فرمان منتقل می شوند” ، که می تواند به iPhone متصل به جلوی موتور برای استفاده آسیب برساند. ناوبری یا هدف دیگر همانطور که اپل می گوید ، “توصیه نمی شود iPhone خود را به موتورسیکلت هایی با موتورهای پرقدرت یا با حجم بالا متصل کنید.”

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اپل می گوید این یک مشکل جزئی در مورد دوچرخه های با موتورهای کوچکتر ، مانند روروک مخصوص بچه ها و دوچرخه سوار است ، اما شاید استفاده از پایه برای کاهش ارتعاش و محدود کردن نوردهی مفید باشد.

فناوری OIS اپل در گوشی های iPhone 6 Plus ، 6s Plus ، iPhone 7 و نسخه های بعدتر موجود است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …