همین امروز با فروش گوشی قدیمی خود ، iPhone 13 را مقرون به صرفه کنید

آیفون قدیمی خود را بفروشید
اخبار اپل


آیفون قدیمی خود را برای ارتقاء به پول تبدیل کنید.
عکس: Jack Sem CC

آیفون 13 و 13 پرو جدید اپل جمعه پیش خرید می شود و مانند نسخه های قبلی آنها ارزان نیست. اما یک راه سریع و آسان برای افزایش دسترسی به ارتقا وجود دارد.

آیفون قدیمی خود (و سایر دستگاه های اپل) را به آدرس زیر بفروشید فرقه مک امروز پول زیادی برای شما ارسال می کنیم که می توانید برای آخرین مدل سرمایه گذاری کنید. ما همچنین یک کد تبلیغاتی داریم که 20 دلار اضافی برای شما به ارمغان می آورد.

ممکن است قبلاً به فروش آیفون قدیمی خود در eBay یا Craigslist فکر کرده باشید. اما این کار زمان بر و گران است و همیشه خطر فریب خوردن وجود دارد. بنابراین شما باید آن را به ما بفروشید.

فرقه مک آیفون قدیمی شما را می خرد و پول واقعی به شما می پردازد. این فرآیند ساده است و ما معمولاً بیش از سایر خدمات بازخرید هزینه می پردازیم. ما حتی تلفن هایی را خریداری می کنیم که نیاز به تعمیر دارند.

آیفون قدیمی خود را در بفروشید فرقه مک

ما برای اطمینان از این امر با افراد بزرگ در MyPhones Unlimited همکاری کردیم فرقه مک وقتی دستگاه های قدیمی اپل را می فروشند ، خوانندگان پول مورد نیاز خود را دریافت می کنند. و فقط چند مرحله ساده طول می کشد:

  1. به صفحه رستگاری ما مراجعه کنید و برای iPhone قدیمی خود پیشنهاد دریافت کنید
  2. ما یک جعبه و برچسب بازگشت برای شما ارسال می کنیم تا بتوانید دستگاه قدیمی خود را به صورت رایگان برای ما ارسال کنید
  3. هنگامی که تلفن شما را دریافت کردیم ، یک چک صادر می کنیم ، که حدود یک هفته دیگر آن را دریافت می کنید

ما شما را با اعتبار در فروشگاه ممنوع نمی کنیم و شما را منتظر نمی گذاریم. ما پول واقعی را سرفه می کنیم – و سریع.

علاوه بر این ، ما سایر دستگاه های اپل – از جمله Apple Watch ، iPad و Mac – از جمله دستگاههایی که نیاز به تعمیر دارند را خریداری می کنیم. و ما قول می دهیم که هیچ چیزی به انبار نمی رود. هر گوشی دریافتی ما مجدداً فروخته ، تعمیر یا بازیافت می شود.

همین امروز پیشنهاد بگیرید!

همین امروز از طریق سایت رستگاری ما پیشنهاد دریافت کنید تا بدانید واقعا هزینه iPhone قدیمی شما چقدر است. و استفاده از کد تبلیغاتی را فراموش نکنید CULTOFMAC تا ماه سپتامبر 20 دلار اضافی به برآورد خود اضافه کنید.

اگر هنوز تصمیم به فروش دارید ، پیشنهاد شما برای 14 روز خوب است. این به شما زمان کافی می دهد تا قبل از اینکه آیفون جدید خود را برای ما ارسال کنید ، پیش خرید کنید. پس برای چی منتظری؟مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …