وکلا در حال آماده سازی شکایت برای شکاف در صفحه نمایش مک بوک M1 هستند

شکاف در صفحه نمایش مک بوک M1 منجر به شکایت می شود.  مواظب باش کوپرتینو
اخبار اپل


مواظب باش کوپرتینو
عکس: Quinn Dombrowski / Flickr CC

اپل ممکن است به زودی در حال دریافت یک شکایت دیگر باشد ، زیرا وکلا در حال حاضر در حال بررسی این شرکت برای گزارش هایی مبنی بر آسیب پذیری مدل های مک بوک M1 جدیدش در برابر شکاف در صفحه نمایش معمولی هستند.

تعداد فزاینده ای از کاربران در تالارهای گفتگوی اینترنتی شکایت دارند که صفحه نمایش مک بوک آنها دچار مشکلاتی شده است که وکلا آن را “شکاف های چشمگیر” می نامند ، هرچند دستکاری نشده اند. بسیاری می گویند بیش از 600 دلار برای تعمیرات هزینه کرده اند.

صفحه های ترک خورده مک بوک در حال بررسی است

این شرکت هفته گذشته نوشت: “Migliaccio & Rathod LLP در حال بررسی اپل برای گزارشات گسترده ای است که نشان می دهد صفحه نمایش Retina در جدیدترین لپ تاپ های M1 MacBook خود در برابر شکاف در صفحه نمایش معمولی آسیب پذیر است.” “بسیاری از کاربران ادعا می کنند که دستگاه های خود را از حالت بسته و بدون اعمال فشار اضافی باز کرده اند ، فقط برای تشخیص ترک های چشمگیر در صفحه نمایش شبکیه چشم ، که اغلب با نوارهای سیاه روی صفحه همراه است.”

برخی دیگر می گویند صفحه نمایش آنها ترک خورده است در حالی که به سادگی زاویه صفحه نمایش را تنظیم می کند. موضوعات موجود در انجمن پشتیبانی رسمی اپل و Reddit شامل لیست فزاینده ای از شکایات در مورد این مشکل است.

اپل “پذیرفتنی نیست”

این شرکت حقوقی در بیانیه ای می گوید: “در هیچ یک از این موارد کاربر منطقی انتظار چنین فعالیتی را ندارد که به دستگاه آنها آسیب برساند ، چه برسد به شکسته شدن صفحه نمایش ، که عملکرد آن را مختل می کند.”

ظاهراً تعداد کمی از دارندگان MacBook M1 تعمیرات رایگان را از اپل دریافت کردند. با این حال ، اکثر آنها برای تعمیر صفحه نمایش خود هزینه می پردازند. برخی می گویند که اپل این مشکل را عامل باقی مانده های صفحه در هنگام بسته شدن می داند.

Migliaccio & Rathod می گوید کوپرتینو “پذیرای این شکایات نبود” یا به مشتریان “هشدار” در مورد یک مشکل احتمالی داد. این شرکت حقوقی در حال حاضر به دنبال کاربرانی است که این مشکل را تجربه کرده اند.

او می پرسد: “آیا شما از MacBook Pro یا Air M1 استفاده می کنید که صفحه نمایش رتینا در اثر ترک خوردگی صفحه آسیب دیده است؟” در این صورت ، می توانید از طریق ایمیل به آدرس [email protected] با شرکت تماس بگیرید. اگر در ایالات متحده هستید ، می توانید با (202) 470-3520 تماس بگیرید.

از طریق: 9 تا 5 مکمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …