پارگی آیفون 13 پرو در iFixit نشان می دهد که چگونه اپل شکاف را کوچکتر کرده است

اخبار اپلتیم iFixit از شکستن دقیق آیفون 13 پرو خبر داد و همه تغییرات داخلی که اپل در جدیدترین آیفون خود ایجاد کرده است را آشکار کرد. دسترسی به داخل آیفون 13 پرو بسیار شبیه به آیفون 12 پرو است: صفحه را باز می کنید.

تیم بلافاصله متوجه شد که اپل دیجیتایزر و لایه های صفحه نمایش را ترکیب کرده است. این به شرکت کمک کرد تا ضخامت و هزینه پنل OLED را کاهش دهد. دوم ، بلندگوی گوشی دیگر روی صفحه نمایش نصب نشده است. با این کار تعویض صفحه نمایش آسان تر می شود ، اما تعویض هدفون مشکل ساز خواهد شد.

iPhone 13 Pro ، از iFixit بارگیری شده است

برای کاهش اندازه شکاف تا 20 درصد ، اپل همه اشعه های مادون قرمز را برای Face ID ادغام کرد. اپل امسال اندازه صفحه منطقی لایه ای را بیشتر کاهش داده است. یک عارضه جانبی این است که سیم کارت به برد منطقی لحیم نمی شود.

به عنوان بخشی از جداسازی ، تیم iFixit صفحه نمایش را بین دو دستگاه iPhone 13 Pro تعویض کرد. با این حال ، این Face ID را غیرفعال می کند و هنگام استفاده از سخت افزارهای اصلی اپل خطایی ایجاد می کند. منابع می گویند این اشکالی است که اپل قصد دارد آن را در نسخه آینده iOS اصلاح کند. این توسط یوتیوبر دیگری که آیفون 13 پرو خود را خراب کرد تأیید کرد.

دسترسی به فضای داخلی آیفون 13 پرو و ​​مدولار بودن اکثر قطعات هرچقدر هم که آسان باشد ، تنها 5/10 در نمره تعمیرپذیری iFixit کسب کرده است – پایین ترین نمره تا کنون برای آیفون. این عمدتا به این دلیل است که اپل نرم افزار را به سخت افزار متصل می کند ، که تعمیر را برای شخص ثالث دشوار می کند. این شرکت ، با استفاده از دسته ای از پیچ های مختلف ، اگرچه مورد نیاز نیست ، اما کارها را نیز مشکل می کند.

برای دریافت نمای کلی دستگاه های داخلی iPhone 13 Pro و نحوه دسترسی به آنها ، به لینک منبع زیر بروید.

[Via iFixit]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …