پارگی iFixit مشکل “پیمایش ژله ای” را در iPad mini 6 توضیح می دهد

آیپد مینی 6
اخبار اپل


iFixit پارگی مفصل آیپد مینی 6 را منتشر کرد و مشکل “حرکت ژله ای” را که بر دستگاه تأثیر می گذارد توضیح داد. دسترسی به فضای داخلی مستلزم آن است که فرد صفحه نمایش جلو را باز کند.

iFixit می گوید مشکل “رول کردن ژله” در صفحه نمایش 8.3 اینچی آیپد مینی 6 در مقایسه با سایر صفحات با اندازه مشابه بسیار قابل توجه است ، به ویژه هنگامی که در حالت عمودی استفاده می شود. این ممکن است به دلیل نحوه نصب کنترل کننده صفحه نمایش بر روی آیپد مینی 6 باشد.

در iPad Air (2020) کنترل کننده صفحه نمایش به صورت افقی نصب شده است ، در حالی که در iPad mini 6 به صورت عمودی نصب شده است. همه پانل های LCD با “پیمایش ژله ای” مشکل دارند ، اما این مشکل معمولاً در جهت خاصی مشخص می شود. این امر به این دلیل است که جهت کنترل کننده نحوه بازخوانی صفحه را تعیین می کند و همیشه در نیمه بالا و پایین پنل که در حال تازه شدن است تأخیر وجود دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=OJQiu6TTx94

iFixit حدس می زند که ممکن است اپل از صفحه نمایش ارزان تری در iPad mini 6 استفاده کند ، که این مشکل را بیشتر به چشم می آورد.

اپل مشکل “رول ژله” آیپد مینی 6 را پذیرفت ، اما گفت که این رفتار عادی برای صفحه نمایش LCD است. در حالی که این واقعیت دارد ، باید دید آیا این شرکت برای کاهش اثر “پیمایش ژله ای” به روز رسانی نرم افزاری را منتشر می کند یا خیر.

از نظر بارگیری ، iPad mini 6 از نظر داخلی شبیه iPad Air (2020) است. روند تعویض باتری آنطور که باید آسان نیست ، زیرا دستگاه در امتیاز تعمیر iFixit 3 امتیاز کسب کرد.

هنگامی که مشکلی در حرکت ژله ای در iPad mini 6 مشاهده کردید ، نمی توانید متوجه آن شوید. بنابراین ، اگر هنوز در iPad mini خود به این مشکل برخورد نکرده اید ، بهتر است آن را نادیده بگیرید. اگر iPad mini 6 خود را به خاطر این مشکل دوست ندارید ، ممکن است بخواهید آن را به اپل برگردانید و بازپرداخت بگیرید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …