پایتون ، یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی ، را با قیمت 30 دلار بیاموزید

اخبار اپل


پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی رایانه است.
عکس: فرقه معاملات Mac

پایتون یکی از مفیدترین زبان های برنامه نویسی است. شما می توانید پایتون را بیاموزید و برنامه نویسی خود را با این بسته نرم افزاری صدور گواهینامه برنامه نویسی Python آغاز کنید که 30 دلار به فروش می رسد.

برای شروع کار برنامه نویسی خود پایتون را بیاموزید

پایتون یکی از نقاط مشترک بین برنامه نویسان ، تحلیلگران داده ، دانشمندان و حسابداران است. یادگیری این زبان آسان است و در زمینه های مختلف مفید است.

مردم از آن برای ردیابی سهام و ارزهای رمزنگاری شده تا پر کردن فرم ها یا ردیابی لیست خرید استفاده می کنند. این بسته صدور گواهینامه پایتون مکانی برای یادگیری نحوه انجام همه اینها و موارد دیگر است!

بسته صدور گواهینامه برنامه نویسی Premium Python همراه با دوره ها و آموزش هایی است که برای افرادی که هرگز پایتون یا حتی یک زبان برنامه نویسی دیگر را لمس نکرده اند ایده آل است.

شما به 10 دوره عالی مادام العمر دسترسی خواهید داشت که بیش از 800 درس فردی و 91 ساعت آموزش را پوشش می دهد. این بیشتر از اکثر کلاس های کالج در یک ترم است. تنها تفاوت این است که این بسته به شما امکان می دهد هر زمان که می خواهید یاد بگیرید و تمام مطالب را برای همیشه در اختیار خواهید داشت.

هر دوره توسط متخصصانی مانند خوان گالوان ، بنیانگذار Sezmi SEO طراحی و هدایت می شود. شما اصول اولیه پایتون را در دوره های عمومی مانند “دوره کامل پایتون در سال 2021” یاد خواهید گرفت. و در دوره هایی مانند “تجارت خودکار سهام پایتون” دانش تخصصی تری را تمرین خواهید کرد.

در همین حال ، کنترل جریان پایتون مهارت های عملی را به شما آموزش می دهد که می توانید در صنایع مختلف استفاده کنید. و این تنها یک کلاس در بین بسیاری است که می تواند بدون توجه به نقطه شروع شما ، شما را به یک برنامه نویس مطمئن تبدیل کند.

در بسته مجوز برنامه نویسی Premium Python صرفه جویی کنید

اگر می خواهید برنامه نویسی را با پایتون شروع کنید ، یادگیری را با بسته صدور گواهینامه نرم افزار Premium Python شروع کنید که 29.99 دلار به فروش می رسد. و در حالی که به همه زبانها درباره یادگیری زبان فکر می کنید ، چرا 14 زبان دیگر را یاد نمی گیرید؟ شما همچنین می توانید یک اشتراک مادام العمر برای Babbel ، برنامه شماره یک برای یادگیری زبان های موجود در بازار ، برای سرقت دریافت کنید.

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …