پوکمون یونیت: راهنمای معاملات خرد من بیشتر

فروشگاه مجوز Pokemon Unite
اخبار اپل


منبع: iMore

جدیدترین بازی پوکمون که بر روی نینتندو سوییچ ظاهر شد ، Pokémon Unite است ، یک بازی چند نفره رایگان است که Pokémon را به عنوان یک نبرد چند نفره آنلاین یا MOBA ، به طور خلاصه ، دوباره تصور می کند. مانند بسیاری از بازی های رایگان ، پوکمون یونیت خریدهای درون برنامه ای دارد و از ارزهای متنوعی استفاده می کند که قفل برخی از آنها فقط از طریق بازی باز می شود ، در حالی که برخی دیگر باید با پول واقعی خریداری شوند. اما معاملات خرد چقدر بد است و آیا پوکمون یونیت برای برنده شدن پول می پردازد؟ بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه Pokemon Unite ارائه می دهد با راهنمای ریز معاملات Pokémon Unite ارائه دهیم.

در پوکمون یونیت چه ارزهایی وجود دارد؟

فروشگاه Pokemon Unite

منبع: iMore

در اینجا پنج ارز اصلی در پوکمون یونیت آورده شده است:

  • سنگهای Aeos: Aeos Gems ارز ممتاز پوکمون یونیت است و تنها در منوی خرید سنگ های قیمتی Aeos با پول واقعی قابل خرید است.
  • سکه های Aeos: سکه های Aeos فقط از طریق نبردها یا به عنوان پاداش برای رویدادها و منابع دیگر به دست می آیند. محدودیت هفتگی 2100 سکه در هفته وجود دارد.
  • بلیط Aeos: بلیط Aeos را می توانید به عنوان جایزه برای یک مسابقه رتبه بندی شده یا از طریق رویدادها و منابع دیگر تهیه کنید.
  • بلیط های مد: Fashion Tickets دومین ارز آرایشی است که فقط می توانید در قسمت مبادله بلیط مد Aeos Emporium استفاده کنید. شما می توانید این ارز را از طریق قرقره های Energy Machine یا با تکمیل رویدادها به دست آورید. هنگامی که به سطح 6 برسید ، غلطک های Energy Machine باز می شوند.
  • بلیط های Holowear: بلیط های Holowear تنها از طریق قرقره های Energy Machine قابل کسب هستند. بلیط های Holowear فقط در بخش تجارت زیرکو در فروشگاه قابل استفاده است.

آیا گذرنامه نبرد وجود دارد؟

Pokemon Unite Battle Pass

منبع: iMore

بله ، یک پاس نبرد در Pokémon Unite وجود دارد. پاس پوکمون Unite که در سطح 5 قفل شده است سریعترین راه برای باز کردن قفل لوازم آرایشی برای مربی و Pokemon شما است. خرید نبرد 490 Aeos Gems یا معادل حدود 8 دلار هزینه دارد. خرید کارت حق بیمه 16 دلار هزینه دارد ، اما در هنگام خرید 10 سطح مجوز رزمی را باز می کنید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اکثر قفل ها زیبایی هستند ، اما همچنین می توانید از طریق کارت نبرد ارز کسب کنید. همچنین می توانید با تساوی کارت نبرد بدون پرداخت هزینه ، قفل رایگان دریافت کنید ، اما قفل های باز شده اندک است.

آیا پوکمون یونیت برای برنده شدن پول می پردازد؟

فروشگاه Pokemon Unite

منبع: iMore

در نگاه اول ، Pokémon Unite دقیقاً یک بازی رایگان نیست. بازیکنان فقط می توانند 2100 سکه Aeos در هفته به دست آورند ، و Pokemon اضافی می تواند بین 5000 تا 10.000 سکه Aeos هزینه داشته باشد ، بنابراین آسیاب کردن بسیار مهم است. با این حال ، راه های زیادی برای کسب ارز رایگان وجود دارد. همچنین می توانید کارت های Unite رایگان را از طریق پاداش ها و چالش های ورود دریافت کنید ، بنابراین بسیاری از محتواها تنها با انجام بازی باز می شوند. البته برخی از Pokemon بهتر از دیگران هستند ، اما حتی اگر پول خرج نکنید ، Pokémon Unite به شما این امکان را می دهد تا موقتاً Pokemon خاصی را در مسابقات امتحان کنید.

اکنون خطوط شروع به تار شدن می کنند. حداقل سه هفته طول می کشد تا بتوانید ارز کافی برای یکی از پوکمون های ارزان قیمت به دست آورید ، بدون احتساب پاداش های ورودی روزانه و سایر رویدادها. پرداخت زمینی ، اما اساساً سود نیست.

اقلام بازداشت شده را می توان برای پوکمون ها نیز مجهز کرد که در نبرد ، علاقه مندان منفعل را به پوکمون های شما ارائه می دهند. اگرچه قیمت آنها منطقی تر است ، اما با توجه به مزیت رقابتی شما ، پوکمون شما را قوی تر می کند. با این حال ، شما نمی توانید آنها را با پول واقعی خریداری کنید و باید حداقل به سطح 10 مربی برسید تا سه جای اقلام را پر کنید ، بنابراین در حالی که در مقایسه با بازیکنانی که مدت بیشتری بازی کرده اند ، در ضعف قرار خواهید گرفت ، حداقل شما پول واقعی ندهید تا آمار خود را افزایش دهید.

Pokemon Unite در مقابل

منبع: iMore

وقتی شما Element Enhancers را در نظر بگیرید ، عناصری که می توانند عناصر حفظ شده را یکنواخت کنند ، خط شروع به محو شدن می کند. اگرچه می توانید قفل آنها را به طرق دیگر باز کنید ، بازیکنانی که پول Battle Pass می دهند ، به احتمال زیاد از مواردی که این کار را نمی کنند ، اقلام تقویت کننده بیشتری دریافت می کنند و شکاف مهارت را بیشتر می کنند. بدتر از آن ، می توانید از جواهرات Aeos به جای بلیط Aeos برای خرید اقلام و تقویت کننده ها استفاده کنید. در اینجا می توانید راه خود را به سمت بالا خریداری کنید.

متحد شونده کهکشانی Gengar Gengar

منبع: iMore

با این حال ، در به روز رسانی 22 سپتامبر ، یک Super Held Item Enhancer جدید معرفی شد. مجموعه ای از این سکه ها در سطح 10 ، 12 و 14 به همه بازیکنان داده می شود و تنها چیزی که برای افزایش حداکثر نیاز دارید یک سکه است. یکی دیگر از عناصر اضافه شده کارت های آزمون با حداکثر کلاس است. این کارت در بازی برنده می شود و می توان از آن برای ساخت هر مورد سطح 30 در هفته استفاده کرد. به نظر می رسد که این عناصر با انجام مأموریت های ساده از طریق بازی منظم ، به راحتی به دست می آیند.

خرد کردن در پوکمون یونیت بسیار بد است و قبل از این افزودن ، بازیکنان جدی ممکن است فکر کرده باشند که هزینه کردن برای بازی اجتناب ناپذیر است ، زیرا اقلام ذخیره شده را می توان با کیف پول خود افزایش داد. اما ما معتقدیم که این تقویت کننده ها و کارت های جدید حتی به زمین بازی کمک می کند.

اگرچه Pokemon وجود دارد که به طور پیش فرض بهتر است ، اما می توانید راه خود را برای باز کردن قفل ها باز کنید. با توسعه بازی متا ، سودمندی Pokemon های مختلف افزایش می یابد ، بنابراین ممکن است انتخاب سطح اول همیشه از سطح بالا نباشد. اما این واقعیت که می توانید Aeos Tickets را با پول واقعی خریداری کنید به این معنی است که اگر بازیکن دیگر پول جدی سرمایه گذاری کند ، احتمال دارد در مقابل شما تغییر کند.

بازی کنید تا برنده شوید

Pokémon Unite مقصر سنگ زنی خشن است ، اما دستمزد پیروزی در تله ها با تکه های جدید شروع شده است. اگر بازیکنان جوان تری دارید که Pokemon Unite را بازی می کنند ، به خاطر داشته باشید که می توانید کنترل های والدین را برای محدود کردن زمان بازی آنها و دسترسی به گزینه های پرداخت تنظیم کنید.

پوکمون MOBA

تصویر کوچک Pokemon Unite

پوکمون متحد شوید

متحد شوید و بجنگید!

مانند بسیاری از بازی های رایگان ، پوکمون یونیت دارای تراکنش های خرد است که می تواند به هضم جدی برسد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …