چگونه بفهمیم آیفون شما واجد شرایط است یا خیر

iPhone 12 بدون برنامه خدمات صوتی
اخبار اپلاپل هفته گذشته برنامه ای برای سرویس آیفون 12 برای مشکل “بدون صدا” اعلام کرد. این مشکل آیفون 12 و آیفون 12 پرو را که بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 تولید شده اند تحت تأثیر قرار می دهد ، که ممکن است با گیرنده گوشی “مشکلات صوتی” را تجربه کند. نمی دانید آیا iPhone 12 شما نیز بخشی از برنامه خدمات است یا خیر؟ این راهنما را دنبال کنید تا بدانید.

در اینجا چگونه اپل مسئله “Silent” را که بر iPhone 12 و iPhone 12 Pro تأثیر می گذارد توضیح می دهد:

اپل دریافته است که درصد بسیار کمی از دستگاه های iPhone 12 و iPhone 12 Pro ممکن است به دلیل وجود قطعه ای که می تواند به ماژول گیرنده آسیب برساند ، مشکلات صوتی را تجربه کنند. دستگاه های آسیب دیده بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 تولید شده اند.

در زیر برخی از دستورالعمل های مهم است که باید در مورد برنامه سرویس Apple iPhone “No Sound” بدانید:

  • برنامه خدمات اپل فقط برای iPhone 12 و iPhone 12 Pro است. iPhone 12 mini و iPhone 12 Pro Max تحت تأثیر این مشکل قرار نمی گیرند.
  • گوشی دستگاه های آسیب دیده iPhone 12 ممکن است دیگر کار نکند ، که ممکن است هنگام برقراری یا دریافت تماس روی گوشی تأثیر بگذارد.
  • اپل تمام دستگاه های آسیب دیده iPhone 12 را به صورت رایگان تعمیر می کند ، اما در صورت خرابی سخت افزار در حین تعمیر ، ابتدا باید آن را با پرداخت هزینه از جیب خود تعمیر کنید.
  • برنامه خدمات همه دستگاه های آسیب دیده را ظرف دو سال از اولین فروش آنها در کشور شما پوشش می دهد.
  • سرویس Silent آیفون 12 در همه بازارهایی که تلفن در آن فروخته می شود موجود است.

چگونه بررسی کنیم که آیا iPhone 12 شما واجد شرایط برنامه Silent است یا خیر

آیفون 12 به رنگ آبی

هیچ ابزار بررسی سریال اپل برای برنامه Silent Utility وجود ندارد. بنابراین نمی توانید شماره سریال iPhone 12 خود را وارد کنید تا مشخص شود که آیا بخشی از برنامه است یا خیر.

بهترین راه برای تعیین اینکه آیا iPhone 12 شما بخشی از برنامه خدمات است یا خیر ، بررسی صورت حساب خرید آن است. اگر آیفون 12 خود را بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 خریداری کرده اید و با مشکلاتی در صدای گوشی مواجه شده اید ، احتمالاً دستگاه شما بخشی از برنامه است. متناوبا ، می توانید از نزدیکترین فروشگاه Apple یا مرکز خدمات مجاز Apple دیدن کنید و به آنها اجازه دهید تا بررسی کنند که آیا iPhone 12 یا iPhone 12 Pro شما بخشی از سرویس خاموش است یا خیر.

اگر در شنیدن سایر تماس گیرندگان در iPhone 12 یا iPhone 12 Pro خود مشکل دارید ، باید دستگاه خود را به نزدیکترین فروشگاه Apple یا مرکز خدمات مجاز Apple ببرید و از آنها بخواهید دستگاه را بررسی کنند. حتی اگر iPhone شما بخشی از برنامه خدمات نیست ، آنها باید مشکل را برطرف کنند ، زیرا تحت ضمانت قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر در مورد iPhone 12 Silent Utility اپل را می توانید در وب سایت برنامه خدمات رسمی پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …