کمبود قطعات آیفون 13 زمان آماده به کار را افزایش می دهد

اخبار اپل


کمبود قطعه دوربین آیفون 13 تولید را کاهش می دهد.
عکس: اپل

تولید سری جدید آیفون 13 با تقاضا مطابقت ندارد. کمبودهای بسیار مهم در انتظار نسخه های زیادی از این گوشی است.

تقاضای زیاد نیز تأخیرها را افزایش می دهد.

عدم وجود ماژول های دوربین در iPhone 13

این توسط منابع ناشناس گزارش شده است نیکی آسیامونتاژکنندگان هنوز می توانند آیفون های جدید بسازند ، اما تفاوت در عرضه وجود دارد [in] که موجودی ماژول های دوربین رو به اتمام است. “گفته می شود که این به دلیل اجزای مورد نیاز برای تثبیت نوری تصویر هنگام تغییر سنسور است ، که در هر چهار مدل آیفون 13 وجود دارد.

همه گیری کووید -19 مشکل تأسیسات تولید در ویتنام را تشدید می کند. ولی نیکی آسیا گزارش می دهد که “وضعیت ممکن است فقط در اواسط اکتبر بهبود یابد ، زیرا تولید در یکی از تاسیسات اصلی تولید ماژول های دوربین آیفون در ویتنام جنوبی پس از چند ماه وقفه روشن و خاموش در چند روز اخیر به تدریج از سر گرفته شده است.”

تقاضای زیاد هم

اجزای ناکافی تنها دلیلی نیست که خریداران iPhone 13 باید منتظر بمانند. مینگ چی کو تحلیلگر نیز تقاضای زیادی برای این دستگاه جدید گزارش داده و می گوید این دستگاه بلافاصله پس از عرضه سریعتر از آیفون 12 فروخته می شود.

تقاضا در چین در روز عرضه در ماه سپتامبر کافی بود تا وب سایت رسمی اپل را از بین ببرد. رسانه های دولتی چین گزارش دادند که بیش از 5 میلیون دستگاه در این کشور پیش خرید شده است.

افزایش زمان آماده به کار آیفون 13

فاصله بین سفارش بسیاری از مدل های آیفون 13 و تاریخ تحویل هفته ها افزایش می یابد. دستگاه هایی که اکنون سفارش داده شده اند ممکن است تا ماه نوامبر وارد نشوند.

در تاریخ 29 سپتامبر در وب سایت اپل ، سفارش اصلی iPhone 13 Pro Max را سفارش دهید و پنجره ورود برنامه ریزی شده از 1 تا 8 نوامبر است. انتظار برای iPhone 13 Pro کوچکتر به همان اندازه طولانی است. آیفون 13 6.1 اینچی سفارش دهید و بین 20 اکتبر و 25 اکتبر به دست شما می رسد.

اما عرضه آیفون 13 مینی کوچک با وجود کمبود قطعات چندان محدود نیست. فرقه مک در چندین شهر بررسی شده است و این نسخه برای تحویل همان روز در دسترس است. در غیر این صورت ، انتظار از 12 تا 15 اکتبر است. این احتمالاً نشان دهنده تقاضای ضعیف برای این نسخه خاص است. علاقه کمی وجود داشت که اپل بگوید بعد از این مدل 5.4 اینچی دیگر تولید نمی کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …