کمی ضد اتوپیایی Apple TV + علمی تخیلی دریافت کنید


Apple TV + در پاییز امسال با دو مجموعه علمی تخیلی جدید و یک فیلم برای ستاره ها فیلمبرداری می کند. تریلر برای پایه،، تهاجم و فنچ همه آنها شگفت انگیز به نظر می رسند و تاریک. توصیف همه آنها شامل “دیستوپیا” یا “آخرالزمان” یا هر دو است.

آیا می توانیم داستان های علمی تخیلی دریافت کنیم که کمی خوش بینانه تر از سرویس پخش اپل باشد؟

Apple TV + علمی تخیلی: تاریکی بهبود یافته

اولین تریلر کامل سریال Apple TV + تهاجم چهارشنبه انصراف داد این یک حمله حماسی بیگانه به زمین با بازی سام نیل است.

https://www.youtube.com/watch؟v=DlaHxL3mHAU

شما می توانید از تریلر متوجه شوید که این یک برنامه بسیار بلند پروازانه است. این فیلم در نیویورک ، منچستر ، مراکش و ژاپن فیلمبرداری شده است. “تهاجم اپل در بیانیه ای اعلام کرد که یک مجموعه درام علمی تخیلی گسترده و شخصیت محور است که حمله بیگانگان را از دیدگاه های مختلف در سراسر جهان دنبال می کند. ما در مورد تخریب جهانی صحبت می کنیم.

و پایه آخرالزمان را بسیار گسترش می دهد. این با سقوط یک تمدن کهکشانی آغاز می شود. چیزی که تریلر با انفجار پس از انفجار برجسته می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=X4QYV5GTz7c

فنچ داستان کوچکتر است ، با تام هنکس جذاب ، سگش و دوست روباتش. و با مرگ هر فرد دیگری روی زمین آغاز می شود. و شخصیت هنکس نیز می میرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=-0bYWnP3jH4

کاملا محتمل است که همه اینها اوضاع را برعکس کند. شاید زمین با بیگانگان بجنگد تهاجمبه پایه قرار است برای احیای تمدن کهکشانی باشد ، اگرچه تریلر کمی نشان می دهد ، اما سقوط آن. و شاید فنچ با یک پایان خوش پایان خواهد یافت

اما خوب است اگر Apple TV + یک فیلم یا سریال علمی تخیلی داشته باشد که هزاران ، میلیون ها یا میلیاردها قربانی نداشته باشد.

شاید کمی خوش بین تر باشید ، لطفا

در حالی که همه این نمایش های علمی تخیلی شگفت انگیز به نظر می رسند ، من نمی دانم که نمایش های آخرالزمانی یا ضد آرمانشهر چیزی است که اکثر مردم در حال حاضر می خواهند. من را ببخشید که به بدیهیات اشاره کردم ، اما همه ما به تازگی یک بیماری همه گیر جهانی 18+ ماه را تجربه کرده ایم. و همچنان ادامه دارد. من قیمت کامل را مشخص نمی کنم … بسیار افسرده کننده است.

این دلیل اصلی این است که بیشترین ضربه را به Apple TV +وارد کرده است تد لاسوبه این تقریبا خوش بینانه ترین و مثبت ترین نمایشی است که تا به حال دیده ام. پیشنهاد نمی کنم تد لاسو در فضااما اپل مطمئناً می تواند یک سری علمی تخیلی بسازد که برای پایان جهان نیست.

بیایید سه سریال علمی تخیلی را که قبلاً در سرویس پخش جریان هستند ، فراموش نکنیم. نگاه کن در یک جهان پسا آخرالزمانی (دوباره این کلمه وجود دارد) قرار داده شده است. داستانهای شگفت انگیز ممکن است بی سر و صدا لغو شود و در حالی که برای همه بشریت قطعاً درام خوبی است ، خوش بین نیست.

هیچ اشکالی ندارد که “یک پیرمرد ، یک دختر و چند بیگانه در فضا حرکت کنند ، در حالی که حکیم ساخته اند با یک ارباب تاریک بجنگند.” بله ، این یک فرمول است ، اما قرار دادن شخصیت ها در صحنه های تاریک تخریب برای جلوه دادن نمایانگرتر شدن یک فیلم ، به همان اندازه فرموله شده است. و تماشای آن کمتر سرگرم کننده است.

اما بگذارید واضح بگویم: هیجان زده هستم پایهبه اگر داستان علمی تخیلی ایساک عظیموف وجود دارد که من حداقل یکبار نخوانده ام ، به دلیل کمبود تجربه نیست. سری Apple TV + فوق العاده به نظر می رسد. و فنچ و تهاجم فرصت های واقعی داشته باشد درخواست من در اینجا این است که اپل هم ماجراجویی سبک علمی تخیلی چیزی که می توانم در تماشای آن در پایان یک هفته کاری طولانی آرام باشم. نمایشی که به من امید آینده می دهد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …