کوین لینچ ، نایب رئیس اپل ، پروژه Apple Car را بر عهده گرفت


پروژه Apple Car قبلاً رئیس جدیدی دارد.

به گزارش بلومبرگ ، کوین لینچ ، معاون فناوری اپل ، پروژه Titan ، پروژه خودروهای برقی این شرکت را بر عهده گرفت.

شرکت اپل. یکی از بهترین مدیران نرم افزاری خود ، کوین لینچ ، را برای نظارت بر پروژه نوپای خودروهای خودران پس از عزیمت رهبر قبلی به شرکت فورد موتور منصوب کرد.

به گفته افراد آشنا با خودرو ، لینچ ، کهنه کار شرکت Adobe Inc که در سال 2013 به اپل پیوست تا رهبری تیم هوشمند ساعت و شرکت نرم افزاری سلامت را بر عهده بگیرد ، جانشین داگ فیلد به عنوان مدیر خودرو شد.

بر اساس این گزارش ، لینچ ، که به نرم افزار عادت دارد ، وظیفه نظارت بر تلاش های مهندسی سخت افزار برای پروژه خودروهای خودران را نیز بر عهده دارد.

مدیرعامل برای اولین بار در اوایل سال جاری هنگامی که تیم هایی را که با نرم افزار اصلی کار می کردند ، بر روی پروژه آغاز کرد. وی در حال حاضر بر کل گروه ، که شامل مهندسی سخت افزار و کار بر روی سنسورهای اتومبیل های خودران است ، نظارت می کند ، گفت افرادی که به دلیل علنی نبودن این حرکت خواستند نامشان فاش نشود.

لینچ جانشین داگ فیلد می شود ، که اخیراً اعلام کرده است که او اپل را ترک می کند تا به عنوان مدیر عامل این شرکت در زمینه فناوری پیشرفته و سیستم های جاسازی شده در فورد کار کند. جیم فارلی ، مدیرعامل فورد ، گفت که استخدام فیلد “نقطه عطفی برای شرکت ما” است.

فارلی به خبرنگاران گفت: “این نقطه عطف برای شرکت ما است – داگ به موفقیت های زیادی دست یافته است.” این خودروساز می گوید: “این فقط یک لحظه مهم در زمان ماست که ما باید واقعاً دوباره کار کنیم.”

هنوز مشخص نیست که لینچ در راس پروژه Apple Car باقی می ماند یا اقدامی موقت. بر اساس آخرین شایعات ، انتظار نمی رود خودروی برقی اپل حداقل در سال 2025 عرضه شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …