گزارش جدید نشان می دهد که برنامه های Mac App Store هنوز در مقایسه با iOS کم رنگ هستند


Mac App Store هنوز شبیه App Store برای iPhone و iPad نیست.

داده های جدید جمع آوری شده توسط Appfigures نشان داد که نه تنها تعداد برنامه های جدید در Mac App Store در مقایسه با App Store برای iOS بسیار کم است ، درصد برنامه های جدیدی که به فروشگاه می آیند همچنان در حال کاهش است.

بر اساس این گزارش ، 392 برنامه جدید ماهانه در Mac App Store در سال 2020 راه اندازی شد. در مقایسه ، ماهانه بیش از 40،000 برنامه جدید در App Store راه اندازی شد. در سال 2021 ، میانگین تعداد برنامه های جدید در ماه در Mac App Store به 343 کاهش یافت که 12 درصد کاهش داشت.

در سال 2020 ، توسعه دهندگان هر ماه به طور متوسط ​​392 برنامه جدید در فروشگاه App Mac منتشر کردند. ارقام واقعی بین 300 پایین و 400 پایین متفاوت است ، بنابراین میانگین برآورد منصفانه ای است.

در زمینه ، App Store در آنجا به طور متوسط ​​در هر سال 40،000 برنامه جدید در سال 2020 مشاهده کرد. این 100 برابر بیشتر است.

اما داستان ما همچنان ادامه دارد ، زیرا تا کنون در سال 2021 ، تعداد متوسط ​​برنامه های Mac جدید به 343 کاهش یافته است ، با انحراف به طرز چشمگیری افزایش یافته و انتهای پایین به 200 پایین رسیده است.

به تازگی ، اپل در تلاش است تا هیجان را در فروشگاه App Mac افزایش دهد. مهمتر از همه ، این شرکت اعلام کرد که مک های سیلیکونی مبتنی بر اپل ، مانند M1 ، اگر توسعه دهندگان برای انتقال آنها کمی کار کنند ، می توانند برنامه های iPhone و iPad را اجرا کنند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

این طرح منجر به ظهور برخی برنامه های کاربردی از iPhone و iPad شد. به عنوان مثال ، توییتر برنامه رسانه های اجتماعی خود را به Mac آورد. با این حال ، نامهای بزرگ دیگری مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، Snapchat و TikTok نیستند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …