گزارش: کوپرتینو تامین کنندگان قطعات خودرو را برای اپل انتخاب می کند


بر اساس یک گزارش جدید ، اپل پس از عدم ارائه شریک اصلی خودرو ، توسعه خودروی برقی مستقل خود ، Apple Car را از سر گرفته است. و او گفت که غول فناوری کوپرتینویی با تولید کنندگان جهانی قطعات خودرو در تماس است ، که نشان می دهد انتخاب تأمین کننده (ها) ممکن است اجتناب ناپذیر باشد.

این گزارش در کره جنوبی منتشر شد روزنامه اقتصادی مایل، برنامه های اپل در مورد خودروها را تا به امروز خلاصه کرده است. اما او همچنین بر تعهد این شرکت برای پیشبرد توسعه داخلی تأکید کرد.

این پس از تاریخ سنگین پروژه Apple Car رخ می دهد. آخرین شکست منجر به خروج مدیر اجرایی پروژه ، داگ فیلد ، به شرکت فورد موتور در اوایل ماه جاری شد.

پروژه خودروسازی اپل همچنین شاهد کاهش کارکنان ، تغییر رهبری و تلاش های مشارکتی بوده است که نمی تواند تسریع شود.

گزارش: اپل آزمایشگاه Project Titan را بازگشایی می کند

این گزارش به نقل از یک منبع می گوید که اپل آزمایشگاه توسعه خودرو خود را بازگشایی کرده است که در سال 2016 تعطیل شد. در یک مرحله ، این محل به عنوان محل کار برای حدود 1000 کارمند مشارکت کننده در پروژه Titan ، که گفته می شود نام کد اپل برای پروژه توسعه خودرو

پروژه تایتان کار بر روی یک وسیله نقلیه مستقل را در سال 2014 آغاز کرد. در این مرحله ، به نظر می رسد که اپل می خواهد به تنهایی یک خودرو بسازد. اما به نظر می رسد تا سال 2016 این امر را کنار گذاشته و به دنبال یک یا چند شریک از صنعت خودرو بوده است.

یافتن شریک تولید ناموفق بود

همانطور که در گزارش ذکر شده است ، تمرکز جدید اپل بر روی Apple Car تنها پس از مذاکرات متعدد با تاخیر با شرکای احتمالی تولید Apple Car – از جمله BMW ، هیوندای ، نیسان و دیگران صورت می گیرد.

امیدهای ظاهری اپل مبنی بر برون سپاری تولید به یک تولید کننده با تجربه به دلایل مختلف شکست خورده است. بسیاری از آنها مربوط به محیط رقابتی صنعت و نگرانی خود سازندگان خودرو در زمینه تولید خودروهای برقی است.

حتی پس از این شکست ها ، منبع گفت که اپل تلاش می کند تا با شریک اصلی خود در پروژه Apple Car ، تولید آیفون از ala Foxconn همکاری کند. با این حال ، گزارش شده است که مارک ها نمی خواهند استانداردهای اپل را رعایت کنند یا تحت نظارت آن قرار بگیرند. مذاکرات شروع شد و متوقف شد.

2024؟ 2025؟ 2026؟ 2027؟

بر اساس گزارش جدید ، اپل یک درخواست اطلاعات (RFI) ، یک پیشنهاد پیشنهاد (RFP) و یک پیشنهاد پیشنهاد (RFQ) به تولیدکنندگان جهانی قطعات خودرو ارسال کرده است. این نشانه ای است که نشان می دهد نامزدهای تامین کننده قطعات نهایی در حال انتخاب برای برون سپاری هستند.

با ظهور صنعت خودروهای برقی ، قابل درک است که اپل می خواهد به زودی وارد بازار شود. این گزارش نشان می دهد که شرایط فعلی بازار مشابه شرایط بخش تلفن های هوشمند است که اپل آیفون را عرضه کرد ، که بازار را خراب می کند.

برآورد راه اندازی Apple Car از 2024 تا 2027 متغیر است. به نظر می رسد که این گزارش پول خود را در دو سوم آخر آن دوره قرار داده است ، بر اساس پیش بینی های بسیاری از تحلیلگران.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …