گفته می شود که تولید اپل واچ سری 7 به دلیل مشکلات کیفیت تحت تأثیر قرار گرفته است

گفته می شود که تولید اپل واچ سری 7 به دلیل مشکلات کیفیت تحت تأثیر قرار گرفته است
اخبار اپلانتظار می رود که اپل واچ سری 7 را به همراه آیفون 13 در رویدادی در اواخر ماه جاری عرضه کند. اگر مشتاقانه منتظر آخرین ساعت اپل بوده اید ، در اینجا چند خبر بد وجود دارد. منابع در زنجیره تامین ادعا می کنند که تولید اپل واچ سری 7 به دلیل “طراحی پیچیده” کند می شود.

این گزارش ادعا می کند که اپل دو هفته پیش مقیاس کوچکی را راه اندازی کرد. در طول تولید ، کارکنان “برای دستیابی به عملکرد رضایت بخش با چالش های اساسی روبرو شدند”. ما فرض می کنیم که این گزارش از طراحی جدید تر به عنوان پیچیده یاد می کند. این گزارش همچنین ادعا می کند که اپل به طور موقت تولید ساعت جدید اپل را متوقف کرده است. به نظر می رسد مهندسان می توانند طراحی را برای سهولت تولید انبوه تغییر دهند.

بسیاری از افراد آشنا با این وضعیت می گویند تولیدکنندگان اپل واچ 7 ، همانطور که انتظار می رود این دستگاه نامیده شود ، تولید مقیاس کوچک را هفته گذشته آغاز کردند ، اما برای دستیابی به عملکرد رضایت بخش با چالش های اساسی روبرو شدند.

بسیاری از منابع می گویند که کیفیت تولید به دلیل پیچیدگی طراحی ناامید کننده است. علاوه بر این ، نصب کنندگان در مونتاژ قطعات مشکل دارند. شایعه شده است که اپل واچ سری 7 دارای طراحی مسطح تر و صفحه نمایش بزرگتر خواهد بود. طراحی ساعت اپل در چند سال گذشته تغییر چندانی نکرده است.

اپل واچ سری 7 به احتمال زیاد با مانیتور فشار خون وارد می شود. بر اساس این گزارش ، ماژول نظارت بر فشار خون نیز برخی مشکلات را ایجاد می کند. پس از افزودن ویژگی نظارت بر فشار خون ، دستگاه نتوانست الزامات “مقاومت در برابر آب” را برآورده کند ، که منجر به چالش های تولید شد.

ادعای ما

به سختی می توان باور کرد که اپل تولید اپل واچ سری 7 را تا به حال به تعویق انداخته است. تولید انبوه معمولاً در ماه می آغاز می شود و تا پایان سال افزایش می یابد. گزارش مشابه سال گذشته نشان می داد که آیفون 12 ممکن است تا دو ماه با تاخیر مواجه شود. با این حال ، چنین چیزی رخ نداد. نظر شما در مورد تاخیر در تولید اپل واچ سری 7 چیست؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

[via Nikkei]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …