Apple TV + تولد 85 سالگی جیم هانسون را با 3 قسمت ویژه “Fraggle Rock” جشن می گیرد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


امروز قرار بود هشتاد و پنجمین سالروز تولد جیم هانسون ، خالق برنامه ای باشد که من برای بزرگ شدن دوست داشتم – Fraggle Rockبه برای جشن گرفتن ، Apple TV + سه قسمت ویژه را پخش می کند.

هر سه قسمت در حال حاضر برای مشاهده از طریق Apple TV + در دسترس هستند Fraggle Rock: Rock On! بخش.

سه قسمت ویژه عبارتند از:

پایین در Fraggle Rockاین نمایش یک ساعته که مجری و تهیه کننده آن جیم هانسون است و شامل هنرپیشه ها ، هنرمندان و البته عروسک هایی است که به سریال روح می بخشند ، جادوی ایجاد سریال فوق العاده فوق العاده را آشکار می کند. دیانا بیرکنفیلد و دیوید گامپل به عنوان تهیه کننده خدمت می کنند.

موسیقی دوزر، یک مجموعه موسیقی شامل موارد دلخواه این دوزرهای سخت کوش ، از جمله “Doozer Work Theme” و “Doozer Marching Song” ، شامل معرفی عمو مسافرتی مت و کوتترپین دوزر است و توسط جیم هنسون ، لارنس میرکین و دانکن کنوورتی تهیه می شود.

Fraggle آهنگ ها، “مجموعه موسیقی دیگری که آهنگهای محبوب فصل اول Fraggle Rock را برجسته می کند ، از جمله” آهنگ دوستی “،” آهنگ سوسک “و” متقاعد کننده جان “و توسط جیم هنسون ، لارنس میرکین و دانکن کنوورتی تهیه شد.

می دانم امشب چه می کنم!

اگر می خواهید لذت ببرید Fraggle Rock با سبک ، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

اکنون ، به برنامه نویسی منظم آیفون 13 بازگردید!

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …