Apple TV + تولد 85 سالگی جیم هانسون را با 3 قسمت ویژه “Fraggle Rock” جشن می گیرد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


امروز قرار بود هشتاد و پنجمین سالروز تولد جیم هانسون ، خالق برنامه ای باشد که من برای بزرگ شدن دوست داشتم – Fraggle Rockبه برای جشن گرفتن ، Apple TV + سه قسمت ویژه را پخش می کند.

هر سه قسمت در حال حاضر برای مشاهده از طریق Apple TV + در دسترس هستند Fraggle Rock: Rock On! بخش.

سه قسمت ویژه عبارتند از:

پایین در Fraggle Rockاین نمایش یک ساعته که مجری و تهیه کننده آن جیم هانسون است و شامل هنرپیشه ها ، هنرمندان و البته عروسک هایی است که به سریال روح می بخشند ، جادوی ایجاد سریال فوق العاده فوق العاده را آشکار می کند. دیانا بیرکنفیلد و دیوید گامپل به عنوان تهیه کننده خدمت می کنند.

موسیقی دوزر، یک مجموعه موسیقی شامل موارد دلخواه این دوزرهای سخت کوش ، از جمله “Doozer Work Theme” و “Doozer Marching Song” ، شامل معرفی عمو مسافرتی مت و کوتترپین دوزر است و توسط جیم هنسون ، لارنس میرکین و دانکن کنوورتی تهیه می شود.

Fraggle آهنگ ها، “مجموعه موسیقی دیگری که آهنگهای محبوب فصل اول Fraggle Rock را برجسته می کند ، از جمله” آهنگ دوستی “،” آهنگ سوسک “و” متقاعد کننده جان “و توسط جیم هنسون ، لارنس میرکین و دانکن کنوورتی تهیه شد.

می دانم امشب چه می کنم!

اگر می خواهید لذت ببرید Fraggle Rock با سبک ، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

اکنون ، به برنامه نویسی منظم آیفون 13 بازگردید!

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …