Colors Live for Nintendo Switch Review: هرجا که می روید با قلم حساس به فشار رنگ کنید

اخبار اپل


منبع: ربکا اسپیر / iMore

من خودم را هنرمندی بلندپرواز و ابدی می دانم که گهگاه در Adobe Photoshop در رایانه یا در Adobe Fresco روی iPad (که دومی آن را به مبتدیان توصیه می کنم) آثار دیجیتالی تولید می کند. بنابراین وقتی دیدم نینتندو سوییچ یک بازی رنگ آمیزی جدید پر از قلم دریافت می کند که حساسیت فشار را ثبت می کند ، می دانستم که باید آن را بررسی کنم.

این بازی نقاشی ممکن است تا حدودی به عنوان رنگ به نظر برسد! بازیها از زمان DS وجود داشته اند و حتی در طول سالها در دستگاه های تلفن همراه ، PS Vita و 3DS ظاهر شده اند. جدیدترین رکورد ، Colors Live for Switch ، در ابتدا به عنوان یک پروژه Kickstarter راه اندازی شد که معادل 274،019 دلار از هدف 17،260 دلاری خود در ژوئن 2020 جمع آوری کرد. اگرچه قدرتمندترین نرم افزار طراحی در جهان نیست ، Colors Live بسیار چشمگیر است که آن است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اگر واقعاً می خواهید روی طراحی و نقاشی دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، پیشنهاد می کنم هنگام خرید این بازی ، یک تبلت یا iPad طراحی کنید. با این حال ، اگر شما قبلاً سوییچ دارید و فقط می خواهید آب را آزمایش کنید یا خروجی خلاقانه می خواهید ، Colors Live یک بازی نقاشی عالی است که می توانید بدون صرف صدها دلار از آن دیدن کنید. همچنین می تواند به شما الهام بخش باشد و به شما امکان می دهد آثار شگفت انگیز دیگران را در گالری آنلاین مشاهده کنید.

رنگهای زنده

رنگهای زنده

ردیف پایین: این یک بازی عالی برای هر کسی است که می خواهد نقاشی دیجیتال را بررسی کند. قلم حساسیت شگفت انگیزی خوبی نسبت به فشار دارد که به شما کنترل خوبی می دهد. سپس می توانید تصاویر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید یا کارهای دیگران را در گالری آنلاین مشاهده کنید. علاوه بر این ، بازی رنگی Quest Quest به شما کمک می کند در صورتی که مطمئن نیستید چه کاری انجام دهید ، درخواست ها را دریافت کنید.

خوب

  • آسان برای استفاده
  • قلم حساس به فشار
  • لایه های
  • مینی بازی سریع ایده
  • گالری آنلاین

بد

  • در مقایسه با سایر نرم افزارهای طراحی محدود است
  • برخی از ویژگی های دست و پا گیر

رنگهای زنده چه چیزی را دوست خواهید داشت

نوک قلم رنگ

منبع: ربکا اسپیر / iMore

دسته بندی رنگهای زنده
عناوین رنگهای زنده
توسعه دهنده جمع آوری لبخندها
ناشر جمع آوری لبخندها
ژانر. دسته کمک ، شبیه سازی ، آموزش ، ارتباطات
تاریخ انتشار 14 سپتامبر 2021
حجم بازی 110 مگابایت
زمان بازی است نامعین
بازیکنان یک بازیکن
قالب بندی بارگیری فیزیکی و دیجیتالی
قیمت شروع 50 دلار

پس از مرور دستورالعمل های موجود در بازی و کالیبره کردن قلم ، از اینکه چگونه ضربات مختلف را به خوبی ضبط می کند شگفت زده شدم. حساسیت فشار با اتصال قلم به جک هدفون کار می کند. من کاملاً نمی دانم چگونه کار می کند ، اما اگر “صدای” هدفون کامل باشد ، قلم می تواند فشار را با دقت بیشتری تشخیص دهد. قلم همچنین در صورت روشن نبودن ، اما بدون حساسیت به فشار روی صفحه ثبت می شود. این قلم مانند قلم های مخصوص طراحی مانند مداد اپل قدرتمند نیست ، اما برای آنچه که هست خوب کار می کند.

رنگهای زنده حساسیت کالیبراسیون قلم

منبع: iMore

شخصاً این احساس را داشتم که کابل به من فضای کافی برای حرکت قلم بدون محدودیت را می دهد. با این حال ، نوک پلاستیکی پهن کمی عادت کرد. در ابتدا ، من همیشه آن را در جایی که فکر می کردم باید قرار ندهم ، بنابراین باید مشت ها را باز کرده و دوباره امتحان کنم. اما بعد از مدتی بهتر متوجه شدم. همچنین اضافه می کنم که من یک محافظ صفحه روی سوئیچ خود دارم و با استفاده از این قلم هیچ خط و خشی دریافت نکرده است.

شایان ذکر است که می توانید این بازی را به صورت دیجیتالی و با قیمتی کمتر و بدون قلم خریداری کنید ، اما پیشنهاد می کنم در صورت امکان از نظر فیزیکی نیز پیش بروید ، زیرا در این مرحله قلم به شما می دهد. نقاشی با انگشت به شما امکان می دهد صفحه را علامت گذاری کنید ، اما بدون قلم نمی توانید فشار برس خود را تغییر دهید و بنابراین کنترل خوبی ندارید. اگر قلم روشن باشد ، انگشتان شما قادر نخواهند بود با قلم مو حرکت ایجاد کنند ، بنابراین روند خلاقیت را تسهیل می کنید. همچنین در صورت گم شدن یا آسیب دیدن اولین مورد ، دارای یک نکته اضافی است.

تنظیمات چپ دست

رنگ های زنده با قلم

منبع: ربکا اسپیر / iMore

در حالی که دست غالب شما نقاشی می کند ، دست دیگر شما دکمه ها را برای بزرگنمایی ، کوچک کردن ، تکرار ، دسترسی به لایه ها و تغییر نوع برس فشار می دهد. من چپ دست هستم ، بنابراین بسیار خوشحال شدم که متوجه شدم می توانم کنترل های اصلی را به سمت Joy-Cons راست حرکت دهم تا از آن با دست آزادم استفاده کنم. با این حال ، تغییرات زیادی در تنظیمات غیر از آن وجود ندارد ، که می تواند برای برخی از کاربران مشکل دسترسی ایجاد کند.

جستجوی رنگ درخواستهای نقاشی محدود به زمان

رنگها رنگهای زنده تلاش سریع

منبع: iMore

شما باید چیزی را بکشید تا اعلان برای رفتن به دستور بعدی انجام شود.

یکی از رایج ترین موانع هنر ، ایده نقاشی است. اگر احساس می کنید گیر کرده اید ، Colors Live Color Quest را ارائه می دهد ، یک حالت متمرکز بر بازی که در آن شخصیت روی صفحه در سرزمین خارق العاده پرسه می زند و هر بار که به یک ایست بازرسی می رسد ، یک درخواست جدید داده می شود. شما باید چیزی را بکشید تا اعلان برای رفتن به دستور بعدی انجام شود.

نکته این است که مدت زمان مشخصی به هر درخواست متصل می شود. این ممکن است ناامید کننده به نظر برسد ، اما همانطور که بسیاری از مطالعات نشان داده اند ، محدودیت ها برای خلاقیت مفید هستند. این ما را مجبور می کند به جای مبارزه با بلاتکلیفی یا تعلل ، به جلو حرکت کنیم. وقتی زمان تمام شد ، می توانید کار خود را برای ارزیابی ارسال کنید یا فقط آن را برای چشم خود نگه دارید.

راهنمای رنگ برای طراحی زنده

منبع: ربکا اسپیر / iMore

عیب این حالت این است که وقتی تایمر شمارش معکوس می کند ، کار شما به طور خودکار ذخیره می شود و دیگر نمی توانید آن را در Color Quest ویرایش کنید. با این حال ، می توانید کار خود را در گالری آنلاین بارگذاری کنید ، برای ویرایش آن در پروژه جدیدی در منوی اصلی کپی کنید ، یا آن را حذف کرده و از نو شروع کنید. به عنوان مثال ، اولین اعلانی که دریافت کردم زمانی به پایان رسید که من هنوز در حال ترسیم لایه اصلی کثیف خود برای ترسیم بودم. بنابراین ، آن را در منوی اصلی کپی کردم و به کار روی آن ادامه دادم ، اما تغییرات ایجاد شده پس از تایمر در حالت Color Quest نمایش داده نمی شوند.

گالری آنلاین الهام بگیرید و با جامعه درگیر شوید

Colors Live Online Gallery Pirate Art

منبع: iMore

این که بتوانید کارهای دیگران را ببینید راهی عالی برای الهام گرفتن یا دریافت بازخورد از جامعه است. گالری آنلاین به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را به هنر خود وصل کنید ، با کلمات کلیدی جستجو کنید ، پست های محبوب مانند کارهای دیگران را مشاهده کنید یا حتی نظرات خود را بنویسید. راستش برخی از تصاویری که در این بازی دیدم واقعاً خیره کننده هستند. اما شما باید بر ابزارها مسلط شوید و برای تسلط بر برنامه وقت بگذارید.

مهمتر از همه ، شما می توانید فاصله زمانی کار افراد را مشاهده کنید تا بهتر بفهمید چگونه آنها آن را ایجاد کرده اند. این فقط می تواند به شما در ترفندهای مختلف کمک کند و خودتان هنرمند بهتری شوید.

رنگهای زنده چیزی که شما دوست ندارید

Colors تغییر وضعیت منوی اصلی کار من

منبع: iMore

در مقایسه با نرم افزار واقعی نقاشی ، Colors Live احساس کندی و دست و پا چلفتی می کند. برنامه های دیگر ابزارها ، برس ها و در برخی موارد دارایی های بیشتری را ارائه می دهند. با این حال ، این برای مقایسه بسیار اساسی است.

برخی از کنترل ها بصری نیستند. به جای لمس کردن صفحه نمایش برای تغییر برس ها و تنظیمات ، مانند بسیاری از برنامه های دیگر ، این برنامه از من می خواهد دکمه ای را فشار دهم که منویی جداگانه برای تعامل با آن نمایش داده شود. من درک می کنم که با این کار ناحیه طراحی تمیز و عاری از هرج و مرج است ، اما باعث ناراحتی نیز می شود.

لایه های هنری جغد زنده رنگها

منبع: iMore

اگر به نرم افزارهای استاندارد تر برای طراحی بپردازید ممکن است کمی گیج تر شوید.

علاوه بر این ، من می خواهم بتوانم با جوی استیک ها یا با اندیس و شست خود ، مانند تلفن خود ، بزرگنمایی و کوچک نمایی کنم ، اما در عوض باید دکمه خاصی را فشار دهم و سپس نمای را از آنجا تنظیم کنم. افزودن یا جابجایی لایه ها نیز مراحل بیشتری را نسبت به آنچه نیاز دارید انجام می دهد ، بنابراین اگر من پروژه مفصل تری انجام می دهم ، کار با آن چندان آسان نیست. چیزی که واقعاً من را ناامید کرد ، این بود که محدودیت 10 لایه وجود داشت. تنها نکته خوب در اینجا این است که حرکت جوی استیک به بالا و پایین به من اجازه می دهد تا به راحتی لایه ها را هنگامی که ایجاد شده اند تغییر دهید تا در صورت لزوم تنظیمات را انجام دهند.

قبلاً گفتم که Colors Live یک راه عالی برای آزمایش علاقه شما به نقاشی دیجیتال است. من روی آن ایستاده ام ، اما تا حدی. این می تواند مفهوم لایه ها ، برس های مختلف و ابزارهای اولیه را به شما معرفی کند. با این حال ، این امر همچنین شما را از یادگیری طرح های استاندارد رابط کاربری نرم افزار ، نمادها و کنترل های دیجیتالی ممانعت می کند. بنابراین اگر به نرم افزارهای استاندارد تر برای طراحی بپردازید ممکن است کمی گیج تر شوید.

در نهایت ، هیچ گزینه صادراتی دیگری به جز گالری آنلاین و ارسال عکس های صفحه نمایش Switch به تلفن شما وجود ندارد. بنابراین این می تواند برای هرکسی که می خواهد به طرق دیگر به نقاشی ها دسترسی پیدا کند ، ناامید کننده باشد.

رنگهای زنده باید بخریش؟

Colors Live Owl Art

منبع: ربکا اسپیر / iMore

یکی از کارهای مورد علاقه من در پایان روز این است که روی تختم بنشینم و نقاشی کنم. با استفاده از Colors Live ، توانایی ایجاد تصاویر دیجیتالی برای بسیاری از افرادی که قبلاً سوییچ دارند بسیار قابل دسترسی تر می شود. این نرم افزار در مقایسه با نرم افزار طراحی رقابتی کمی دست و پا گیر و محدود است ، اما هنوز ابزار و ویژگی های مورد نیاز برای خلق آثار هنری خیره کننده را ارائه می دهد ، به شرطی که برای تسلط بر آن وقت بگذارید. اگرچه به اندازه مداد اپل قدرتمند نیست ، اما قلم فشار قلم مو را ثبت می کند تا کنترل بیشتری بر کار خود نسبت به نقاشی با انگشت داشته باشید.

4
از 5
اگر از قبل مطمئن هستید که می خواهید در دنیای نقاشی دیجیتال غرق شوید ، به شما پیشنهاد می کنم با یک iPad واقعی برای هنرمندان بروید یا به جای تهیه این بازی ، یک تبلت نقاشی کنید. اما این یک راه عالی برای به دست آوردن یک نسخه خلاقانه ، دریافت دستورالعمل های طراحی یا الهام گرفتن از نگاه کردن به کارهای دیگران است.

رنگهای زنده

رنگهای زنده

ردیف پایین: از چندین قلم مو ، لایه ها و دستورات نقاشی برای ایجاد نقاشی های خود استفاده کنید. می توانید خلاقیت خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید یا کارهای دیگران را ببینید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
Fitbit Versa 3 vs. Sense: کدام را بخریم؟

منطقی است Fitbit Versa Sense این را به من برگردان Fitbit Versa 3 Fitbit Sense مدرن ترین ساعت هوشمند Fitbit تاکنون است. علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ویژگی های پیشرفته ای مانند EDA، ECG و HRV را برای نظارت جامع تر سلامتی و تناسب اندام ارائه می …

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …