iOS 15.1 beta 2 خطای “Apple Watch Unlock” را که بر iPhone 13 تأثیر می گذارد برطرف می کند

اخبار اپل


منبع: لوکا فیلیپوویچ / iMore

هنگامی که آیفون 13 هفته گذشته برای مشتریان عرضه شد ، بسیاری متوجه مشکل در مفیدترین ویژگی اپل در دوران همه گیری شدند.

دارندگان iPhone 13 که سعی کردند از ویژگی “Apple Watch Unlock” استفاده کنند ، که هنگام استفاده از ماسک آیفون شما را با Apple Watch شما تأیید می کرد ، متوجه شدند که کار نمی کند. هنگامی که آنها مجدداً این ویژگی را روشن کردند ، خطایی دریافت کردند که ساعت نمی تواند با iPhone ارتباط برقرار کند.

این به هر کسی که از این ویژگی لذت می برد اجازه می دهد تا در صورت نیاز به احراز هویت آیفون خود هنگام پوشیدن ماسک ، دوباره وارد رمز خود شود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

خوشبختانه به نظر می رسد که اپل این مشکل را در آخرین نسخه بتا برای توسعه دهندگان iOS 15.1 حل کرده است. به گفته MacRumors ، دارندگان آیفون 14 که از نسخه بتا دوم iOS 15.1 استفاده می کنند دیگر مشکلی ندارند.

با استفاده از بتا 2 ، ویژگی قفل اپل واچ تعمیر شد و می توان از یک ساعت مچی Apple Watch برای بازکردن قفل آیفون 13 هنگام ماسک استفاده کرد.

از آنجا که این مشکل در نسخه بتا iOS 15.1 برطرف شده است ، امیدواریم هنگام انتشار نسخه عمومی iOS 15.1 به عنوان یک مشکل رفع شود. در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی این به روزرسانی برای همه در دسترس خواهد بود ، بنابراین همه ما باید در عین حال به وارد کردن این گذرواژه عادت کنیم.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
Fitbit Versa 3 vs. Sense: کدام را بخریم؟

منطقی است Fitbit Versa Sense این را به من برگردان Fitbit Versa 3 Fitbit Sense مدرن ترین ساعت هوشمند Fitbit تاکنون است. علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ویژگی های پیشرفته ای مانند EDA، ECG و HRV را برای نظارت جامع تر سلامتی و تناسب اندام ارائه می …

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …