iOS 15.1 beta 2 خطای “Apple Watch Unlock” را که بر iPhone 13 تأثیر می گذارد برطرف می کند

اخبار اپل


منبع: لوکا فیلیپوویچ / iMore

هنگامی که آیفون 13 هفته گذشته برای مشتریان عرضه شد ، بسیاری متوجه مشکل در مفیدترین ویژگی اپل در دوران همه گیری شدند.

دارندگان iPhone 13 که سعی کردند از ویژگی “Apple Watch Unlock” استفاده کنند ، که هنگام استفاده از ماسک آیفون شما را با Apple Watch شما تأیید می کرد ، متوجه شدند که کار نمی کند. هنگامی که آنها مجدداً این ویژگی را روشن کردند ، خطایی دریافت کردند که ساعت نمی تواند با iPhone ارتباط برقرار کند.

این به هر کسی که از این ویژگی لذت می برد اجازه می دهد تا در صورت نیاز به احراز هویت آیفون خود هنگام پوشیدن ماسک ، دوباره وارد رمز خود شود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

خوشبختانه به نظر می رسد که اپل این مشکل را در آخرین نسخه بتا برای توسعه دهندگان iOS 15.1 حل کرده است. به گفته MacRumors ، دارندگان آیفون 14 که از نسخه بتا دوم iOS 15.1 استفاده می کنند دیگر مشکلی ندارند.

با استفاده از بتا 2 ، ویژگی قفل اپل واچ تعمیر شد و می توان از یک ساعت مچی Apple Watch برای بازکردن قفل آیفون 13 هنگام ماسک استفاده کرد.

از آنجا که این مشکل در نسخه بتا iOS 15.1 برطرف شده است ، امیدواریم هنگام انتشار نسخه عمومی iOS 15.1 به عنوان یک مشکل رفع شود. در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی این به روزرسانی برای همه در دسترس خواهد بود ، بنابراین همه ما باید در عین حال به وارد کردن این گذرواژه عادت کنیم.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.



مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …