Keynote ، Pages and Numbers عملکرد شما را در حال حرکت بهبود می بخشد

اخبار اپل


اپل مجموعه برنامه های عملکرد iWork خود – Keynote ، Pages و Numbers – را با ویژگی های جدیدی در روز سه شنبه به روز کرد که به کاربران امکان می دهد به شیوه های جدید ارائه دهند و به آنها در کار بهتر با اسناد در حال حرکت کمک کنند.

به روز رسانی iWork

ابزارهای جدید در Keynote جذابیت ارائه ها را افزایش می دهد. شما در حال حاضر این قابلیت را دارید که نمای مستقیم دوربین مجری را مستقیماً در اسلایدها نشان دهید. و کنترل چند میزبان باعث همکاری بیشتر برنامه می شود.

صفحات مشاهده و ویرایش اسناد در حال حرکت را با نمایش خودکار متن و تصاویر در یک جریان تک ستونی بهینه شده برای iPhone آسان می کند.

و Numbers جداول خلاصه ای را معرفی می کند که قابلیت تجزیه و تحلیل داده های قدرتمندی را برای iPhone ، iPad و Mac به ارمغان می آورد.

باب بورچرز از اپل ، نایب رئیس اپل ، می گوید: “چه در دفتر ، چه در مدرسه و چه از راه دور ، کاربران سراسر جهان Keynote ، Pages and Numbers را به دلیل ویژگی های قدرتمند ، سهولت استفاده و تجربه یکپارچه در iPhone ، iPad و Mac دوست دارند.” جهان. بازاریابی محصول

“امروز ، ما قدرت و قابلیت های بیشتری را به این برنامه ها با ویژگی های جدید عملکرد و همکاری اضافه می کنیم که به هر کسی امکان می دهد ارائه های شخصی تر و قانع کننده تری ایجاد کند ، کار با اسناد آیفون را آسان کرده و جداول خلاصه ای با ویژگی های کامل ارائه دهد. بار اول. “

روشهای جدید ارائه در Keynote

اپل گفت ابزارهای قدرتمند جدید آن ارائه های کلیدی را شخصی تر ، جذاب تر و مشارکتی تر می کند.

با استفاده از گزینه استفاده از دوربین جلوی iPhone ، iPad و Mac ، کاربران اکنون می توانند مستقیماً ویدیوهای زنده را به ارائه ها اضافه کنند. این باعث می شود مجری به همراه محتوای اسلاید شما ظاهر شود. این برنامه برای سخنرانی ها ، فیلم های آموزشی و ارائه های از راه دور از طریق برنامه های ویدئو کنفرانس کار می کند.

ویدئو: با گنجاندن ویدئوهای زنده به طور مستقیم در اسلایدها ، ارائه های اصلی را جذاب تر کنید.

کاربر می تواند اندازه اشیاء ویدئویی را تغییر داده و با ماسک ، قاب ، سایه و بازتاب به آنها شکل دهد. آنها می توانند چندین دوربین خارجی را برای افزایش تجربه ویدئوی زنده متصل کنند. آنها حتی می توانند صفحه نمایش iPhone یا iPad متصل را مستقیماً بر روی اسلاید برای نمایش زنده تعاملی نمایش دهند.

یک گزینه چند میزبان جدید به افراد مختلف اجازه می دهد تا یک نمایش اسلاید مشترک از iPhone ، iPad یا Mac خود را کنترل کنند. چه در یک اتاق و چه در ارائه از راه دور ، چندین کاربر می توانند به صورت نوبتی اسلایدها را در یک ارائه گروهی پیش ببرند.

ویژگی چند ارائه دهنده Keynote به اشتراک گذاری کنترل حتی از راه دور را آسان می کند.
عکس: اپل

تجربه صفحه جدید بهینه شده برای iPhone

اپل گفت که مردم اسناد جانبی آیفون را بیش از هر دستگاه دیگری می خوانند.

با به روز رسانی ، نمایش صفحه به طور خودکار متن ، تصاویر و موارد دیگر را در یک ستون نمایش می دهد ، یک جریان مداوم که برای صفحه آیفون بهینه شده است. متن برای افزایش خوانایی بزرگتر می شود ، عکس ها و نقاشی ها با صفحه نمایش مطابقت دارند و جداول را می توان به صورت افقی پیمایش کرد.

نمای روی صفحه برای همه اسناد پردازش کلمه در دسترس است. نیازی به تنظیمات اضافی ندارد. هنگامی که فعال است ، کاربران همچنان به طیف وسیعی از ابزارهای ویرایش در Pages دسترسی دارند. نمای صفحه را می توان در هر زمان خاموش کرد تا کاربران بتوانند قبل از چاپ یا انتشار ، صفحه بندی سند خود را مشاهده کنند.

جداول شماره خلاصه قدرتمند و آسان برای استفاده

با استفاده از جداول محوری iPhone ، iPad و Mac ، کاربران می توانند به سرعت داده ها را برای شناسایی و تجزیه و تحلیل الگوها و روندها خلاصه ، گروه بندی و تنظیم مجدد کنند.
با استفاده از جداول محوری iPhone ، iPad و Mac ، کاربران می توانند به سرعت داده ها را جمع بندی ، گروه بندی و مرتب کنند.
عکس: اپل

Numbers با رابط کاربری بصری و قابلیت ارائه داده ها با نمودارها و نمودارها ، به کاربران امکان می دهد بسیاری از داده های خود را استخراج کنند. در حال حاضر ، با جداول خلاصه ، کاربران می توانند به سرعت داده ها را برای شناسایی و تجزیه و تحلیل الگوها و روندها خلاصه ، گروه بندی و تنظیم مجدد کنند.

ایجاد یک جدول خلاصه در Numbers سریع و بصری است. کاربران می توانند داده ها را به راحتی انتخاب کنند ، نحوه گروه بندی و خلاصه سازی آنها را انتخاب کرده و از نوار کناری به سایر گزینه های نمایش دسترسی داشته باشند. جدول خلاصه به دست آمده در یک طرح بندی واضح ظاهر می شود.

کاربران می توانند جداول محوری خود را با نمودارهای بصری مشاهده کنند ، داده های جمع آوری شده را با خصوصی نگه داشتن داده های منبع با دیگران به اشتراک بگذارند و حتی جداول خلاصه را به و یا از Microsoft Excel وارد یا صادر کنند.

انتقال همه چیز به تلفن همراه

Numbers اولین برنامه ای است که جداول خلاصه ای کامل را برای دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد ، با همان ویژگی برای iPhone ، iPad و Mac. این به کاربران امکان می دهد در هر کجا که کار می کنند به یک ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل داده ها دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این ، نمودارهای راداری نوع جدیدی از نمودارها هستند که مقایسه چند متغیری بصری را با شباهت هایی که به عنوان مناطق همپوشانی نشان داده شده است ، آسان می کند. این باعث می شود تفاوت ها و انحرافات برجسته شود.

با نمودارهای راداری ، شباهت ها با مناطق همپوشان نشان داده می شود ، در حالی که تفاوت ها و انحرافات واقعاً برجسته است.
نمودارهای راداری شباهت هایی را با مناطق همپوشانی نشان می دهد. تفاوتها واقعاً برجسته است.
عکس: اپل

و گزینه های فیلترینگ جدید به کاربران امکان می دهد رکوردهای تکراری و مقادیر منحصر به فرد را در داده های خود بیابند. یا می توانند به راحتی سطرهایی را که مربوط به مقدار خاصی است نشان داده یا پنهان کنند.

پشتیبانی از ویژگی های جدید ترجمه سیستم عامل

Keynote ، Pages and Numbers از ویژگی های جدید ترجمه در iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS Monterey پشتیبانی می کند. کاربران می توانند متن را انتخاب کرده و ترجمه را ببینند ، آن را با صدای بلند بشنوند و بلافاصله متن ترجمه شده را جایگزین انتخاب کنند.

دسترسی

Keynote ، Pages و Numbers به ​​صورت رایگان در هر iPhone ، iPad و Mac جدید گنجانده شده است. به روزرسانی های جدید برای بارگیری در App Store در دسترس هستند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …