MagFlött Magnetic iPad Stand Review: M1 iMac iPad شما را جستجو می کند

اخبار اپل


منبع: Adam Oram / iMore

برای بسیاری از مردم ، پایه iPad یک خرید ضروری است. در حالی که دستگاه ها به صورت متحرک طراحی شده اند و بیشتر اوقات در دست شما هستند ، شرایط و مواردی وجود دارد که در آن از بهترین تجربه میز iPad لذت خواهید برد (مخصوصاً اگر iPad Pro 12.9 اینچی دارید).

من بیشتر اوقات از iPad Pro روی میز کارم معمولاً در صفحه کلید Magic Apple استفاده می کنم. این نه تنها به عنوان پایه کار می کند ، بلکه به این معنی است که من به ورودی صفحه کلید و صفحه ترک دسترسی آسان دارم. با این حساب ، صفحه نمایش آن بسیار کمتر از iMac من است ، به این معنی که وقتی می خواهم از آن استفاده کنم ، از پایین به آن نگاه می کنم.

وقتی پایه آیپد مغناطیسی MagFlött (و کمپین فوق العاده موفق Kickstarter آن) را دیدم ، طراحی بلندتر و همه کاره آن بسیار برایم جالب بود ، بنابراین به CharJenPro ، شرکتی که پشت آن است ، مراجعه کردم. آنها موافقت کردند که یک نسخه اولیه را برای آزمایش قبل از تحویل واقعی اواخر امسال برایم ارسال کنند. در اینجا نحوه معرفی خود را آورده است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

مگفلوت رندر

پایه آیپد مغناطیسی MagFlött

ردیف پایین: MagFlött ظاهر و احساسی درجه یک ارائه می دهد که به راحتی در کنار M1 iMac شما قرار می گیرد. زاویه و جهت بی نهایت سفارشی است ، بنابراین نمای مناسب را دریافت می کنید.

خوب

  • کیفیت کار درجه یک
  • اتصال مغناطیسی قوی
  • جهت ها و زوایای متعدد

بد

  • ارتفاع قابل تنظیم نیست
  • نسبتاً گران است

پایه MagFlött Magnetic برای iPad: قیمت و در دسترس بودن

نقد و بررسی Magflott

منبع: Adam Oram / iMore

CharJenPro از یک کمپین موفقیت آمیز Kickstarter برای MagFlött لذت برد ، با جمع آوری بیش از 182،000 دلار از 1700 حامی و رسیدن به هدف تامین مالی 15،000 دلار در اولین ساعت.

پس از پایان کمپین ، MagFlött برای پیش خرید در Indiegogo در دسترس است ، جایی که می توانید آن را با قیمت 109 دلار به عنوان پیشنهاد اولیه پرنده دریافت کنید. از 25 سپتامبر 2021 به طور مستقیم در وب سایت CharJen Pro در دسترس خواهد بود. انتظار می رود که در دسامبر 2021 تحویل داده شود.

پایه MagFlött Magnetic برای iPad: چی خوبه

نقد و بررسی Magflott

منبع: Adam Oram / iMore

اولین چیزی که بعد از مونتاژ MagFlött به آن توجه کردم وزن آن بود. همه چیز بسیار پایدار به نظر می رسد و وقتی صفحه نمایش 12.9 اینچی آیپد پرو من را لمس کنید ، هیچ فرصتی برای چرخاندن آن وجود ندارد.

iPad شما نیز به لطف آهنرباهای داخلی ، که از آهنرباهای عظیم iPad Pro یا iPad Air 4 ، که لوازم جانبی خود اپل از آنها استفاده می کند ، استفاده می کند ، در پشت صفحه باقی می ماند. من هرگز نگران سقوط آیپد هنگام تنظیم زاویه نبودم ، و حتی آنقدر مطمئن بودم که می توانم آن را بین اتاق هایی که فقط پایه دارند نگه دارم.

از نظر مواد ، با آلومینیوم صیقلی ، شبیه به دستگاه های اپل ، و صفحه پشتی فوق العاده نرم با میکرو فیبر بسیار عالی احساس می شود. پایه های لاستیکی در قسمت زیرین پایه نیز چیزها را ثابت نگه می دارد. ظاهراً از M1 iMac اپل در سنت دیرینه تولیدکنندگان لوازم جانبی برتر که زبان طراحی اپل را محدود می کند ، الهام گرفته است.

نقد و بررسی Magflott

منبع: Adam Oram / iMore

دارای یک پرتو عمودی در پشت ، شبیه iMac اپل است ، که برای مدیریت کابل ها و مرتب نگه داشتن میز کار بسیار مناسب است. MagFlött در واقع دارای یک کابل منحنی USB-C سفارشی برای طراحی حتی تمیزتر است ، اگرچه من به آن مجهز نبودم.

یکی از جنبه های واقعا پاک MagFlött تعداد زاویه های دید است که می تواند به آن دست یابد. این پایه از جهت افقی و عمودی پشتیبانی می کند و می توانید صفحه نمایش را 180 درجه بچرخانید تا بتواند برای بسیاری از محیط ها و موارد مختلف تنظیم شود. هنگامی که زاویه مورد نظر را پیدا کردید ، لولا به اندازه کافی قوی است که می تواند آن را در آنجا نگه دارد.

زاویه دید بی نهایت سفارشی است.

این دستگاه بلندتر از اکثر پایه های iPad در بازار است و برای استفاده در Mac برای Sidecar ، آشپزی در آشپزخانه یا استفاده به عنوان صفحه نمایش آینه HomeKit عالی است.

MagFlött در سه قسمت موجود است و توسط کاربر مونتاژ می شود. این یک فرایند آسان است که فقط به پنج پیچ و آچار نیاز دارد (ارائه شده است). در حالی که این امر ممکن است چند خریدار را دفع کند ، احتمالاً حمل و نقل آپارتمان مقرون به صرفه تر است و به این معنی است که می توانید آن را جدا کرده و هنگام سفر با خود ببرید. پیچ ها به طرز هوشمندانه ای در قسمت زیرین پایه و پشت صفحه پشت پنهان شده اند تا زیبایی زیبایی را حفظ کنند.

پایه MagFlött Magnetic برای iPad: آنچه خوب نیست

نقد و بررسی Magflott

منبع: Adam Oram / iMore

اگرچه MagFlött بلندتر از اکثر پایه های iPad است ، اما هنوز آنقدر بلند نیست که ارگونومیک باشد. اگر از آن به تنهایی با صفحه کلید و موس متصل به iPad خود روی میز استفاده کنید ، همچنان به آن نگاه خواهید کرد ، که برای ایستادن عالی نیست.

بدیهی است ، این امر برای پایین نگه داشتن مرکز ثقل است تا بتوانید بدون فشار آوردن کل صفحه به راحتی صفحه را لمس کنید ، اما ارزش توجه دارد. اگر می خواهید پایه ای داشته باشید که iPad شما را به سطح چشم برساند ، باید راه حل دیگری پیدا کنید.

MagFlött هنوز آنقدر بلند نیست که ارگونومیک باشد.

تنها ناراحتی واقعی دیگر این است که هنوز دو دست طول می کشد تا iPad را از پایه جدا کنید. پایه محکم است ، اما نه آنقدر قوی که بتوانید iPad را با یک دست بردارید. من انتظار دارم این به دلیل قدرت آهنرباهای مورد نیاز برای ثابت نگه داشتن آیپد سنگین شما باشد.

برش دوربین در ماژول بررسی نمونه اولیه من دقیقاً برآمدگی دوربین آیپد پرو نیست ، اما به من گفته شد که برای آخرین اعزام ثابت خواهد شد.

پایه مغناطیسی برای iPad MagFlött: رقابت

دوازده شیوه زندگی دوگانه هاوربار جنوبی

منبع: دوازده جنوبی

MagFlött در واقع با استندهای ارزان و بدون نام iPad که در آمازون و سایر خرده فروشان موجود است رقابت نمی کند. اگر اولویت شخصی گرفتن راه حل مقرون به صرفه است ، احتمالاً در وهله اول به MagFlött نگاه نمی کند.

آیپدهای ممتاز برجسته هستند و بر کیفیت ساخت تمرکز دارند ، مانند Twelve South Compass Pro و پایه رومیزی Satechi. آنها تقریباً نیمی از پیشنهاد CharJenPro را هزینه می کنند ، اگرچه آنها به همان اندازه پیشرفته نیستند و هنوز زاویه دید کمتری دارند.

دوازده جنوبی HoverBar Duo احتمالاً نزدیکترین رقیب MagFlött با انعطاف پذیری از نظر زاویه دید و کیفیت ساخت عالی است. این دستگاه با قیمت 80 دلار به فروش می رسد ، هرچند که طراحی براکت آن کمتر براق است.

پایه MagFlött Magnetic برای iPad: باید بخریش؟

نقد و بررسی Magflott

منبع: Adam Oram / iMore

شما باید این را بخرید اگر …

  • شما یک پایه برتر برای iPad می خواهید
  • شما می خواهید جهت و زاویه صفحه نمایش iPad خود را به راحتی تنظیم کنید
  • شما می خواهید جایگاه بالاتری برای iPad داشته باشید

لازم نیست این را بخرید اگر …

  • شما iPad سازگار ندارید
  • شما راه حل ارزان می خواهید

MagFlött یک راه حل عالی برای iPad است برای کسانی که قد بیشتری برای iPad رومیزی خود می خواهند ، و بدشان نمی آید برای پیشنهاد برتر کمی بیشتر هزینه کنند. این دستگاه به خوبی ساخته شده ، محکم است و در مورد زاویه دید ، سفارشی سازی بی پایان دارد.

4.5
از 5
کسانی که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند یا واقعاً می خواهند یک پایه iPad ارگونومیک داشته باشند ، باید به دنبال مکان دیگری باشند. همچنین اگر iPad شما در لیست دستگاه های پشتیبانی شده نیست ، برای شما مناسب نیست.

مگفلوت رندر

پایه آیپد مغناطیسی MagFlött

ردیف پایین: اگر می خواهید یک پایه برتر با ظاهر و احساس M1 iMac شما مطابقت داشته باشد یا به شما اجازه دهد تا ارگونومیک تر از iPad خود کار کنید ، MagFlött ارزش توجه دارد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …