Mario Party Superstars تغییرات قدیمی را در مورد علاقه جدید ایجاد می کند

اخبار اپل


منبع: نینتندو (تصویر صفحه)

نینتندو به تازگی با چندین نسخه اصلی نینتندو سوییچ قطار نوستالژیک را رانندگی کرده است ، و یکی دیگر در راه سوپر استارهای Mario Party است. وقتی بزرگ شدم ، من عاشق بازی پارتی ماریو با خانواده ام بودم. عنصر خوش شانسی در بازی های رومیزی به برابری اختلاف سنی و مزایای این تجربه کمک کرد ، به طوری که خواهر و برادرهای کوچکتر من به طور کامل در گرد و غبار رها نشدند. همچنین یکی از اولین بازی هایی بود که به یاد دارم انجام دادم. بنابراین وقتی نوبت به بازگرداندن این بازی ها و ارتقاء آنها می شود ، حدس می زنم می توانید بگویید من در کشتی هستم.

این سبک مورد علاقه بازی روی میز تغییراتی را در Mario Party Superstars ایجاد می کند که تماشای آنها نه تنها برای طرفداران بازی های کلاسیک ، بلکه برای بازیکنان مدرن نیز بسیار لذت بخش خواهد بود. به عنوان مثال ، ما شاهد انحرافاتی در بازی های نینتندو 64 خواهیم بود ، اما Superstars همچنین ویژگی های بسیار مورد نیاز مانند بازی های آنلاین و پس انداز را نیز اضافه می کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

همانطور که ماریو پارتی با اجراهای جدید ظاهر شد ، نینتندو سعی کرد با تغییر فرمول ، سری را جذاب نگه دارد ، اما همیشه کار نمی کرد. به عنوان مثال ، وی با ماریو پارتی 9 یک ویژگی را معرفی کرد و آن را در ماریو پارتی 10 نگه داشت ، جایی که همه شخصیت ها به طور جمعی با ماشین حرکت می کنند. این لحظه ای بود که من شخصاً بازی های Mario Party را متوقف کردم ، اما بازگشت Superstars به ​​ساختار کلاسیک بازی ، همراه با لمس های مدرن تر ، هیجان مرا زنده کرد. امیدوارم این نسخه با موفقیت همراه باشد ، بنابراین نینتندو را تشویق می کند تا برای الهام به برخی از بازی های اصلی تر برگردد.

تغییرات خوب ورودی: تابلوهای طراحی مجدد ، بازی آنلاین و غیره

بازیگران خجالتی ماریو پارتی می گوید Switch

منبع: نینتندو (تصویر صفحه)

یکی از نکات برجسته Superstars بازگشت برخی از تخته های کلاسیک است. در مجموع پنج تخته بازی وجود خواهد داشت و همه آنها از بازی های نینتندو 64 می آیند. ویدئوهای روی این تابلوها زیبا به نظر می رسند و من نمی توانم صبر کنم تا ببینم در حین بازی چگونه به نظر می رسند.

یک تابلوی غیر منتظره و هیجان انگیز ، که برای Mario Party Superstars طراحی شده ، تابلوی Horror Land از Mario Party 2 است. این نه تنها راهی عالی برای جذب بازیکنان با تاریخ انتشار هالووین آینده است ، بلکه انتخاب مورد علاقه شخصی من است. این تخته دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که در آن شما در طول روز و در شب روی این تخته بازی می کنید و این تخته بسته به زمان روز دارای جلوه های متفاوتی است. برخی خوب و برخی دیگر بد هستند ، و یک عنصر اضافی از شانس را به بازی می افزایند. عناصر شب و روز مطمئناً صفحه طراحی مجدد را به زیبایی زیبایی تبدیل می کند.

این ایده که ما هنوز هم می توانیم دور هم جمع شویم و با این دوست قدیمی خانواده بازی کنیم ، حتی اگر کیلومترها با هم فاصله داشته باشیم ، به لطف بازی آنلاین هیجان انگیز است.

وقتی صحبت از مینی بازی ها می شود ، Shy Guy می گوید – مورد علاقه شخصی من – یکی از دو مینی بازی است که توسط صفحه نینتندو در Mario Party Superstar به همراه Mushroom Mix Up تأیید شده است. Shy Guy Says یک بازی کوچک است که در آن بازیکنان باید به سرعت دستورات Shy Guy را دنبال کنند. این کار را خیلی آهسته یا اصلاً یا با رنگ اشتباه انجام دهید و از بازی خارج شوید. با پیشرفت بازی ، انتظارات سریعتر و سریعتر ایجاد می شود. چیزی در مورد سرعت و توجه لازم باعث خنده زیادی می شود و یک بازی شگفت آور سرگرم کننده را ایجاد می کند.

وقتی بزرگتر شدیم و خانه را ترک کردیم ، من و خانواده ام نقل مکان کردیم و دورتر زندگی کردیم. این ایده که ما هنوز هم می توانیم دور هم جمع شویم و با این حیوان خانگی قدیمی بازی کنیم ، حتی اگر کیلومترها با هم فاصله داشته باشیم ، به لطف بازی آنلاین ، که برای اولین بار در فرانچایز Mario Party با اولین بازی این سری معرفی شد ، هیجان انگیز است. سوئیچ ، مهمانی سوپر ماریو. علاوه بر قابلیت بازی از یک سیستم یا محلی ، بازیکنانی که دارای عضویت در Nintendo Switch Online هستند می توانند هر یک از حالت ها را به صورت آنلاین با سایر بازیکنان بازی کنند.

گاهی اوقات شما نمی خواهید تمام مدت زمان لازم را برای انجام یک بازی تخته ای متعهد کنید ، مخصوصاً اگر در مناطق زمانی مختلف بازی می کنید ، اما ممکن است بخواهید خود را در برخی بازی های کوچک غوطه ور کنید. در حال حاضر بازیکنان قادر خواهند بود به جای یک بازی کامل ، چند مینی بازی سریع بسازند!

من به وضوح روزهایی را به یاد می آورم که نینتندو 64 روشن و در حال اجرا بود تا جای خود را در پارتی ماریو از دست ندهیم. ما فقط باید امیدوار باشیم که اجازه می دهیم اجازه دهیم کار کند یا پنهان کنیم که هنوز روشن است. در حالی که من از روزهای پنهان کردن N64 خود از مادرم فاصله دارم ، بسیار خوشحالم که برای اولین بار می توانم یک بازی را ذخیره کنم ، سیستمم را خاموش کنم و بعداً بازگردم ، حتی اگر با اینترنت بازی کنم دوستان.

Mario Party Superstars Birdo Switch

منبع: نینتندو (تصویر صفحه)

در حال حاضر هیچ چیزی برای نشان دادن شخصیت های جدید برای پیوستن به لیست حزب ماریو وجود ندارد ، اما همه افراد مشهور در حال حاضر هستند. شخصیت های بازی که از مهمانی اصلی ماریو باز می گردند عبارتند از: ماریو ، هلو ، خر کنگ ، یوشی ، واریو و لوئیجی. در همین حال ، Waluigi ، Birdo ، Daisy و Rosalina برای اولین بار روی برخی از این تابلوها خواهند بود.

شخصاً بین شخصیت های مورد علاقه ام ، مانند دینو ، بردو و یوشی ، رفت و برگشت می کنم. Birdo یکی از آخرین شخصیت هایی است که به بازیگران Mario Party اضافه شده است ، بنابراین من علاقه مند هستم ببینم آیا با اضافه شدن شخصیت های جدید در بازی تغییری در گفتگو ایجاد می شود یا خیر. به علاوه ، آنها برچسب های زیبا و جدیدی روی تخته دارند ، زیرا می توانید هیجان زده شوید تا بازیکنان دیگر را مسخره کرده یا تشویق کنید.

با خیال راحت مهمانی کنید

انتشار سوپر استارهای Mario Party ادامه فاصله از ماشین واقعی را نشان می دهد ، که بر هیجان من از Mario Party غلبه کرد و آن را دوباره زنده کرد. به جای اینکه تحت تأثیر همه بازیکنان دیگر قرار بگیرید ، این بازگشت به بازی رومیزی کلاسیک است که در این سری دوست دارم. هر بازیکن دوباره تجربیات خود را دارد که در قرعه کشی کمی شانس به همراه دارد.

به اشتراک گذاشتن مورد علاقه قدیمی با گیمرهای جدید و پیوستن مجدد با یک خانواده دور در یک بازی که قبلاً عالی بود ، دلیل کافی برای شمارش روزها است زیرا به تاریخ انتشار بازی Mario Party Superstars در 29 اکتبر 2021 نزدیک می شویم. اگر هنوز عضویت Nintendo Switch Online ندارید تا بتوانید این بازی آنلاین را انجام دهید و از انجام این بازی های قبلی لذت ببرید ، توصیه می کنم آن را به صورت رایگان دریافت کنید ، زیرا مزایای فوق العاده ای از بهترین بازی های NES و SNES به طور مستقیم در Switch شما ارائه می شود.

جشن ادامه دارد!

ماریو سوپرستارهای مهمانی یوشی ستاره می شوند

فوق ستاره های مهمانی ماریو

جمع آوری ستاره با بهترین

ماریو و دوستانش در اولین بازی های رومیزی بازسازی شده بازگشتند! شانس خود را روی تخته آزمایش کنید و در مینی بازی ها زنده بمانید تا بیشترین ستاره را جمع آوری کرده و برنده بازی باشید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …