Metroid Dread داستان 35 ساله قوس را پایان می دهد. به همین دلیل می تواند حق رای دادن را ذخیره کند.

اخبار اپل


منبع: نینتندو

نینتندو یک لیست فوق العاده از شخصیت های اصلی دارد – که بهترین آن را لیست نفوذی Smash Ultimate به اثبات رسانده است – اما در اصل چندین حق امتیاز معروف خود مانند بچه گربه ها در جعبه را کنار گذاشته است. F-Zero از سال 2004 مفقود شده است. ما احتمالاً هرگز پورت 3 را نخواهیم دید ، چه برسد به یک جدید بازی زمین با نس و شرکت. استار فاکس قبل از ناپدید شدن برای یک دهه به Rare و Namco رانده شد. حتی ساموس آران افسانه ای از Metroid در تلاش برای یافتن کار است.

مانند بسیاری از گیمرهای هم نسل من ، معرفی من با ساموس سه گانه GameCube 3D Prime بود. من توجه چندانی به بازی های قدیمی این سری نداشتم و صادقانه بگویم ، تیم نینجا 2.5D Metroid: سایر خانم ها آنقدر مرا تکان دادند که از امتحان هر یک از بازی های دو بعدی من را خراب کردند. تا زمانی که صعودهای شتابزده Super Metroid را در Games Done Quick دیدم ، تصمیم گرفتم در بازی های Metroid یک شیرجه یکپارچهسازی کنم و دوباره عاشق شدم.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اکنون ما بالاخره یک رکورد جدید با Metroid Dread ، که توسط نینتندو و Mercury Steam ، استودیوی مستقل اسپانیایی که Metroid: Samus Returns را در سال 2017 تولید کرده است ، تهیه کردیم ، دریافت کردیم. آخرین بازی زمان بندی شده در سری Metroid ، Dread به طور مستقیم پیرنگ داستان کم ارزش را دنبال می کند GBA گوهر Metroid Fusion ، که جدیدترین بازی Metroid بود ، به طور کامل توسط استودیوی برتر نینتندو توسعه یافت. و اگرچه ممکن است شما مخالف باشید ، اما من معتقدم Dread برای فرنچایز مهمتر از آن است که تا کنون به تأخیر افتاده است Metroid Prime 4.

چرا؟ با ادامه بازی های Metroid در آینده ، Samus باید راه اندازی مجدد شود. مانند لحظه ای در هر بازی که او زره و توانایی های خود را برای بازیابی مجدد از دست می دهد ، شکارچی جایزه باید گذشته حق رای دادن را رد کرده و به عنوان چیزی جدید بازیابی شود.

ترس از بیش از یکسان

بهترین بازی های آنلاین Nintendo Switch Super Metroid

منبع: iMore

در میان بهترین بازی های Metroid ، شما یک مدل بسیار پایدار را مشاهده خواهید کرد. پس از سکوت در رادیو ، فدراسیون کهکشانی ساموس را برای تحقیق در مورد یک سیاره یا ایستگاه فضایی اسرارآمیز استخدام می کند. در بدو ورود ، یک دشمن خطرناک او را به شدت مجروح می کند و باعث می شود زره و سلاح هایش شکسته شود. وقتی ساموس ابزارهای جدیدی را از فناوری Chozo یا GF جمع آوری می کند ، متوجه می شود که این دزدان دریایی فضایی (به رهبری ریدلی) مترویدها را شبیه سازی می کنند تا کهکشان را تصاحب کنند! از نو!

بنابراین او تهاجم متروید را از بین می برد (برای همیشه این بار ، ما قول می دهیم!) ، رئیس نهایی را شکست می دهد ، به سختی از انفجار جلوگیری می کند و به دلایلی زره ​​خود را بر می دارد.

من قبلاً شنیدم که خوانندگان اشاره می کنند که این معادل دوره نینتندو است. بازی های جدید بر مکانیک های جدید گیم پلی و تجسم های به روز تمرکز می کنند ، نه بر روی داستان های بازسازی شده. و این فرمول کار می کند! با این حال ، من می گویم که برای فرنچایزهای ساده تر مانند ماریو و کربی ، که هر دو رکورد تقریباً خالی هستند ، بهتر کار می کند. و با دنیای زلدا متناسب است ، که بر اساس ایده تولد دوباره و سرنوشت است.

Metroid Scary Samus

منبع: نینتندو (تصویر صفحه)

ساموس مستحق بهتر از مجموعه ای پر از Metronid های کلون شده ، دو Ripleys کلون شده جداگانه ، تعدادی از Samus doppelganger و بسیاری از تکرارهای دیگر داستان است. او یک شکارچی جایزه در یک کهکشان پر از بیوتروریست های خطرناک ، تمدن های گمشده مرموز و یک دولت کهکشانی است که وسواس زیادی برای به دست آوردن موجودات خطرناکی مانند Wayland-Yutani in Aliens دارد. اما از آنجا که نام جعبه “Metroid” به جای “Samus” است ، توسعه دهندگان به تماس ها و محافظت از دشمنان مشابه پایبند هستند.

کمی منو یاد Halo میندازه بازی ها دارای تاریخچه ای غنی هستند که می توانند در هر جهت بچرخند ، اما به دلیل نام حق رای دادن ، هر بازی وجود دارد بازگشت یک یا دو سلاح فوق العاده نابود کننده کهکشان. (من تعجب می کنم که تعداد Halo Infinites چقدر خواهد بود.)

تمام این داستان دقیقاً به همین دلیل است که من از Metroid Dread بسیار هیجان زده هستم. به نظر می رسد این تمرکز یک دهه ای بر روی Metroids رو به پایان است و امیدواریم درهای جدیدی را باز کنیم.

آخرین سواری

برای ورود به Metroid Dread ، ابتدا باید در مورد Metroid Fusion صحبت کنیم که به طور متعارف از بیت های طرح در Super Metroid (و سایر خانمها) به دست می آید. البته ، او دارای برخی از محافظتی است که در بالا مورد انتقاد قرار دادم. اما تمرکز او بر X Parasite ، یک ارگانیسم مرگبار و جهش یافته که قبلاً در خارج از Metroids منقرض شده بود ، باعث شده است که بازی از وضعیت موجود بسیار مورد نیاز باشد. او همچنین به شدت توسط داستانها هدایت می شود و زمان زیادی را به افکار و احساسات ساموس اختصاص می دهد. و رئیس SA-X یک دشمن مرگبار و بی رحم به همراه Nemesis در رزیدنت اویل است.

ترس به طور مستقیم از Fusion در زمان بندی می آید و این نمی تواند مطلوب تر باشد. در این بازی شما به سیاره ZDR می روید و با دشمنان جدید مختلفی روبرو می شوید ، از جمله روبات های EDDI غیرقابل توقف. در آنجا با “حقایق مخفی” در مورد چوزو ، تمدن نابود شده بیگانه که ساموس را پرورش داد و مترویدها را ایجاد کرد ، آشنا خواهید شد. رابطه ساموس با آنها هرگز به طور کامل توضیح داده نشده است ، اما بر اساس تریلر اخیر ، بازی دارای یک شخصیت “مرموز” از Chozo است که ممکن است دشمن شما باشد یا نباشد.

در ویدئوی توسعه Metroid Dread در بالا ، بنیانگذار سریال Yoshio Sakamoto برخی اطلاعات اساسی جذاب در مورد تاریخچه آن می دهد. برای اولین بار در سال 2006 ، Dread با محدودیت های فناوری بازی در آن زمان روبرو شد و دو بار لغو شد. نینتندو سوییچ از قدرت پردازشی کافی برای استخراج مکانیک های جدید و دشمنان مورد نظر تیم برخوردار است.

چیزی که بیش از همه برای من جالب بود این جمله مرموز او بود که داستان Metroid با Dread به پایان می رسید:

این مجموعه ارتباط عجیبی بین این Metroids و قهرمان Samus توصیف می کند ، اما این بازی پایان این رنگین کمان تاریخ را رقم می زند. ما امیدواریم که طرفداران سریال هنگام انجام بازی تعجب کنند که “علامت پایان رنگین کمان” به چه معناست؟ “

دانستن این نکته که Dread سرانجام به این چند دهه تاریخ پایان می دهد ، چیز رضایت بخشی دارد. هر بار که Metroids را در بازی های قبلی “ضرب و شتم” می کنید ، در عمق خود می دانید که آنها مرده نخواهند ماند و اقدامات شما فقط موقتاً آرامش را به ارمغان می آورد. این بار ، شاید به لطف افشاگری های چوزو ، شما واقعاً تهدید را پایان داده و اجازه دهید ساموس به سراغ چیز جدیدی برود.

در Metroid Dread ، به نظر می رسد که مترویدها و دزدان دریایی فضایی دیده نمی شوند. و این چیز خوبی است.

آیا این امکان وجود دارد که بازی های آینده Metroid Metroids در خود نداشته باشند یا حتی آنها را چیز دیگری بنامند؟ ما می دانیم که Metroid Prime 4 به احتمال زیاد پیش از Metroid II در تقویم رسمی خواهد بود ، مشابه نسخه های قبلی خود از Prime. سایر بازیهای آینده نیز ممکن است به عنوان روایت گذشته ساخته شوند. شاید بعدی ساموس آیا بازی او را در جستجوی جایزه جدید می بیند و با چالش های جدیدی روبرو می شود؟ این ممکن است ضربه ای باشد که فرنچایز به آن نیاز دارد.

برای چیز جدیدی آماده شده است

مبدل وحشتناک Metroid

منبع: نینتندو

Metroid Dread در پس زمینه رنسانس بازیهای باورنکردنی مترو مانند Ori و Will of Whips و The Hollow Knight وارد می شود. من بسیار کنجکاو هستم که ببینم بازی OG که به آنها الهام بخشیده چگونه می تواند برای مقایسه باشد.

گیم پلی پیمایش جانبی آن ممکن است برای برخی از گیمرها کمی یکپارچهسازی با سیستمعامل به نظر برسد. این باریک تر از جهان های وسیع و قابل اسکن سری Prime است. با توجه به اینکه آخرین بازی منتشر شده در 3DS ، می توانید فرض کنید که این بیشتر یک بازی “قابل حمل” است تا یک ضبط واقعی “کنسول”. با این حال ، من گمان می کنم که Dread عمق پنهان زیادی خواهد داشت ، با محیط هایی که شما دوباره با توانایی های جدید آنها را کاوش می کنید تا رتبه 100 را بدست آورید. و به نظر می رسد که نبرد مبتنی بر مخالف به طور رضایت بخشی چالش برانگیز است.

نمی دانم آیا طرفداران دیگر Metroid با من موافق هستند که زمان تغییر داستان رسیده است یا فرمول فعلی به خوبی کار می کند. همچنین نمی دانم که آیا شمعی برای بهترین بازی های نینتندو سوییچ نگه می دارد یا خیر. تنها چیزی که می دانم این است که این فرصتی است که من به نینتندو نشان می دهم ، سلام ، شاید شما باید بازی های Metroid بیشتری را روی کنسول های خود اجرا کنید ، ای خدایان! بنابراین من آن را می پذیرم.

پایان یک دوران

Metroid Dread Box Art

ترس از متروید

منتشر شده در 8 اکتبر

Metroid Dread قوس فعلی تاریخ بازی را “پایان” می دهد. ساموس آران که به تازگی رویدادهای Metroid Fusion را به پایان رسانده است ، به سیاره ZDR می رود تا “اشکال بد حیات بیگانه و تهدیدهای مکانیکی سرد کننده” را شکست دهد.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …