Microsoft Teams از Apple CarPlay پشتیبانی می کند


Microsoft Teams در این ماه از Apple CarPlay پشتیبانی می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا در حین حرکت به تماس ها با استفاده از Siri ملحق شوند.

از لبه:

مایکروسافت همچنین Microsoft Teams را در این ماه به Apple CarPlay معرفی می کند ، بنابراین می توانید هنگام رانندگی با تیم ها چت کنید. شما می توانید با استفاده از Siri به مکالمات بدون دست بپیوندید ، اما به نظر می رسد فقط برای جلوگیری از حواس پرتی ویدئو در حالت صوتی شرکت می کنید.

این اخبار به عنوان بخشی از مجموعه ای از تغییرات تیمی برای کمک به حفظ مدل کاری ترکیبی در حالی که افراد بین خانه و خانه به دفتر تعادل ایجاد می کنند ، ارائه می شود.

مایکروسافت امروز دسته ای از دوربین های هوشمند جدید را برای اتاق های تیم اعلام کرد که با ردیابی بلندگوهای دارای هوش مصنوعی و همچنین چندین جریان ویدئویی برای شرکت کنندگان در یک اتاق ، همه افراد در یک اتاق را می توان شنید و دید. همچنین به روزرسانی حالت همراه در دستگاه های تلفن همراه وجود دارد:

برای کمک به افراد در فضاهای ملاقات مشترک حضور خود را در شرکت در جلسات ، ویژگی های حالت همراه همراه را در یک تجربه کاربری بصری ترکیب می کنیم. حالت همراه به شرکت کنندگان در اتاق اجازه می دهد تا در جلسات شرکت کنند و تجهیزات اتاق جلسات را مستقیماً از دستگاه شخصی خود کنترل کنند. از طریق این تجربه ، افراد می توانند از دستگاه شخصی خود برای چت ، به اشتراک گذاشتن واکنش های مستقیم ، پخش محتوا در یک جلسه و همکاری با تخته سفید مایکروسافت استفاده کنند. آنها همچنین به کنترل های دستگاه های اتاق مانند پیوستن به جلسه ، میزان صدای بلندگو ، خاموش یا خاموش کردن میکروفون ها ، روشن یا خاموش کردن دوربین ها و موارد دیگر دسترسی دارند. رژیم همراه به روز شده در چند ماه آینده در دسترس خواهد بود.

همانطور که اشاره شد ، خوشبختانه پشتیبانی CarPlay تنها یک گزینه صوتی برای تلاش برای به حداقل رساندن حواس پرتی خواهد بود و این ویژگی اواخر این ماه ظاهر می شود.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …