Pokémon Go: Mega Houndoom Mega Raid Guid

Pokemon 229 Houndoom Mega
اخبار اپل


Mega Evolution سرانجام وارد Pokemon Go شد و همراه آن ، Mega Raids! Mega Raids که یک کلاس کاملا جدید از حملات است ، به شما و دوستان شما اجازه می دهد تا Mega Evolution Pokémon را به چالش بکشید. Mega Houndoom در 14 سپتامبر 2021 به Mega Raids باز می گردد و ما در iMore همه چیز را که برای پیروزی در این ناحیه باید بدانید در اختیار داریم! همچنین ، فراموش نکنید که بهترین لوازم جانبی Pokemon Go ما را بررسی کنید تا بتوانید در Pokémon Journey خود کاملاً مجهز شوید!

مگا هاندوم در پوکمون گو کیست؟

منبع: شرکت پوکمون

یک نوع تاریک و آتشین ، که در اصل توسط ژنرال دوم در منطقه Johto کشف شد ، یک سگ شیطانی است که می تواند با نفس سمی و آتشین خود باعث سوختگی شدید شود. هنگامی که مگا تکامل یافت ، بدن مگا هاندوم آنقدر گرما تولید می کند که پنجه های آن و نوک دمش به معنای واقعی کلمه ذوب می شوند و باعث درد مداوم مگا هاندوم می شود. هنگامی که Mega Evolution تکامل می یابد ، یک نوع Dark and Fire باقی می ماند ، اما در آمار نیز پیشرفت زیادی می کند. اگرچه نیش این سگ شیطان به مراتب بدتر از پوست آن است ، اما Mega Evolution و Shadow Pokémon راهی آسان برای پیروزی ارائه می دهند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

در مورد عملکرد او در Pokémon Go ، Mega Houndoom یکی از قوی ترین انواع تاریک بازی است. در نهایت ، Mega Tyranitar و Mega Absol می توانند مفیدتر باشند ، اما در حال حاضر این کلید استراتژی های تاریکی است که مگا Gyarados در اکثر شرایط اجرا می کند. این به اندازه یک مهاجم آتشین قوی نیست ، اما اگر مگا Charizard Energy را از دست بدهید ، جایگزین خوبی است.

بهترین پیشخوان برای Mega Houndoom در Pokémon Go چیست؟

Mega Houndoom قادر به ایجاد آسیب Fire and Dark است و دارای چهار نقطه ضعف است: Fighting ، Ground ، Rock و مهمتر از همه – Water. از آنجا که Mega Evolved Pokemon آسیب های ناشی از حملات از این دست را افزایش می دهد ، بازیکنانی که می خواهند Mega Houndoom را سریع بارگیری کنند باید شمارنده آب و Mega Blastoise را برای این Mega Raid هماهنگ کنند.

مگا بلاستوز

Pokemon 009 Blastoise Mega

منبع: شرکت پوکمون

Mega Blastoise بزرگترین شمارنده تا کنون کلید بیرون آوردن Mega Houndoom با تعداد کمی بازیکن است. به عنوان یک نوع آب ، Mega Blastoise نیمی از آسیب های حملات Mega Houndoom’s Fire را می گیرد و هیچ نقطه ضعفی ندارد. اگر هماهنگی با Raiders دیگر شما ایمن باشد ، Mega Blastoise انواع دیگر آب را در مزرعه تحریک می کند. تفنگ آبی و تفنگ هیدرولیک مجموعه ای کامل از حرکات برای Mega Blastoise شما هستند.

مگا جارادوس

Pokemon 130 Gyarados Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه Mega Blastoise مگا ترجیحی برای این Raid است ، Mega Gyarados در رتبه دوم قرار می گیرد ، بنابراین اگر مگا انرژی بیشتری برای Gyarados دارید یا قبلاً Mega Evolution دارید ، حتما آن را برای مبارزه با Mega Houndoom بیاورید. Mega Gyarados به عنوان یک نوع آبکی و تیره ، نیمی از آسیب های احتمالی Mega Houndoom را می گیرد. شما این Mega Raid را می خواهید آبشار و پمپ آببه

کنکلدور

Pokemon 534 Conkeldurr

منبع: شرکت پوکمون

Conkeldurr ، یک نوع رزمی که در منطقه Generation V Unova معرفی شد ، یک مقابله عالی با Mega Houndoom است. اولین مرحله او ، Timburr ، در Raids and Events به نمایش درآمد و از Trade Evolution استفاده کرد و شیرینی بیشتری برای تغذیه گذاشت. او در برابر حملات نوع تاریک مگا هاندوم مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که بتوان از آن در این نبرد استفاده کرد. پیشخوان و سکته مغزی پویا حرکت ایده آل برای Conkeldurr است.

ریپریور

Pokemon 464 Rhyperior

منبع: شرکت پوکمون

اگر نمی توانید یک حمله آب شفاف را هماهنگ کنید ، Rhyperior در این Mega Raid عملکرد بسیار خوبی دارد. Rhyperior جدیدترین تکامل Rhyhorn از Gen I است که در Events و Community Day نشان داده شد ، بنابراین اکثر بازیکنان چند مورد را قبلاً شامل شده اند. Rhyperior به عنوان نوع Ground و Rock ، نیمی از آسیب های حملات Mega Houndoom’s Fire را متحمل می شود. اگر در این نبرد وارد Rhyperior شوید ، می خواهید بدانید سیلی سیلی و خرابکار راک؛ با این حال ، اگر یک حرکت انحصاری برای روز جامعه یا EliteTM ندارید ، لبه سنگی آثار.

رامپاردوس

گوگل 409 رامپاردوس

منبع: شرکت پوکمون

رمپاردوس که برای اولین بار در منطقه Sinno کشف شد ، Pokemon از نوع فسیلی است ، یک گوگل نسبتاً آسان برای توسعه و تغذیه از رویدادها و تخم مرغ ها در اولین مرحله خود ، Cranidos است. به عنوان یک نوع سنگ ، Rampardos نیمی از آسیب های حملات Meg Houndum را با آتش و شکستن و سرازیری صخره ای، می تواند آسیب فوق العاده مثر ایجاد کند.

کوگر

Pokemon 382 Kyogre

منبع: شرکت پوکمون

طلسم نوع آب از یاقوت کبود پوکمون، Kyogre یک شمارنده عالی برای Mega Houndoom است. اگرچه Kyogre یک بازی گوگل افسانه ای است ، اما بارها در دسترس بوده است و بسیاری از بازیکنان قبلاً یک یا دو نفر را شامل می شوند. Kyogre نیمی از آسیب مگا هاندوم و آتش را می گیرد آبشار و موج سواری یک کار سریع از گله جهنمی انجام خواهد داد.

تراس

Pokemon 639 Terakion

منبع: شرکت پوکمون

Terrakion یکی از شمشیرهای افسانه ای عدالت ، Terrakion نوعی Rock and Fighting است که نیمی از آسیب های همه حملات Mega Houndoom را می گیرد. این برنامه چندین بار از جهات مختلف در دسترس است ، بنابراین بسیاری از بازیکنان یک یا دو مورد را قبلاً در اختیار دارند. اگر Terrakion را در این Mega Raid اجرا می کنید ، می خواهید شکستن برای حرکت سریع آن و سرازیری صخره ای برای حرکت شارژ شده آن

سوآمپرت

Pokemon 260 Swampert

منبع: شرکت پوکمون

تکامل نهایی استارت آب Gen III ، Swampert نوعی آب و زمین است که در این Mega Raid بسیار خوب عمل می کند. پس از معرفی در روز جامعه و به عنوان Shadow Pokémon ، اکثر بازیکنان حداقل یک یا دو نفر را قبلاً در اختیار دارند. نیمی از آسیب ناشی از حملات Fire و آسیب های معمولی Dark را می گیرد. تفنگ آبی و تفنگ هیدرولیک حرکت کاملی برای این نبرد هستند.

مشامپ

Pokemon 068 Machamp

منبع: شرکت پوکمون

Machamp از نوع نبرد از منطقه Generation I Kanto ، از روز اول در Pokémon Go بوده است ، در تعدادی از رویدادها و حتی در Raids حضور داشته است. اگرچه انواع قوی تری از مبارزه وجود دارد ، اما هیچکس به اندازه مکامپ در دسترس نیست. به نظر می رسد که دیگر جذب و توسعه آن چندان آسان نبوده است ، افزودن Trade Evolution باعث می شود که شیرینی بیشتری برای تقویت Machamp شما ایجاد شود. او نیمی از آسیب های حملات Dark Mega Houndoom را می گیرد و هیچ ضعفی در رابطه با این Mega Raid ندارد. پیشخوان و سکته مغزی پویا مجموعه کاملی از حرکتها برای Machamp شما هستند.

گارچامپ

Pokemon 445 Garchomp

منبع: شرکت پوکمون

Garchomp به لطف حرکت انحصاری جدید خود ، Community Day ، اکنون در صدر مطبوعات این Mega Raid قرار دارد. مانند Ground و Dragon ، Garchomp در برابر حملات Fire مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که Mega Houndoom بتواند از آن استفاده کند. همچنین در روز Community اخیر رونمایی شد ، بنابراین اکثر بازیکنان فعال باید تعداد کمی داشته باشند. شلی گل آلود و قدرت زمین حرکت های ایده آل برای این حمله هستند. زمین لرزه اگر یک حرکت اختصاصی Community Day یا EliteTM نداشته باشید ، ممکن است کار کند ، اما این باعث می شود آسیب های آن پشت برخی از نسخه های پشتیبان باشد.

لوکاریو

Pokemon 448 Lucario

منبع: شرکت پوکمون

لوکاریو که در اصل توسط Gen IV در منطقه Sinnoh یافت شد ، جدیدترین پیشخوان ما برای Mega Houndoom است. این نوع نبرد و فولاد در برابر حرکات نوع تاریک مقاومت می کند ، اما افزایش آسیب های ناشی از آتش را جذب می کند ، بنابراین حرکت در اینجا مهم است. متأسفانه ، لوکاریو نیز دسترسی بسیار محدودی دارد. فقط از طریق Evolution به دست می آید و اولین مرحله آن فقط در تخم های 10 کیلومتری تخم گذاری می شود ، بنابراین بسیاری از بازیکنان حتی یک عدد آب شیرینی برای تغذیه آن ندارند. با این وجود ، اگر یوپو لوکاریو دارید و با حرکات تاریک با مگا هاندوم روبرو هستید ، می خواهید پیشخوان و کره هاله برای مجموعه حرکات شما

پشتیبان گیری؟

اگر در صورت مشاهده شکاف در تیم خود ، اکثر بازیکنان قادر خواهند بود از بهترین ضدحملات تیم بسازند ، اما پشتیبان های زیادی وجود دارد که در گروه های بزرگتر به خوبی کار می کند. فقط مطمئن شوید که اجتناب می کنید و هر یک از موارد زیر می تواند پشتیبان مناسبی باشد:

 • Feraligatr با تپانچه آبی و توپ آبی
 • ساموروت با آبشار و توپ آبی
 • مگا لوپونی با ضربات کم و فوکوس بلاست
 • کینگلر با حباب و کرابامر
 • هاریاما با ضربات متقابل و پویا
 • ستمگر با Smack Down و Stone Edge
 • امپلئون با آبشار و توپ آبی
 • لاندوروس (شکل تجسم یافته) با گل و گل زمین و قدرت زمین
 • Blaziken با Counter و Focus Blast
 • Haxorus با شمارنده و گشت و گذار
 • کلاویزر با تپانچه آبی و کرابامر
 • Landorus (شکل Terian) با گلوله های گل آلود و زلزله
 • Crawdaunt with Waterfall و Crabhammer
 • Groudon with Mud Shot و Earthquake
 • گیارادوس با آبشار و پمپ آب
 • پالکیا با Dragon Tail و پمپ هیدرولیک
 • Aerodactyl با Rock Throw و Rock Slide
 • Breloom با Counter و Dynamic Punch
 • اسکادران با Mud-Slap و Drill Run
 • گیگالیت با Smack Down و Rock Slide
 • کروکودیل با گل و زلزله
 • گرنینجا با بالون و موج سواری

پوکمون سایه؟

تعادل مجدد Shadow Pokémon ، ذخیره شده توسط Team GO Rocket ، آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. آمار آنها نه تنها افزایش می یابد ، بلکه در حین رویدادهای خاص یا با Elite TM می توان حرکت آنها را تغییر داد. اگر اتفاقاً یکی از Pokemon های زیر را با حرکت مناسب داشته باشید ، آنها در این حمله بسیار خوب عمل خواهند کرد:

 • Shadow Swampert با تپانچه آبی و توپ آبی
 • Shadow Tyranitar با Smack Down و Stone Edge
 • Shadow Machamp با Counter و Dynamic Punch
 • سایه گیارادوس با آبشار و پمپ آب
 • Shadow Hariyama with Counter و Dynamic Punch
 • Shadow Blastoise با تپانچه آبی و توپ آبی
 • Shadow Aerodactyl با Rock Throw و Rock Slide
 • Shadow Blastoise با تپانچه آبی و توپ آبی
 • Poliwrath سایه با بادکنک و ضربه پویا
 • Shadow Omastar with Rock Throw و Hydro Pump
 • Shadow Salamence با Dragon Tail و پمپ هیدرولیک
 • Shadow Politoed با بادکنک و توپ آب و هوا

توجه: Shadow Swampert ، Shadow Tyranitar و Shadow Machamp از همه بهترین شمارنده های nemega بهتر عمل می کنند. اگر بتوانید استفاده از Mega Blastoise یا Mega Gyarados را هماهنگ کنید ، حملات نوع آب به انواع دیگر آبهای مزرعه را تشدید می کنند ، که همه آنها حتی بهتر عمل می کنند.

چند بازیکن برای غلبه بر مگا هاندوم در پوکمون گو لازم است؟

اگرچه از نظر فنی این امکان وجود دارد که دو مربی با کانترهای برتر مگا هاندوم را تصاحب کنند ، اما اگر در سطح پایین تری هستید ، تعداد دفاتر برتر را از دست داده اید یا وقت دارید که علیه شما کار کنید ، ممکن است به چهار یا پنج نفر نیاز داشته باشید. اگر می توانید با خیال راحت با سایر Raiders هماهنگ کنید ، می خواهید تا حد ممکن برای به حداکثر رساندن مگا انرژی به دست آمده تلاش کنید.

شرایط آب و هوایی که می تواند در این نبرد بازی کند عبارتند از:

 • آفتابی / هوای روشن حملات آتش سوزی Mega Houndoom و شمارنده های زمینی را تشدید می کند.
 • مه ، حملات تاریک مگا هاندوم را تشدید کرد.
 • باران شمارنده های نوع آب شما را افزایش می دهد.
 • هوای نیمه ابری شمارنده های نوع سنگ شما را افزایش می دهد.
 • هوای ابری شمارنده های نوع رزمی شما را تقویت می کند.

در مورد Mega Houndoom در Pokémon Go سionsال دارید؟

آیا در مورد ساخت Mega Houndoom س questionsالی دارید؟ آیا نکاتی برای مربیان دیگر دارید؟ در نظرات زیر به ما بگویید و فراموش نکنید که Pokédex کامل ما و همچنین بسیاری از راهنماهای دیگر Pokémon Go ما را بررسی کنید ، بنابراین شما نیز می توانید یک استاد Pokémon شوید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …