Prosser: عرضه اپل واچ سری 7 از اواسط اکتبر آغاز می شود


هنگامی که اپل آیفون 13 ، اپل واچ سری 7 ، آیپد مینی نسل ششم و آیپد نسل نهم را در رویداد California Streaming خود معرفی کرد ، اپل واچ تنها محصولی بود که تاریخ عرضه ای دریافت نکرد.

به جای اعلام پیش سفارشات و تاریخ انتشار ، اپل گفت جدیدترین نسل ساعت هوشمند خود “اواخر پاییز امسال” عرضه می شود. به گفته جان پروسر ، رهبر اپل ، “اواخر پاییز امسال” می تواند به معنای ماه آینده باشد.

به گزارش Front Page Tech ، پروسر ادعا می کند که اپل واچ سری 7 ممکن است حمل و نقل خود را از اواسط اکتبر آغاز کند. این نشت همچنین می گوید پیش سفارش ساعت جدید می تواند از هفته آینده آغاز شود.

به گفته بسیاری از منابع آشنا با نشریه ، ما می شنویم که پیش سفارش ها ممکن است از هفته آینده انجام شود و تحویل در اواسط اکتبر انجام می شود.

اپل اطلاع رسانی به مطبوعات را آغاز کرده است تا انتظار داشته باشند “اطلاعات بیشتری در هفته های آینده” در مورد واحدهای بازبینی داشته باشند ، اما از آنچه من فهمیدم ، آنها هنوز تاریخ دقیقی برای پیش سفارش یا راه اندازی دریافت نکرده اند.

اپل واچ سری 7 دارای 20٪ صفحه نمایش بزرگتر ، دو صفحه جدید ، شارژ سریعتر ، مقاومت در برابر گرد و غبار و کریستال جلو مقاوم در برابر ترک است.

حاشیه های باریک تر به صفحه نمایش اجازه می دهد حداکثر صفحه نمایش را به حداکثر برساند در حالی که اندازه ساعت را به حداقل می رساند. طراحی اپل واچ سری 7 با گوشه های نرم تر و گردتر افزایش یافته است و صفحه نمایش دارای یک لبه شکست منحصر به فرد است که باعث می شود صفحه ها و برنامه های تمام صفحه به طور یکپارچه به انحنای قاب متصل شوند. اپل واچ سری 7 همچنین دارای یک رابط کاربری است که برای نمایش بزرگتر بهینه شده است ، خوانایی و سهولت استفاده بیشتری را به همراه دو صفحه منحصر به فرد – Contour و Modular Duo – که مخصوص دستگاه جدید طراحی شده است ، ارائه می دهد. با بهبود صفحه نمایش ، کاربران از یک عمر باتری 18 ساعته یک روزه بهره می برند ، که 33 درصد شارژ سریعتر آن را تکمیل می کند.

اپل واچ سری 7 با دوام ترین اپل واچ است که دارای کریستال جلویی قوی تر و مقاوم در برابر ترک است. این اولین ساعت اپل است که دارای گواهینامه IP6X برای مقاومت در برابر گرد و غبار است و دارای درجه مقاومت WR50 در برابر آب است.

قبل از استفاده از سری 7 ، مقایسه ما بین Apple Watch Series 7 و Series 6 را بررسی کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …