PSA: آیفون 13 مینی نمی تواند سریعتر از سایر مدلها هنگام استفاده از MagSafe شارژ شود

اخبار اپل


منبع: ژاکلین کیلانی / iMore

سری جدید آیفون 13 اپل در حال فروش است و آیفون 13 مینی کوچکتر مزایای زیادی دارد ، از جمله باتری بزرگتر از آیفون 12 مینی. متأسفانه ، هنگام استفاده از MagSafe ، این باتری بزرگتر را با همان سرعت iPhone 12 mini شارژ می کند – و این کندتر از سایر مدل های iPhone 13 است.

همانند آیفون مینیاتوری سال گذشته ، آیفون 13 مینی تنها در صورت اتصال به شارژر MagSafe 15 واتی با 12 وات شارژ می شود. تمام مدل های دیگر آیفون 13 حداکثر 15 وات بر روی شارژر دارند ، همانطور که در سند نگهداری جدید تأیید شده است.

قدرت واقعی تحویل داده شده به آیفون بسته به قدرت آداپتور برق و وضعیت سیستم متفاوت است. برای آیفون 13 مینی و آیفون 12 مینی ، شارژر MagSafe حداکثر 12 وات حداکثر قدرت را تأمین می کند.

خوشبختانه آیفون 13 مینی می تواند تا 90 دقیقه بیشتر از مدل سال گذشته دوام بیاورد و مجبور شود به شارژر نزدیک شود و این بهترین آیفون برای افرادی است که دستگاه هایی را دوست دارند که جیب خود را پر نمی کنند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

به هر حال ، MagSafe آنقدر انرژی گرمایش را از دست می دهد و چه چیزی ، زیرا 3W مفقود شده ممکن است تفاوت چندانی ایجاد نکند. مینی آیفون ها همچنین دارای باتری های کوچکتری هستند که برای شارژ تا لبه به آب کمتری نیاز دارند.

آیا امروز iPHone 13 mini جدیدی دریافت کردید؟ با نظرات تماس بگیرید و به من اطلاع دهید که با چه رنگی کار کرده اید!

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …