Sonic Colors: Ultimate for Nintendo Switch Review – این پورت شهرت نسخه اصلی را خدشه دار می کند

اخبار اپل


منبع: iMore

خارپشت آبی مورد علاقه ما در دو دهه گذشته در مورد بازی های ویدئویی بی ادب بوده است. بیشتر نسخه های اخیر بیشتر حذف شده اند تا بازدید. یکی از نکات برجسته قبرستان Sonic ، Sonic Colors است که در ابتدا در Wii و Nintendo DS در سال 2010 منتشر شد. به افتخار سی امین سالگرد Sonic ، این بازی بازسازی شد و روی Nintendo Switch ، PlayStation 4 ، Xbox One و DESKTOP PC منتقل شد.

Sonic Colors: Ultimate به هیچ وجه یک بازی پیچیده برای بازیکنان نیست. سونیک در یک شهربازی / ایستگاه فضایی Eggman نشان داده می شود و فکر می کند دانشمند شرور خوب کار نمی کند. او باید دوره های موضوعی مختلفی را بگذراند و با موفقیت به پایان هر مکان برسد تا در طرح پیشرفت کند. سونیک چقدر سریع سطوح را تکمیل می کند و تعداد مواردی که در طول راه جمع آوری می کند بر نمره او تأثیر می گذارد.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

من توانستم بازی نینتندو سوییچ را بازی کنم. از قضا ، این بازسازی شهرت یکی از تنها بازی های خوب Sonic را که در سال های اخیر به جای جشن گرفتن از آن منتشر شده است ، خدشه دار کرده است. آن را به پورت حشره دار و واکنش های کند متهم کنید.

به

Sonic Colors Ultimate

Sonic Colors: Ultimate

ردیف پایین: این بازی کلاسیک سونیک دوره های بسیار سریعی را ارائه می دهد ، اما بندر می تواند بسیار درخشان باشد. همچنین شبیه بازی تاریخ است و بازی می کند. مگر اینکه از طرفداران بزرگ Sonic باشید ، ممکن است بخواهید تمیز بمانید.

خوب

  • دوره ها و مکان های سرگرم کننده
  • موسیقی شاد
  • ارزش تکرار بالا
  • حالت راهنمای اختیاری

بد

  • به ندرت سابقه ای وجود دارد
  • شروع نامناسب
  • مکانیک تاریخ دار

Sonic Colors: Ultimate چه چیزی را دوست خواهید داشت

Sonic Colors Ultimate Sonic Dashing

منبع: iMore

دسته بندی Sonic Colors: Ultimate
عناوین Sonic Colors: Ultimate
توسعه دهنده بازی های سنجاب کور
ناشر اکنون
ژانر. دسته پلتفرمر ، اکشن ، ماجراجویی
تاریخ انتشار 7 سپتامبر 2021
حجم بازی 6.9 گیگابایت
زمان بازی است 16 ساعت
بازیکنان یک بازیکن
قالب بندی طبیعی و دانلود کنید
قیمت شروع 40 دلار

Sonic Colors: Ultimate یکی از تنها بازی های Sonic در تاریخ اخیر سگا است که احساس گیم پلی دوران Genesis را به صورت سه بعدی به تصویر می کشد. جوجه تیغی آبی به جای اینکه در دنیای باز ماجراجویی باشد ، در مسیرهای از پیش تعیین شده با تغییر منظم زاویه دوربین می دود. می توانید در حین تماشای پشت ، پهلو یا حتی بالای آن بازی کنید ، اما همه اینها هنوز شبیه بازی های اصلی Sonic است.

هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می کنید ، می توانید انتخاب کنید که آیا حالت کمک را روشن کنید یا خیر. حتی در آن صورت ، نیازی به کمک نیست. وقتی سونیک از راهروها می گذرد ، می تواند پرسشنامه ای را ببیند که توسط حلقه رنگین کمان احاطه شده است. هنگامی که با آنها روبرو می شوید ، به بازیکنان دستورالعمل یا سرنخ هایی درباره نحوه ضرب و شتم رئیس بدهید. اما اگر نیازی به یادآوری ندارید یا فکر نمی کنید به سرنخی نیاز دارید ، می توانید به راحتی از آن اجتناب کنید. این یک مکانیک واقعا باهوش است که پاس ها را برای بازیکنان قدیمی و مبتدی Sonic راحت می کند.

بهترین پلت فرم مکانیزه Sonic Colors

منبع: iMore

یکی از بهترین بخش های این بازی ارزش پخش مجدد آن است. البته ، ممکن است بخواهید دوره ای را برای دهمین بار بگذرانید تا سعی کنید نمره خود را ارتقا دهید. اما سونیک با گذراندن دوره ها پاداش ها را نیز باز می کند. این تقویت کننده ها به او توانایی هایی مانند حفاری در زمین یا تبدیل شدن به یک موجود شبح مانند را می دهد که می تواند برای مدت کوتاهی پوشیده شود. همانطور که پاداش های جدید را باز می کنید ، مسیرهای مسدود شده در پیشرفت های قبلی به روی شما باز می شود و راه های جدیدی را برای به دست آوردن حلقه ها و مواردی که قبلاً غیرقابل دسترسی بود به شما می دهد.

من همچنین دریافتم که موسیقی تکنو به من کمک می کند تا در هر شرایطی روحیه مناسبی داشته باشم و مرا بلند کرد. سخت بود که به همراه بازی بیت بوکس را لمس نکرده یا ناخودآگاه شروع نکرده بود.

Sonic Colors: Ultimate چیزی که شما دوست ندارید

Sonic Colors Ultimate Eggman

منبع: iMore

چندین نفر مشکلات را گزارش کرده اند ، از جمله برخی که داده های ذخیره شده خود را حذف می کنند.

چندین نفر گزارش کردند که با مشکلات ناامید کننده ای روبرو شده اند ، مانند از دست دادن اطلاعات برای ذخیره یا فعال سازی مشکلاتی که باعث چشمک زدن چراغ ها و صفحه های کور می شوند. آنقدر بد شد که سگا بیانیه ای داد و گفت که از مشکل آگاه است و روی آن کار می کند. در همین حال ، نینتندو به هر کسی که نسخه دیجیتالی را از eShop خریداری کند ، بازپرداخت می کند. سگا احتمالاً روی پچی کار می کند که در آینده نزدیک منتشر می شود ، اما در حال حاضر ، بازی می تواند بسیار ناامید کننده باشد.

من شخصاً به هیچ مشکلی برخورد نکرده ام که بازی را متوقف کند ، اما مواقعی وجود داشت که بازی بسیار عقب ماند یا تا زمان مرگ من خراب شد. به طور دقیق تر ، واحدی وجود داشت که حدود 25 دقیقه طول کشید تا اینکه دشمن من را کشت. سپس ، وقتی دوره را شروع کردم ، این قسمت را برای چند ثانیه طی کرد. هرچند که من به راحتی از پس بازی برآمدم ، اما نگاه کردن به نقاط خاصی خوب نبود.

Sonic Colors Ultimate Sonic

منبع: iMore

همچنین ، در حالی که سونیک می تواند با سرعت خیره کننده بدود ، توانایی های پرش او کاملا کند است. این اغلب پرش از روی سکوهای اصلی یا رسیدن به اهداف متحرک را بی دلیل دشوار می کند ، که من را بسیار ناامید می کند. با توجه به اینکه این کاری است که شما در طول بازی انجام می دهید ، بیشتر سطوح را آزاردهنده می کند.

در نهایت ، چند صحنه پر پیچ و خم وجود دارد که در آن شخصیت ها به صورت کلیشه ای صحبت می کنند و دیالوگ به نظر می رسد که برای بچه های هفت ساله نوشته شده است ، که احتمالاً از آنجایی که رتبه E را دارد ، درست است. توطئه چندانی نداشت به همین ترتیب ، بازی به طور مرتب بین گیم پلی و کات سین تغییر می کند به حدی که گاهی حتی احساس نمی کردم بازی می کنم ، بلکه در حال تماشای چیزی هستم. این گاهی اوقات می تواند یک بازی بی معنی خوب باشد ، اما همیشه شما را به طور کامل درگیر نمی کند.

Sonic Colors: Ultimate باید بخریش؟

Sonic Colors Ultimate Behind

منبع: iMore

Sonic Colors یک بازی کلاسیک از دوران Wii و یکی از بهترین بازی های Sonic است که در سال های اخیر منتشر شده است. متأسفانه ، این بازسازی با میزان خطاهای موجود عدالت اولیه را انجام نمی دهد. ناگفته نماند ، برخی از مکانیک ها قطعاً این احساس را دارند که این بازی متعلق به دوران قدیم است و شاید امروزه برای همه لذت بخش نباشد.

3.5
از 5
از جنبه های مثبت ، گذراندن دوره های پیچیده با موضوع و یافتن راه های مختلف برای رسیدن به پایان هر سطح ، ارزش تکرار زیادی به این بازی می دهد و کاوش در هر سطح را سرگرم کننده می کند. اگر از طرفداران بزرگ Sonic هستید ، از این بازی لذت خواهید برد. فقط آماده مقابله با مشکلات زیادی باشید که بسیاری از مردم قبلاً با آن روبرو بوده اند.

Sonic Colors Ultimate

Sonic Colors: Ultimate

ردیف پایین: Eggman یک شهربازی جدید عجیب ایجاد کرده است ، اما Sonic and Tales معتقدند که چیزی شوم در دست ساخت است. دوره های پیچیده مبارزه با روبات ها و جمع آوری حلقه را ببینید تا ببینید چه خبر است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …