Splatoon 3 برای Nintendo Switch: هر آنچه باید بدانید

اخبار اپل


منبع: نینتندو

نینتندو با رونمایی شگفت انگیز از Splatoon 3 در جریان ارائه های Nintendo Direct در فوریه و سپتامبر ، تصویری از آینده نینتندو سوییچ به ما داد. در یک زمین متروک جدید و متروکه ، هدف چند نفره یکسان باقی می ماند – هر چیزی را که می بینید جوهر بزنید. اما چه چیزی در این دنباله یکی از بهترین بازی های چند نفره Switch وجود دارد؟ در اینجا همه چیزهایی که در مورد Splatoon 3 تا کنون می دانیم آورده شده است.

Splatoon 3 چیست؟

Splatoon 3 یک تیرانداز چند نفره و سومین رکورد در سری Splatoon است. Splatoon که در سال 2015 روی Wii U شروع به کار کرد ، یک تیرانداز تیم منحصر به فرد است که هدفش شکست حریفان شما نیست ، بلکه پوشاندن زمین بازی با جوهر تیم شما است. تیمی که بیشترین مساحت را تحت پوشش حلقه تیم خود دارد برنده می شود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

بازیکنان کنترل Inkling را در دست می گیرند ، که تا حدی ماهی مرکب و تا حدی کودک است و می تواند به یک حرکت تبدیل شود. بازیکنان می توانند از انواع حملات و سلاح های مبتنی بر رنگ برای پوشاندن سطح استفاده کنند و از توانایی ماهی مرکب خود برای شنا در جوهر خود با سرعت بالا استفاده کنند.

Inkling چیست؟ اکتولینگ چیست؟ دوست کوچک شما کیست؟

اسپلتون 3 جوهر کشی

منبع: نینتندو

مفاهیم تا حدی مرکب ، تا حدی انسانی و به طور کلی بسیار جالب هستند. آنها می توانند به راحتی بین ماهی مرکب و شکل انسان متناوب شوند و در واقع هیچ استخوانی ندارند. آنها همچنین فرهنگ و زبان خاص خود را دارند و دشمنان قسم خورده آنها Octarians هستند.

هشت پا در Splatoon 2 معرفی شدند ، حرومزاده های ورزشی ، درست مثل اختاپوس ، اختاپوس ها زمانی برای ارتش هشت پا شستشوی مغزی می شدند ، اما پس از آن آزاد شدند. بسیاری از آنها به امید شروع مجدد به جامعه Inkling پیوستند.

دوست کوچک شما که در Spaltoon 3 حضور دارد یک ماهی قزل آلا جوان است به نام Smallfry. اگرچه این گونه معمولاً خطرناک است ، اما به نظر می رسد با صاحب آن ، Inkling رابطه برقرار کرده است.

چند بازیکن می توانند Splatoon 3 را بازی کنند؟

تیم اسپلاتون 3

منبع: نینتندو

مانند بازی های قبلی این سری ، Splatoon 3 شامل نبردهای تیمی سریع با حداکثر 8 بازیکن خواهد بود. یک حالت تعاونی به نام Salmon Run در Splatoon 2 معرفی شده است ، بنابراین ما انتظار داریم که حالت مشابهی در Splatoon 3 نیز ظاهر شود.

آیا می توانم شخصیت خود را سفارشی کنم؟

Splatoon 3 Bow

منبع: نینتندو

بله ، Splatoon و Splatoon 2 به دلیل سبک خود شناخته می شوند و هر دو مملو از گزینه های سفارشی سازی بودند ، بنابراین می توان انتظار داشت که Splatoon 3 نیز همین کار را انجام دهد. تریلر تیزر نشان می دهد که چگونه بازیکن رنگ آمیزی خود را با مدل موهای مختلف ، لباس و رنگ پوست سفارشی می کند. حتی می توانید مدل موی دوست کوچک خود را سفارشی کنید.

همچنین سلاح های مختلف و متنوعی برای همه سبک های بازی وجود دارد. در تیزر به سلاح جدیدی با تیر و کمان نگاه کردیم. مطمئناً در آینده بعداً همه گزینه های سفارشی سازی را با دقت بیشتری بررسی خواهیم کرد.

Splatoon 3 کجا برگزار می شود؟

شهر Splatoon 3

منبع: نینتندو

در تریلر وحی ، بازیکن در اسپلاتلندس خورشید سوخته شروع می کند. تا زمانی که خشک و خشک باشد ، جهان رها نمی شود. یک قطار کوتاه سوار بازیکن را به اسپلاتسویل می برد ، شهری کاملا جدید که در آن Inklings و Octolings سخت کار شده است. اگرچه ما شهر زیادی را نمی بینیم ، اما بازی های قبلی Splatoon از شهر به عنوان مرکز اصلی خود استفاده می کردند و فروشگاه های مختلف زیادی وجود دارد که بازیکنان می توانند در آنجا خرید کنند.

بتها کجا هستند؟

اسپلاتون 3 کالی ماری

منبع: نینتندو

هر بازی Splatoon دارای گروهی از میزبان بود که با استقبال از بازیکنان بازی ، جزئیات سطوح چرخش و به روز رسانی بازیکنان در هر Splatfest را اعلام کردند. مروارید و مارینا ستاره های Splatoon 2 بودند ، در حالی که کالی و ماری میزبان Splatoon 1 بودند ، اما Splatoon 3 چطور؟ ما مطمئن هستیم که دو نفر جدید از ماهی مرکب شیک در Splatoon 3 برای اولین بار معرفی می شوند.

در حال حاضر ، در سپتامبر 2021 ، نینتندو دایرکت فاش کرد که کالی و ماری در کمپین تک نفره بازی به عنوان بخشی از بازی جدید Squidbeak Splatoon ایفای نقش می کنند ، که مأموریت دارد ارتش ارتش Octarian را شکست دهد. ارتش Octarian هنوز قوی است ، اما به نظر می رسد این بار آنها یک کت قهوه ای عجیب بدن خود را پوشانده اند. اسامی کالی و ماری به ترتیب ماموران 1 و 2 هستند و به نظر می رسد کاپیتان جدیدی دارد که شبیه به عامل 3 از بازی اول Splatoon بدجنسانه به نظر می رسد.

آیا Splatoon 3 تک نفره است؟

Splatoon 3 Agent 3 Alterna

منبع: نینتندو

این بار ، کمپین تک نفره نه در Splatlands و نه در Splatsville ، بلکه در یک منطقه اسرارآمیز جدید به نام Alterna انجام می شود. مامور قبلی 3 از Splatoon 1 در حال بازنشستگی است و شما باید به عنوان نماینده 3 جای او را بگیرید.

یک ماده عجیب چشم انداز را تحت تاثیر قرار داده است که اکنون می شناسیم ، جوهر فازی نام دارد. اگر بازیکنی با او در تماس باشد ، خز قهوه ای در سراسر بدن او رشد می کند و آنها قادر به حرکت نیستند. خنده دار است که دوست کوچک شما مجذوب نوع جدید جوهر نمی شود ، حتی آن را می خورد! به نظر می رسد شما به دوست کوچک خود احتیاج دارید که به شما در دور شدن از برخی کمک کند مودار موقعیت ها

هزینه Splatoon 3 چقدر خواهد بود؟

ترن اسپلاتون 3

منبع: نینتندو

ما هنوز نمی دانیم ، اما احتمالاً 60 دلار خواهد بود. در زمان نگارش هیچ پیش خریدی در دسترس نیست.

Splatoon 3 کی پخش می شود؟

Splatoon 3 سایه

منبع: نینتندو

ما تاریخ انتشار دقیقی نداریم ، اما Splatoon 3 در سال 2022 منتشر می شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …