WhatsApp برای iPhone به زودی به شما امکان می دهد وضعیت “آخرین مشاهده” خود را از مخاطبین خاص پنهان کنید

WhatsApp برای iPhone
اخبار اپلWhatsApp در حال به روز رسانی تنظیمات حریم خصوصی خود است ، از جمله گزینه ای برای مخفی کردن وضعیت آنلاین “آخرین بازدید” از مخاطبین خاص.

در حال حاضر ، تنظیمات حریم خصوصی WhatsApp فقط به شما این امکان را می دهد که وضعیت آنلاین خود را از همه مخاطبین خود پنهان کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید ، نمی توانید وضعیت “آخرین مشاهده” را بصورت آنلاین در مخاطبین WhatsApp خود مشاهده کنید.

با این حال ، واتس اپ در تلاش است تا به کاربران این امکان را بدهد که وضعیت آنلاین “آخرین دیده شده” خود را از چندین مخاطب خاص پنهان کنند. با این حال ، به خاطر داشته باشید که هنگامی که وضعیت آنلاین خود را از مخاطبین خاص پنهان می کنید ، نمی توانید وضعیت “آخرین بازدید” آنها را مشاهده کنید.

تنظیمات حریم خصوصی WhatsApp

این ویژگی در حال حاضر در آزمایش بتا است و برای انتخاب WhatsApp برای تست کننده های بتا iOS در دسترس است. این بدان معناست که این تابع زودتر از همه برای عموم منتشر می شود.

واتس اپ در چند ماه گذشته به طور مرتب ویژگی های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است. اخیراً گزارش دیگری واکنش های پیام های ایموجی را که به واتساپ می آید ، برجسته کرد. پلت فرم پیام رسانی ، متعلق به فیس بوک ، همچنین بر روی یک برنامه iPad بومی با پشتیبانی از چندین دستگاه اجرا می شود. WhatsApp به تازگی قابلیت انتقال سابقه چت بین iPhone و دستگاه های Android را معرفی کرده است.

دوست دارید چه پیشرفت های دیگری در WhatsApp مشاهده کنید؟ دیدگاهتان را بنویسید و به ما اطلاع دهید!

[Via WABetaInfo]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …