WhatsApp در حال کار بر روی کنترل افرادی است که می توانند وضعیت “آخرین بازدید” شما را ببینند

پیام گروه Whatsapp در iPhone X
اخبار اپل


منبع: لوکا فیلیپوویچ / iMore

واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی برای حفظ حریم خصوصی است که به کاربران اجازه می دهد کنترل بیشتری بر افرادی داشته باشند که نمی توانند وضعیت “آخرین بار دیده شده” خود را مشاهده کنند.

همانطور که توسط WABetaInfo گزارش شده است ، WhatsApp در حال آزمایش این قابلیت است که به همه مخاطبین کاربر اجازه می دهد به وضعیت “آخرین مشاهده” خود دسترسی داشته باشند ، در حالی که از مشاهده برخی مخاطبین خاص به طور کلی جلوگیری می کند.

WABetaInfo این تغییر را توضیح می دهد:

چند سال پیش WhatsApp 3 تنظیم حریم خصوصی را اجرا کرده است: آخرین مشاهده ، تصویر نمایه ، اطلاعات در مورد. این تنظیمات به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که چه کسی می تواند این داده ها را هنگام تعامل با شما در WhatsApp مشاهده کند. برای مدیریت این تنظیمات حریم خصوصی ، WhatsApp 3 گزینه را اجرا کرده است: همه ، مخاطبین من ، هیچکس.

این بدان معناست که اگر نمی خواهید مخاطب خاصی آخرین نمای شما را ببیند ، باید تنظیمات حریم خصوصی آخرین نمای خود را بر روی هیچکس قرار دهید. امروز ، واتس اپ سرانجام در حال معرفی گزینه دیگری به نام “مخاطبین من به جز …” است ، بنابراین در نهایت می توانید آخرین نمای را فعال کرده و آن را برای مخاطبین خاص غیرفعال کنید!

این یک تغییر مهم در حریم خصوصی است زیرا به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند آخرین باری که در برنامه WhatsApp حضور داشته اند را ببینند. این می تواند برای برخی از افراد حیاتی باشد و از آن استقبال می شود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

در حال حاضر ویژگی جدید در حال آزمایش است و هیچ نشانه ای در مورد زمان انتظار برای رسیدن آن به نسخه WhatsApp ، که در App Store وجود دارد ، وجود ندارد. امیدواریم انتظار زیاد طولانی نباشد.

WhatsApp همچنان یکی از بهترین برنامه های پیام رسانی فوری در iPhone است و دیدن تمرکز بر حریم خصوصی در اینجا بسیار عالی است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …