Wolfboy and the Everything Factory کودکان عاشق کارتون را مجذوب خود خواهد کرد [Apple TV+ review]

اخبار اپل


جدیدترین برنامه کودکان در Apple TV +، یک آنالوگ شاد Wolfboy و کارخانه برای همه چیز، جشن خلاقیت است. آیا این اولین برنامه کودکانه Apple TV +است که در خارج از پایگاه مشترکین سر و صدا ایجاد می کند؟ زمان نشان خواهد داد ، اما قلب او در جای مناسب قرار دارد.

Wolfboy و کارخانه برای همه چیز بررسی فصل 1

Wolfboy در آستانه گذراندن اولین روز خود در مدرسه – اولین روز دور از مادرش – است و این او را نگران می کند. مامان می گوید همه چیز خوب خواهد بود ، اما در عرض چند دقیقه او را آزار می دهند. او وارد مزرعه ای می شود و ابر کمی آگاهانه به نام Floof را کشف می کند.

او فکر می کند که او یک رویداد غیرعادی کشف کرده است ، اما معلوم می شود که Floof پروژه کلاسی Sprout the Spryte است. Sprytes نژادی از موجودات کوچک هستند که از طریق درگاهی به بعد دیگری به نام کارخانه همه چیز در مرکز زمین زندگی می کنند. کارخانه همه چیز جایی است که همه چیز قبل از ارسال به سطح ایجاد می شود (بنابراین آزمایش افزایش ابر).

ولف بوی که علاقه ای به مدرسه در دنیای واقعی ندارد ، Sprout و برادر بزرگترش Xandra را در دنیای Sprytes دنبال می کند و سعی می کند در آنها جا بیفتد. زیرا هنگامی که طعم کارخانه غیر معمول را برای همه چیز با رنگ رنگین کمان حس می کند ، کمتر می خواهد به دنیای واقعی بازگردد. در حال حاضر ، او مجاز به ماندن است ، به شرطی که هیچ کس هرگز نشناسد که او مردی در دنیای Sprytes است.

هر دزد دریایی نیاز به کارت دارد

Wolfboy و کارخانه برای همه چیز قلب زیادی دارد
عکس: Apple TV +

مشکل واقعی این نمایش این است که جوزف گوردون لویت-که شاید به خاطر داشته باشید ، آن را فقط واگذار کرد آقای کورمان ، بدترین سریال در Apple TV + تا کنونشامل. Wolfboy و کارخانه برای همه چیز توسط ادوارد جسی و تاف مازری (که کار آنها به عنوان یک هنرمند بصری الهام بخش این مجموعه بود) ایجاد شد. اما حساسیت گوردون لویت قوی است.

یک احساس واضح زیاد واقعاً خلاق ، JGL پشتوانه خود را در پشت این نمایش گذاشت و این به همان شیوه مشتق از پرتگاه است آقای کورمن. این انیمیشن تلاقی بین برنامه های کودکان با بودجه PBS است ، گوردون لویت احتمالاً با تماشای (خطوط مخدوش انیمیشن ، لهجه شیرین بریتانیایی ستاره کاسیان اختر) و جدیدترین و محبوب ترین موارد مانند استفان جهان و زمان ماجراجویی استبه

گوردون لویت در برنامه ظاهر می شود و ظاهر یک جادوگر پروفسور را بیان می کند ، اما صدایی که او می سازد بدیهی است که بهترین برداشت او از پادشاه یخی تام کنی از زمان ماجراجویی استبه

همه احساسات

Wolfboy و کارخانه برای همه چیز بزرگ است بزرگ احساسات (قسمت اول به یک طوفان آخرالزمانی بستگی دارد که توسط نیروی متعال در آغوش گرفتن ناخودآگاه یک پسر متوقف شده است.) اگر هفتمین یا هشتمین برنامه ای نبود که ایده صحبت با کودکان را به خود جلب کرد ، کمی آشکارتر خواهد بود ( و احتمالاً بیشتر – مخاطبان بزرگسال) در مورد اینکه احساس خوب و هیستریک و افسردگی چقدر خوب است.

بله ، خوب است که کسی تصمیم گرفت با بچه ها صحبت نکند. اما ارائه مجدد این ایده ، به محض اشباع شدن کامل از چشم انداز سرگرمی کودکان ، نوعی تحقیر آمیز است.

“میدونی ناراحت شدن خوبه؟”

“بله ، آخرین نمایش فقط به ما گفت.”

Wolfboy نیز آشنا به نظر می رسد

تا حدودی شرم آور است ، طراحی ولفبوی به وضوح از طراحی استیون یونیورس نشأت می گیرد – پیراهن قرمز با شیء طلایی در وسط ، موهای تیره ، شلوار آبی – تا آنجا که به نظر می رسد نمایش جسورانه می تواند دو نفر از آنها یا بچه های احمقی را که نمی توانند بپذیرند مقایسه کند. از راه دور زیرا روی میز است که نمی توانند به آن برسند.

جنایات بدتری وجود دارد که یک برنامه می تواند مرتکب شود ، اما هنوز هم کمی آزاردهنده است ، به خصوص وقتی به متوسط ​​بودجه برای Apple TV +فکر می کنید. اگر گوردون لویت توان پرداختن آن را داشت اسکات پیلیگریم برای نمایش وحشتناک غم انگیز او ، آنها مطمئناً می توانند کمی بیشتر هزینه کنند تا به طراحی شخصیت های متحرک اصلی برسند.

با این حال ، اگر بتوانید بر همه اینها غلبه کنید ، Wolfboy و کارخانه برای همه چیز می تواند یک نمایش جذاب باشد

Wolfboy و کارخانه برای همه چیز در Apple TV +

کل فصل اول از Wolfboy و کارخانه برای همه چیز در 24 سپتامبر وارد Apple TV + شد. اکنون می توانید هر 10 قسمت را پخش کنید.

دارای رتبه: TV-Y7

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=BrbWEBx9nsU

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …