آیفون 13 در تست دوربین و فیلمبرداری از آیفون 12 پرو بهتر عمل می کند

اخبار اپل


منبع: جوزف کلر / iMore

برای کسانی که از iPhone 12 Pro به iPhone 13 mini ارتقاء داده اند ، شما به تازگی تبرئه شده اید.

DxOMark نظر خود را درباره دوربین آیفون 13 و آیفون 13 مینی منتشر کرده است و به نظر می رسد حتی آیفون کوچک اپل از نظر عکاسی و فیلمبرداری از آیفون 12 پرو پیشی گرفته است.

هر دو آیفون 13 و آیفون 13 مینی 138 عکس به دست آوردند که سه امتیاز بالاتر از آیفون 12 پرو در سال گذشته بود. هر مدل جدید با عکس های iPhone 12 Pro Max مطابقت دارد که 138 امتیاز نیز دریافت کرده است.

از نظر فیلمبرداری ، آیفون 13 و آیفون مینی نمره ویدیو 117 را کسب کردند که پنج امتیاز بالاتر از آیفون 12 پرو است. در این زمینه ، هر دو آیفون جدید نیز iPhone 12 Pro Max را شکست داده و امتیاز 113 را کسب کردند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

تنها ناحیه ای که iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max هنوز در آن غالب هستند ، نمره Zoom است. آیفون های قدیمی تر پرو دارای امتیاز 66 و 68 بودند ، در حالی که گوشی های غیر پرو 55 امتیاز داشتند. این ظاهرا به این دلیل است که iPhone 12 Pro دارای لنز تله فوتو است ، که از مزایای سخت افزاری بزرگ در این زمینه است.

به طور کلی ، سیستم دوربین در iPhone 13 و iPhone 13 mini با iPhone 12 Pro در سال گذشته منطبق است ، تا حد زیادی به دلیل مزیت تله فوتو.

این نشان می دهد که مگر اینکه به این لنز تله احتیاج داشته باشید ، می توانید عکس ها و فیلم های شگفت انگیزی را بدون استفاده از Pro iPhone دریافت کنید. البته اگر iPhone 13 Pro و سیستم دوربین ارتقا یافته آن با پشتیبانی از فیلم ProRes را در نظر بگیرید ، این امر حتی بیشتر تغییر می کند. این تلفن برای کسانی ساخته شده است که می خواهند دوربین گوشی های هوشمند با کیفیت بالا داشته باشند.

برای بقیه ما ، می توانیم از دریافت سطح عملکرد 2020 Pro خوشحال باشیم.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …