اعلان ها بر روی iPhone در iOS 15 کار نمی کنند؟ در اینجا نحوه رفع مشکل آمده است

اخبار اپل


موارد زیادی در مورد iOS 15 در iPhone وجود دارد. ویژگی های جدید ، مانند حالت فوکوس ، پیشرفت FaceTime ، ویژگی های جدید در برنامه های پیش فرض و افزونه های حریم خصوصی ، مکمل اولین ارتقاء به iOS 15 است. اگر بعد از نصب iOS 15 در iPhone خود با اعلان ها مشکل دارید ، برای مطالعه ادامه مطلب را مطالعه کنید. چگونه می توان مشکل را برطرف کرد

در iOS 15 ، اپل نحوه عملکرد DND (مزاحم نشوید) را در سراسر اکوسیستم دستگاه خود تغییر داد. عملکرد با افزودن حالت فوکوس بارگیری می شود. این تغییر می تواند مانع از نحوه عملکرد اعلان ها بر روی iPhone شما در iOS 15 شود. ما همه سناریوهای احتمالی را برای کارکرد دوباره اعلان ها در iOS 15 بررسی می کنیم. بیایید شروع کنیم ، درست است؟

1. اعلان های برنامه را فعال کنید

با اعلان های یک برنامه خاص iPhone مشکلی دارید؟ اپل به کاربران اجازه می دهد تنظیمات اعلان را برای هر برنامه نصب شده تغییر دهند. اگر سوئیچ اعلان غیرفعال است ، اعلانی از برنامه دریافت نمی کنید.

برای فعال کردن اعلان های برنامه مراحل زیر را دنبال کنید.

 • بازش کن تنظیمات برنامه آیفون
 • به پایین به برنامه زنگ هشدار بروید و روی آن ضربه بزنید.
 • بازش کن اطلاعیه بخش کنید و فعال کنید مجاز کردن اعلان ها از منوی زیر
فعال سازی اعلان

2. حالت فوکوس را غیرفعال کنید

حالت فوکوس یک اضافه جدید به iOS 15 برای iPhone است. این به شما امکان می دهد بدون اطلاع از برنامه ها و مخاطبین ، محیطی را ایجاد کنید که حواس شما را پرت نکند.

اگر حالت فوکوس را در iPhone خود فعال کرده اید ، وقت آن است که آن را غیرفعال کنید.

برای iPhone X یا بالاتر ، می توانید بارگیری را از گوشه بالا سمت راست بکشید و حالت فوکوس را غیرفعال کنید. کاربران قدیمی تر آیفون با دکمه صفحه اصلی می توانند با کشیدن انگشت از پایین صفحه کنترل را باز کنند تا حالت فوکوس خاموش شود.

از طرف دیگر ، کاربران می توانند حالت فوکوس را غیرفعال کنند تنظیمات> تمرکز منو.

حالت فوکوس را خاموش کنید

3. حالت فوکوس را در دستگاه های مختلف غیرفعال کنید

در دوره کلاسیک اپل ، حالت تمرکز بر روی تمام سخت افزارهای اپل با آخرین سیستم عامل کار می کند. به عنوان مثال ، هنگامی که حالت فوکوس را در Mac که MacOS Monterey یا iPad را با iPadOS 15 اجرا می کند فعال کنید ، در iPhone نیز فعال می شود.

باید غیرفعال کنید در دستگاه های مختلف به اشتراک بگذارید از منوی Focus در iPad و Mac تغییر دهید. به این ترتیب ، حالت فوکوس فقط در دستگاه خاصی فعال می شود و در سایر سخت افزارهای اپل که از یک حساب Apple مشابه استفاده می کنند به اشتراک گذاشته نمی شود.

به اشتراک گذاری بین دستگاه ها

4. خلاصه اعلان ها را خاموش کنید

خلاصه اعلانات یکی دیگر از مواردی است که به آیفون iOS 15 اضافه شده است. وقتی خلاصه اعلان فعال شد ، در یک زمان انتخاب شده خلاصه اعلان را دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر را دنبال کنید تا خلاصه اعلان را غیرفعال کنید.

 • بازش کن تنظیمات برنامه آیفون
 • باز کن اطلاعیه منو.
 • قابل اعتماد و متخصص خلاصه برنامه منو.
 • از کار انداختن خلاصه برنامه از منوی زیر

فرض کنید می خواهید استفاده از Schedule Summary را در iOS 15 ادامه دهید. از منوی Schedule Summary ، برنامه های خلاصه را مرور کرده و سوئیچ را برای برنامه های مهم غیرفعال کنید.

رزومه را طبق برنامه غیرفعال کنید

5. اتوماسیون حالت فوکوس را غیرفعال کنید

حالت فوکوس یک ویژگی دقیق در iOS 15 است. کاربران می توانند به طور خودکار یک پروفایل فوکوس خاص را بر اساس زمان ، مکان یا نوع برنامه ای که در iPhone باز می کنید فعال کنند.

برخی از کاربران به طور خودکار مشخصات Sleep Focus را طوری تنظیم می کنند که شب شروع شود و صبح پایان یابد. همچنین می توانید هنگام باز کردن یک برنامه ، یک پروفایل فوکوس خاص را به طور خودکار فعال کرده و هنگام بستن آن را غیرفعال کنید.

به این ترتیب ، حالت فوکوس در پس زمینه بدون اطلاع قبلی فعال می شود. شما باید یک حالت تمرکز خاص را وارد کرده و چنین اتوماسیون را در iPhone غیرفعال کنید.

حذف اتوماسیون فوکوس

6. برای برنامه های مورد علاقه خود استثنا قائل شوید

اگر می خواهید حالت فوکوس را در iPhone خود فعال نگه دارید و همچنان می خواهید اعلان ها را از برنامه های انتخابی دریافت کنید ، باید برای برنامه های مورد علاقه خود استثنا قائل شوید.

در اینجا نحوه تنظیم برنامه های خاص برای ارسال اعلانات در طول نمایه فوکوس آمده است.

 • بازش کن تنظیمات برنامه آیفون
 • قابل اعتماد و متخصص تمرکز و نمای فوکوس را که اغلب استفاده می کنید باز کنید.
 • Applications from را انتخاب کنید اعلان های مجاز منو.
 • 4. استفاده کنید اضافه کردن نماد و برنامه های کاربردی را تبدیل کنید برنامه های مجاز منو.

از این پس هنگام استفاده از حالت فوکوس ، اعلان هایی را از برنامه های فعال دریافت خواهید کرد.

برنامه ها را برای تمرکز اضافه کنید

7. یک برنامه خاص را بررسی کنید

همانطور که در نکته اول ذکر شد ، باید اعلان ها را برای یک برنامه خاص فعال کنید. برخی از برنامه های پیام رسانی فوری مانند WhatsApp و Telegram به کاربران اجازه می دهند اعلان های گروه ها و مخاطبین خاص را غیرفعال کنند.

منوی تنظیمات برای چنین برنامه هایی را باز کرده و به تب Notifications بروید تا تغییرات لازم را انجام دهید. اگر برخی از گروه ها یا مخاطبین را در WhatsApp یا Telegram بی صدا کرده اید ، در iOS 15 اعلانی از آنها دریافت نخواهید کرد.

8. به روز رسانی برنامه ها

هنوز با برخی از برنامه های iOS 15 با مشکلات اعلان روبرو هستید؟ این مشکل ممکن است به دلیل نسخه قدیمی برنامه iPhone باشد.

شما باید این برنامه ها را از فروشگاه App> حساب منو را نصب کرده و آخرین نسخه برنامه iPhone را نصب کنید.


با بیش از 80+ ویژگی iOS 15 ، این به روز رسانی برای کاربران iPhone سازگار ضروری است. اعلان هایی که در iOS 15 کار نمی کنند می توانند باعث خراشیدن سر شما شوند. این روشی نیست که اپل از شما بخواهد از سیستم عامل جدید از روز اول لذت ببرید. مراحل بالا را طی کرده و اعلان هایی را که در iOS 15 کار نمی کنند تصحیح کنید.

کدام روش عیب یابی برای شما مناسب است؟ تجربه خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …